RuyaTabirleri.com

Rüyada Labirent Görmek

Rüyada labirent görmek, rüya sahibinin, yaptığı işte detaylara indiği için sorun yaşadığına, bu yüzden zaman ve para kaybettiğine ve sorunu çözmek için daha fazla emek vermesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kısa zaman içinde olmasa bile yaşanan sıkıntılardan kurtulacağına ve sorunlarının üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Labirentte Kaybolmak

Rüyada labirentte kaybolduğunu gören kişinin, uzun süredir çözümsüz kalmış sorunlarını çözeceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine yorulur.

Rüyada Tuzak Görmek

Rüyada tuzak görmek, rüya sahibinin hayatında olan ve onu sömüren bir akrabaya ve dosta delalet eder. Bu dost ya da akraba tarafından tuzağa düşürülmek istenmesine yorumlanır.

Rüyada Tuzağa Düşmek

Rüyada tuzağa düşmek, rüyayı gören kişinin, ilgisini ve sevgisini hak etmeyen bir kişiye kalbini kaptıracağına işaret eder.

Rüyada Tuzağa Düştüğünü Görmek

Rüyada tuzağa düştüğünü görmek, yıllardır ekmek kazanılan ve ev geçindirilen işyerinin kapanacağına delalet eder.

Rüyada Tuzağa Düşürmek

Rüyada tuzağa düşürmek, uzun zamandır peşinde olunan ve sahip olunması çok istenilen bir şeye kavuşacağınıza işaret eder. Ayrıca, nişanlılar için evlenmeye ve mutlu bir yuva kurmaya yorulur.

Rüyada Faka Basmak

Rüyada faka bastığını gören kişinin, kendisine tam olarak zıt karakterli bir kadınla evleneceğine ve mutsuz bir yaşam süreceğine ve sinir ve stresten ötürü büyük bir rahatsızlık geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sıkıntılar yüzünden rüya sahibinin, başının belaya gireceğine ve bir süre hapis cezası çekileceğine işaret eder.

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak, yanlış yollara sapmaya, yalan dolan ve üçkağıtla uğraşmaya ve insanları kandırmaya yorulur.

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüyada eşini aldattığını gören kişinin, istemeye istemeye bir işe bulaşmasına ve işten kurtulamamasına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Labirent Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatihh (03 Mayıs 2014 saat: 14:42)

    ben rüyada bir tuzağıniçine düşatüm sonra kazdım kazdım ama genede çıkamamdım ama bunun nedenni 6 yıldır düşünüyorum ama haylaha bulama dım şimdi 16 yaşındayım ama genede bulamadım neden bentuğa düştüm ki neden olduhunu bilmiyorum bilen varmı dündüm düşün düm ama bulamadım ama neden ben olduğunuda bimi yorum kuzenim umut ta aynı rüyayı görmüş ama nede bana oldu anlamıyorum annem de gördü ama niye bana oldu bilmi yorum gerçekten nede oldu ğunu bilen varsa alt yere yani benim yazdığım yere yazzsın anlara saygı duyarım ve eyer bilen varsa alta yazzsın teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,