RuyaTabirleri.com

Rüyada Lacivert Görmek

Rüyada lacivert görmek, iş hayatına işaret eder. Rüya sahibinin yoğun bir iş hayatı olduğuna, işinin her zaman kâğıtlar üzerinde, imzalarla ve mühürlerle yürütüldüğüne tabir edilir. Lacivert, resmiyetin, memuriyetin ve yüksek makamın göstergesidir. Rüya sahibi devlet dairesinde bir memur olarak önemli bir işe atanabilir, yönetici ya da müdür olarak bir iş teklifi alabilir diye tabir edilir.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek

Rüyada lacivert gömlek görmek, rüya sahibinin hem iş hem de okul hayatının büyük başarılarla geçeceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına delalet eder. Kişi, azmi ve çalışkanlığı ile okulunda da işinde de hep muvaffak olma mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek

Rüyasında lacivert çanta gören kişi, yakında çok güzel, hayırlı ve nitelikli eleman olarak çalışabileceği bir iş teklifi alacak ve iş görüşmesine gidecektir. Kişi, bu teklifi kabul ederse eğer hem koltuğu hem de maaşı yüksek olacak, bu durum da kendisini çok memnun edecektir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Rüya sahibinin devlet kapısındaki, resmi bir işinin ya da mahkemede bekleyen bir davasının olumlu yönde gelişme göstererek, rüya sahibinin hayrına sonuçlanacağına ve kişinin artık geceleri yastığına başını rahat koyup, huzur içinde uyuyacağına delalet eder.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Rüyasında lacivert ceket gören kişi, hayırlı bir işi noktalamak için bir kalabalığa girecek ve bu kalabalıkta kendisinin de yeri olacak demektir. Örneğin, mezuniyet töreni, yemin töreni, nikâh, nişan ya da düğün töreni gibi hayırlı olacak işler şeklinde örnek verilebilir.

Rüyada Lacivert Kravat Görmek

Rüya sahibinin çevresinde olmayan yani dışarından bir kişinin daha sonradan kendisine talip olmasına, rüya sahibinin de bu işte gönlü olacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lacivert Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ilknur (28 Aralık 2014 saat: 12:59)

  laciver renkte alt eşortman kestim sanayi makinasında 1 kısmını diktim vakit dar oldugu için tamamlayamadım ..bu işlemi önceden çalıştıgım iş yerinde yaptım ve yarım kaldı..Neye delalettir lütfen yorumlarınızı bekliyorum…..saygılar..


 2. Sıla (29 Ocak 2015 saat: 03:46)

  merhaba öncelikle kolay gelsin. Rüyamda sevdiğin kişiyi görüyorum banyoda elimde peçete türü kağıt var diğer elimde kalem içeride onun sevdiği kişi var sen ne yasarsan ona yaz ona okutayım diyorum. “Seni seviyorum” yazıyor ama bana değil o kız için, hissediyorum çünkü. banyodan dışarı çıkıyorum annemleri felan görüyorum bir iki dakika sonra mekan değişmiş okuldayım hiç tanımadığım ama sanki gelecekte tanışacağım biriymiş gibi hissediyorum karşımdakini. üzerinde lacivert t-shirt çantasında meyve suyu yanlış hatırlamıyorsam kayısı veya vişne olması lazım ama tam hatırlamıyorum. çocukluktan beri arkadaşım olan kişi var hala görüştüğüm onu görüyorum diyorum ki bu çocuğu ben kendime aşık ederim felan ama gerçek gibi herşey yaşıyorum sanki o anı. o diyor edebilirsin felan sonra çocuğu tanımaya karar veriyorum bir bakıyorum tekrar bizim evdeyiz ve yemek yiyor. içimden onun geçmişte çok acı çektiğine dair bir his oluşuyor. belki tamamen bilinçaltıdır hayr-a yormanızı rica ederim, şimdiden teşekkür ederim.


 3. Yaren Su Karasu (11 Mart 2015 saat: 18:19)

  Rüyamda arkadaşım ile birlikte okul bahçesindeydik. Kar yağmıştı. Biz beraber karda oynarken kendimi bir anda sınıfta buldum. Diğer arkadaşlarım da sınıftaydı. Hepimizin annesi gelmişti. Her anne çocuğuna kıyafet getirmişti. Benim annem de bana mavi, tüylü bir yelek getirmişti. Kıyafetleri giyindikten sonra arkadaşlarımla beraber toplandık. Ben annemin getirdiği yeleğin altına etek ve bota benzer bir ayakkabı giyinmiştim. Bu kıyafetlerimin uymadığını düşünüyordum. Sadece ben değil tüm arkadaşlarım kendilerinin uyumsuz olduğunu düşünüyorlardı.


 4. Yaren Su Karasu (11 Mart 2015 saat: 18:20)

  Rüyamda arkadaşım ile birlikte okul bahçesindeydik. Kar yağmıştı. Biz beraber karda oynarken kendimi bir anda sınıfta buldum. Diğer arkadaşlarım da sınıftaydı. Hepimizin annesi gelmişti. Her anne çocuğuna kıyafet getirmişti. Benim annem de bana mavi, tüylü bir yelek getirmişti. Kıyafetleri giyindikten sonra arkadaşlarımla beraber toplandık. Ben annemin getirdiği yeleğin altına etek ve bota benzer bir ayakkabı giyinmiştim. Bu kıyafetlerimin uymadığını düşünüyordum. Sadece ben değil tüm arkadaşlarım kendilerinin uyumsuz olduğunu düşünüyorlardı.Sonra arkadaşımla karda oynamaya devam ettim.


 5. elvan ece ece (15 Mayıs 2015 saat: 08:04)

  Ruyamda …iki cocuk var biri daha bebem kundakta erkek galiba biride 13 yaslarinda kiz cocugu nir adam var kptu trafymta agzi yuxu dagilmis biri dovmus yani yatan karanlik bir odada tutulan birinin basinda duruyo yatanin elindede orak var basinda duran adam yatanin elinde ki oragi duuyo sonra bas ucunda bir not bulup okuyo koyu maviyle yazilmis yazi sonra buyuk bir yerdeyim acik qlqn yani bahce seklinde ama siniri yoo yani agaclar yollar falan var kiz cocuk evde ortaligi karistirip kucuk cocugu bebegi alip kucagina bisiklete binip gidiyo .iyi bir adam var kizin pesinfen gri bir arabayla gidip cocugu alip geliyo ama kiz yok bense bu hersyi oylece izliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,