RuyaTabirleri.com

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek, insanlar hakkında hile düşünene ve kötü kalpli bir adama işarettir. Rüyasında lağım faresi ile karşılaşan gerçek hayatında bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır. Rüyada lağım faresini evinde görmek, evinize girip çıkan dost görünümlü bir düşman olduğu anlamına gelir. Lağım faresi usta bir hırsıza, sinsi bir düşmana, evlere girip çıkan ve asıl yüzünü saklayan düzenbaz bir kişiye yorumlanmaktadır. Rüyada lağım faresini eline alan kişinin akrabaları arasında kötü bir düşmanı vardır. Lağım faresini yatağında görmek, kötü huylu bir eşe sahip olacağınıza veya ahlaksız bir kimsenin size görücü gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Lağım Faresi Öldürmek

Rüyada lağım faresi öldüren gerçek hayatında sinsi ve kötü bir düşmana galip gelir. Bu rüya yakında dostlarınızdan birinin size bir hile düzenleyeceğine ve bu hilelerden kurtulup o kimseyi helak edeceğinize yorumlanır. Rüyada lağım faresi ile mücadele etmek düşmanınızla savaşmaya; lağım faresinin galip gelmesi ise bu düşmanın size üstünlük sağlamasına işaret eder.

Rüyada Lağım Faresinin Isırdığını Görmek

Rüyada sizi bir lağım faresinin ısırması yakında size ulaşacak bir zararın göstergesidir. Bu rüya yakınlarınızda bulunan bir düşmanın sinsice size yaklaşmasının ve zarar vermek için fırsat kollamasının bir habercisidir. Rüyada lağım faresinin kulağınızı ısırması, bir düşmandan size ulaşacak habere, lağım faresinin elinizi ısırması haram mal yemeye; lağım faresinin bacağınızdan ısırması kötü yollara düşmeye veya hatalar yapmaya işarettir.

Rüyada Lağım Faresi Görmenin Psikolojik Tabiri

Lağım faresi kişinin korkularının ve dünya hayatındaki endişelerinin bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kişi çevresinde bulunan düşmanların kendisine zarar vermesinden çekinmekte ve bu nedenle de korku içinde yaşamaktadır. Lağım faresi bazen de gören kişinin küçük sorunlar nedeni ile bunaldığının bir habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada Lağım Faresi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. elmas (07 Mayıs 2015 saat: 09:59)

  Gece kondu gibi bir evde yaşıyorum dışarıda pislik dolu evde darmadağın. Hava alsın diye odanın camlarını açık unutmuşum geliyorumki cam eğrimiş bükülmüş. Aklıma kötü birşeymi girdi içeri diye bir düşünce girdi ayağımla etrafı tekmelemeye başladım.bitane kahverengili siyahlı tek gözü oyulmuş lağım faresi kaçıyorum ilk önce sonra kapının oraya gidiyorum ama bana bir şey yapmıyo. Kapının oraya çağırıyorum kapıyı kapatırken ezep diye ama sıvışıp kaçıyo diğer odaya geçiyorum.evde tahta bu arada gıcır gıcır ötüyo her taraf. Bizim bit kedi var onu görüyorum yakala diyorum .bu sefer tek gözlü fareyi kovalıyo öyle uyandım.teşekkür ederim böyle bir kısım ayırdığınız içib


 2. sayit koç (06 Temmuz 2015 saat: 09:35)

  evimizde kocaman bi lağam faresi var bende alışverişten eve geliorum ailemde alkşverişte ben fareyi görüorum evde kuvalıyorum bir yerden sonra yakalıorummmm iyice yaralıyorum fareyi ben öldü deyip bırakıp annemi ararken arkamı dönüyorum fare bana senle görüşcez dio kalkıo ayaga farenin her yeri yara bere kovalamaya başlıorum geri beni ısırıyo


 3. Yusuf (27 Eylül 2015 saat: 08:34)

  Yanımda tanımadığım bir arkadaşım var ve bizim sokaktayız dışarıda çok şiddetli yağmur yağıyor. Bu yağmur şiddetli bir sele neden olmak üzere olduğunu bilerek eve doğru hızlı adımlarla ilerliyoruz. Ama arkamızdan siyah beyaz bir lağım faresi bizi takip ediyor.arkadaşım bırak elleme diyor. Ben fareye baktığımda fare tam arkamızda iki ayağının üstüne kalkmış bize bakıyordu bende gelişine sol ayağımla güzel bir vuruş yaptım.normalde sağ ayağımı kullanırım.ama neden sol ile vurdum bilmiyorum. Bu vuruş sonrası fare baya bi uzağa sel suyunun içine düştü.bu rüya hakkında yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler.


 4. muhammet (27 Aralık 2015 saat: 05:23)

  Rüyamda bir iş yerinin içindeyimdemi merdivenler var bboşta tam yukarı çıkarkenbir bbüyük fare belirtiyor uzun kuyruklu sincap gibi tekme salliyorum havaya sıçrıyor kuyrugu yuzume surtuyor merdivenden aşağı inerken tekrar tekme salliyorum tekrar havaya sıçrıyor kuyruğu tekrar yüzümü deyiyor açıklama yaparsanız sevinirim şimdiden TSK ederim


 5. Elçin üstün (28 Ağustos 2016 saat: 18:07)

  Bizim binanın içindeydim tek başına koca binanın içinde hiç kimse bana kapıyı falan açmıyodu arkamdaa biri beni kovalıyordu en üst daireye kadar koştum nefes nefese kalmıştım en üst dairede bi dolap vardı o dolabın içine girmeye çalıyodum o korkudan dolabı açtım içinden kocaman bi lağam faresi çıktı çok iğrençti çok korkup aşşa katlara indim brz koştuktan sonra bi duvara yaslandım nefes nefese kalmıştım daha sonra nefes almadımı farkettim adeta biri beni boğuyumuş gibiydi boğazını tutuyodum nefes almak için bi süre sonra uyandım..


 6. Züfer (27 Eylül 2016 saat: 21:34)

  Rüyamda gece kondu gibi bir evde oturuyorum birden gözüme 4_5 tane lağım faresi takılıyor kıyıdan köşeden eve doğru geliyorlar geldikleri yeri bulmak için takip ediyorum ta dışarı kadar çıkıyorum ve eve nerden girdiklerini buliyorum ayağımla birini kovalamaya çalışıyorum ama kaçmıyor bir köpek misali bana saldırıp benle mücadele ediyor onla mücadele ettiğim sırada uyandım acaba bu rüya neye yorumlanır şimdiden teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,