RuyaTabirleri.com

Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek, hiç hayırlı değildir, rüya sahibinin yaşayacağı gam, keder, kasavet, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibi çok büyük belaların içine düşecek ve belki de hayatının en kötü günlerini yaşayacak demektir. Hastalık, üzüntü, dert, hem maddi hem de manevi kayıp anlamına gelir. Rüya sahibi hayatında öylesine kötü bir dönem geçirecek ki ne bundan daha öncesi olmadığı gibi sonrası da olmayacaktır.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek, tiksinmeye değil mutlu olmaya neden olacak bir gelişme yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi, kendisi için uygun ve hayırlı bir kimseyle tanışıp, onunla ileride mutlu bir izdivaç gerçekleştirebilir.

Rüyada Lağım Çukuruna Düşmek

Rüyasında lağım çukuruna düştüğünü gören kişi zengin olacak demektir. Rüyada görülen pislik ne şartta olursa olsun zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin bir anda ani bir patlama yapacağına ve kişiye çok büyük gelir getireceğine tabir edilir.

Rüyada Lağım Kokusu Almak

Rüya sahibinin özel hayatının, tadı tuzu sayılacak küçük atışmaların yaşanmasına ve her iki tarafından birbirini kaybetmekten ne kadar çok korktuklarını fark etmesine delalet eder. Bu küçük münakaşalar, sevenleri birbirine daha fazla bağlayacak demektir.

Rüyada Lağım Taşması

Rüya sahibinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına işaret eder. Rüya sahibi kafasının boşalması ve rahatlaması sayesinde daha başarılı ve mutlu olacaktır.

Rüyada Lağım Temizlemek

Rüyasında lağım temizlediğini gören kişi önce çok üzüleceği bir sorunla karşılaşacak sonra bu sorunun giderilmesi sayesinde çok mutlu olacak kendisini adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek demektir. Bu olay rüya sahibine bazı şeylerin değerini anlaması için vesile olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lağım Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ümit buruş (07 Haziran 2014 saat: 14:15)

  rüyamda görüntü itibari ile lagıma benzemeyen ama lagım oldugu bilinen yeşil(çimen rengi) bir suyuna içine boyun hizama kadar düşmüştüm.sonra o suyun içinden kurtulmaya çalışırken birkaç kişi tarafından yine lagım olan yeşil bir suya fırlatılıyorum, fırlatılma esnasında lagımın içine tamamen düşüp lagım suyunu yutmaktan korkuyorum ama yinede o suyun içine boyun hizama kadar düşüyorum ardından uyanıyorum.


 2. naci büyük (07 Haziran 2014 saat: 14:20)

  ben 1 ay önce sevgilimden ayrıldım ve sevgilim günün her anı aklımda oluyor.gördügüm bir rüyada beni ve abimin çoçukları dünyay gelmiş benim çocugum kız çocugu ama bu çocuk eski sevgilimden olmuş hafif kısa saçları ve üzerinde sarı bir kazak var.internet üzerimden ailemle görüntülü konuşurken kız çocugumu kucagıma alıp aileme göstermeye çalışıyorum ardından rüya sona eriyor.


 3. Enise (10 Eylül 2014 saat: 12:49)

  Merhabalar , rüyamda iki tuvalet var ben pis olana giriyorum. ama her taraf dışkı içinde ve tuvaletten sürekli su ile beraber dışkı çıkıyor. bense sanki içinde bir şey arıyorum. daha sonra aradığım şeyi sanırım buluyorum ve tuvaletten gelen su kesiliyor. Tuvalet birden temizleniyor.Daha sonra bilet alıp bir otobüse binip gidiyorum. Otobüste sevgilimi görüyorum ama benimle sevgili olduğunu hatırlamıyor. Bana başka bir kızdan söz ediyor. Daha sonra ordan kaçıp bir yere saklanıyorum.Birileri peşime düşüyor , tam o esnada uyanıyorum.


 4. Mert (06 Ocak 2015 saat: 05:09)

  rüyada arabamız bi çukurun üstünde bi anda kanalizasyon patlıyor ve onu temizlemeye geliyorlar temizledikçe suya dönüp beyazlıyor içinden kardeşim ve kuzenim geri olarak Dönüyorlar bana sonra eve gidiyorum eve rahmetli büyükbabam geliyor elinde bebek ona sımsıkı sarılıyorum ve ağlıyorum


 5. Mert (06 Ocak 2015 saat: 05:13)

  Rüyada ailem ile parktayız ve coçuklar oyun oynuyor bi anda çocuğun biri yanıyor üzerine su atıyorum sonra ateş duruyor çocuğu kucağıma alıyorum ağlıyorum sonra annem geliyor Yanıma diyor ki
  Oğlum üzülme onu Allah yakmaz o ilk Türk peygamberlerdendir
  Diyor ve kucağımdaki çocuk bebeğe Dönüyor


 6. fatih çöpoğlu (06 Ocak 2015 saat: 09:13)

  Arabamda eşim, üç oğlum, ve yabancı bir kadın ile birlikte idim. Eşim ile marketten alışveriş yapıp poşetleri arabanın içerisine yerleştirdik. Seyir halinde giderken kırmızı ışıkta durduk. Yeşil yanınca ben geri manevra yaptım ve arabanın kontrolünü kaybettim. Geriye doğru giderek arkamızda bulunan kanalizasyonlu dereye girdik. dere arabanın boyu kadardı. ben hemen açılır cam tavanı açtım ve çocukları dışarıdaki kaldırıma fırlattım. arabanın içerisine su sızmadı ve biz kurtulduk.arabadaki yabancı kadın benim yasak ilişki yaşadığım kadınmış. alışveriş poşetleri ise bagajda değil de ayaklarımızın altındaydı ve bu nedenle arabayı zor kullanıyordum. Gerçek gibiydi, yorumlarsanız sevinirim


 7. ahmet baysal (15 Ocak 2015 saat: 09:40)

  dedeme ait eski bir ev vardi alt katlari yikik viraneydi.yukari kattan lağım tasmişti.ve ben iceri girmek istedim ama akan pislikler bana siçriyordu.dedem gelmişti ona gostermeye calisiyordum ve enson gordugumde taşan lağimin katıları tamamen eve birikmişti


 8. melda (30 Ocak 2015 saat: 13:21)

  Bir arkadaşımın kardeşi başka bir arkadaşımın rüyasında lağım pompalarken görülmüş.pislik yokmuş ama çok kötü koku varmış.daha sonra pompaladığı yerde çiçekler açmaya başlamış.
  Sitede bu anlatımda tabir bulamayız teşekkürler


 9. güleyha (09 Şubat 2015 saat: 17:12)

  rüyamda ayrılmak uzere oldugum eşimle 2odalı bir evde yaşıyormuşuz evin yerleri toprak tavanınının yarısı tahta iddi hemen bitişikte bir villa varcok güzelvilada sarışın çok tatlı ve güzel bir kadın oturuyor KADINA İSMİNİ SORUYORUN isminin şıklık anlamına geldigini ve ŞULE BENZERİ BİR ŞEY DİYOR bizim evse avludan giriliyor avlunun onünde bir lagım cukuru var içi simsiyah suyla dolu ben eski eşime cukuru temızlemesini istiyorum bu suyun eve girmesinden tedirginim.sabah yan evdeki kadının çılıgıyla dışarıya fırlıyorum kadının evini su basmış ama su tertemız kadın eline fincanını alıp bahçiye oturuyor bahce yeşil çok güzel ben de dışarıya çıkıyorum eskı eşimin lagımı temızlmeye çalışıyor odrdaki pisligin yarısını alıp yol kenarına taşımış ana cukur gene suyla doluyor üstelikde gittikce büyor sonra eşim cüküra giriyor cukurda başka bir adam onu dövmeye calışıyor ben adana taş atıyorum adam gidiyor eşimse bir türkü söylüyür tam hatırlamasamda .yapmasaydım keşke. diye 3nakaratlık birşeydi sonra o suyon içinde kayboldu sesi geliyordu ama suyun dibinden sesin geldigi yere dogru gidiyorum sanki benden oraya bir ışık yansıyor ama onu bir türlü göremiyorum suda kayboluyor


 10. Tuğçe (24 Mart 2015 saat: 09:59)

  Rüyamda çok eski bi evdeydim ve evin lağımı patlamış tuvaleti taşmış bi kaç defa bi tahta parçasının üstünde evin içinde geziyoruz çünkü evin tabanı tamamen suydu hemen geri çıkıyoruz ilk başta lağımı görmüyoruz Fark etmedik daha sonra 2 kere girdiğimizde çukura düşmekten son anda kurtuluyoruz yanımda en yakın 2 arkadaşım da vardı


 11. sibel (19 Nisan 2015 saat: 08:37)

  Ruyamda babami eli yuzu ve ustu kapkara elinde de kara bir logar te
  mizleme makinasi ile beline kadar logarin icine girmis tikanmis bir logari acmaya calisirken gordum onu orada brakip bir tarlaya gittim ve tarlada sari renkli bir tarla faresi gordum.Sonra daha once basvurdugum bir ise kabul edildigimi bidiren bir telefon gorusmesi yaptim.Telefonda amirim bana araba surmeyi bilip bilmedigimi dordu.Bildigimi soyledim.Sehir merkezinde kullanabilirmisin dedi.Evet dedim.ORadan calistigim okula gittim.Cok temiz oldugunu gordum ve mudur yardimcsina tesekkur ettim.Geri dondugumde babam gene logari acmaya calisiyordu ama lohar acilmadi.


 12. ipek (20 Temmuz 2015 saat: 14:58)

  Eşimin küçük dere gibi akan lagim piligine kayıp düşüyor ve kayboluyor donence gibi içine çekiyor bogulmuş galiba ucbes kişi var hiçbişey yapmıyorlar ben polisi arayın ne bakıyorsunuz diyorum.ne anlama geliyor rüya bu kadar gördüm daha uzun ve detaylı nasıl anlatimki cevap verirseniz memnun olurum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,