RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek kişinin sermayesi ve birikimi olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana gören kişini tıpkı lahananın yaprakları gibi üst üste gelen kısmetleri vardır yani rüya sahibinin kısmeti açıktır ve boldur. Rüyada lahana görmek kişinin ticaret politikasının ılımlı olduğuna işaret eder. Fakat lahana çok sert tutumlu, katı ve dar düşünceli kimse olarak yorumlanır. Rüyasında lahana gören kişinin içine kapanıp, depresyona gireceği bir haber alacağı tabiri de yapılır. Rüya sahibinin hem iş hem de aşk hayatında üst üste sorunlar ve yıkımlar meydana gelecektir.

Rüyada Lahana Toplamak

Rüyada lahana toplamak para biriktirmek anlamına gelir. Rüyasında para topladığını gören kişi maaşının bir kısmını kötü ve zor günler için biriktiriyor demektir.

Rüyada Lahana Sarmak

Rüyada lahana sarmak hayırlara işaret eder. Kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayıp, başarıları sayesinde zam alacağına aşk hayatında da çok mutlu olacağı biriyle tanışıp bir gönül işine başlayacağına yorulur.

Rüyada Lahana Yemek

Rüyada lahana yemek, bir kişinin rüya sahibine gönlünü ve dertlerin açması anlamına gelir. Rüya sahibi bir yakınının kimseyle paylaşamadığı, gizli dertlerini dinleyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Lahana Almak

Rüyada lahana aldığını gören kişi bazı fırsatlar ve iş olanakları yakalayacak, kısmetini iyi değerlendirecek demektir.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek güzel bir döneme girmek şeklinde tabir edilir. Kişinin yakında güzel gelişmeler yaşayacağına ve güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek hastalıkların ilacı olarak görülür. Rüyasında hastalık sorunu olan kişinin hastalığına deva bulunacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyada bir şeyler yemek her zaman kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana turşusu yediğini gören kişinin çok hayırlı bir kısmeti çıkacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lahana Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gulnaz bilgin (20 Kasım 2014 saat: 10:38)

  Ben ruyamda annemler gelecekmis lahana sarmak istedim bizim eski geline dedimki algel sarayim ben bizim bahcede cok guzel incir varmis ben bu arada incir yemeye ciktim bahceye bir turlu bulamadim bir tane buldum sadece ici kirmizi incir bu arada annemler gelmis baktim bizim gelin lahanalari sarmis ama kocaman biber doldurmus nasil kizdim ben yapcaktim ben daha iyi yapiyorum diye bisey demedim sonra annemlerin yanina gittim biz hemen eve doncez dediler onlarada kizdim siz bizi sevmiyosunuz sizin tek kiziniz tek torununuz var diye iste boyle


 2. ogrenci (29 Kasım 2014 saat: 07:04)

  Iki kiz arkadas baska bir kiz arkadasin odasinda lahana yiyorduk.odasinda lahana yedigimiz arkadas görünce kizdi bem o lahanayla bi sey yapacaktim dedi.bende sinirlendim alirim bi tane diye çıktım.sonra horoz tavuk satilan bi yere gittim hayvanlardan cok korkarim agaca cikim korkudan sesimi cikaramiyorum aglarken zorlaniyorum.tavuk horoz hangisi hatirlamiyorum aliyorum adamlar benle dalga geciyo horozlar agacta bana yetisiyo gaga vuruyolar ben daha cok korkuyorum. Odemeyi lahanasini yedigim arkadasin kartiyla yapıyorum. Satıcı bana bize agaca çıkma imkani verilmedi ogretilmedi diyor.a l gotur diyo ben dokunamam ona diye düşünüyorum aglamaya devam ediyorum


 3. emine (06 Ocak 2015 saat: 22:13)

  Ruyamda annemle birlikte kocaman bi cilek agacindan cilek topluyorduk.ama cilekler cok buyuktu topluyorduk bir taraftanda tadina bakip yiyorduk.biz cilekleri toplarken arka tarafimizda annemin bir masasi oluyordu cekmeceli cekmecesini bir actim ki bir cekmece dolusu kagit para.anneme bunlar kimin dedim oda benim dedi.


 4. Selda ulusal (19 Kasım 2015 saat: 23:15)

  Gercek hayatta yaklaşık 1 yıldır lahana sarması yedim ve son zamanlarda pazarlarda gördüğüm lahanalari sarılmış pişmiş olarak hayal edip hayalim yiyorum. 1 kaç gün önce rüyamda lahana yi sarıp yiyorken gördüm kendimi okadar gerçek ki uyandığım da tadı hala damagimda ve bir okadar gerçek gibiydi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,