RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahmacun Görmek

Rüyada lahmacun görmek, rüya sahibinin kısmet bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında kendisine büyük şans olacak ve hayır getirecek adımlar atacak, mutluluk ve berekete kavuşacak demektir. Rüyada lahmacun gören kişi, ileride büyük bir mal varlığına kavuşacak, önünde yeni kazanç kapıları açılacak, işlerinde istediği başarıyı yakalayacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin kısmeti kapalıysa açılacak, kötü giden şansı dönecektir.

Rüyada Lahmacun Yediğini Görmek

Rüyada lahmacun yemek, küslerin barışmasına, ayrılanların kavuşmasına, gurbette olanlarının da vatan topraklarına dönmesine tabir edilir. Rüya sahibi için hayatta hayırlı olacak adımlar atmaya ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Lahmacun Yapmak

Rüyasında lahmacun yaptığını gören kişi büyük bir ihaleyi kazanabilir, büyük bir ortaklık yaparak, hissenin en büyüğüne sahip olabilir ya da yüklü bir sipariş alabilir. Her durumda işlerin açılmasına ve gelirin yükselmesine delalet eder.

Rüyada Lahmacun Dağıttığını Görmek

Rüyada lahmacun dağıtmak iyi değildir. Rüya sahibi için büyük bir musibet yaşamasına ve anne babasının bu durumdan hayattaki en büyük acıyı yaşamasına delalet eder. Rüya sahibi öylesine kara bir gün yaşayacak ki yakın çevresi kendisi için ağıtlar yakıp, dayanılmaz acılar çekecek demektir.

Rüyada Lahmacun Hamuru Görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı kolaylıklar yaşanacağı anlamına gelir. Yıllarca ödediği bir borcun son taksitini yatırıp borcundan tamamen kurtulabilir ya da kimsenin iyileşeceğine inanmadığı illet hastalığından kurtulabilir. Rüya sahibi için hayır bulacağı bir rüyadır.

Rüyada Lahmacun Pişirmek

Rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşünüp, sayfayı kapattığı bir işte olumlu bir gelişme olacağına ve işin aşama aşama iyileşme göstererek kendisinin de beklemediği şekilde sorunsuz olarak sonuçlanıp rüya sahibine hayır getireceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lahmacun Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nuriye (21 Aralık 2014 saat: 17:33)

  masanın üzerinde nasıl güzel yoğurulmuş bir hamur,tam kıvamında harika bir hamur,içimden diyorumki ne güzel olmuş bu hamur.önümde bir kişi un ve hamurdan alıp lahmacun yada pizza gibi hamuru eliyle açıyor,aynı şeyi bende yapıyorum.yanımda başkalarıda var ama onlar bişey yapmıyor.hamuru elimle alıp açarkken çok mutlu olduğumu hissediyorum.onun için yaptıkça yapasım geliyor ve ardıardına yapmaya devam ediyorum..derken uyandım,hala mutluluğu hissediyordum..


 2. pinar esra (07 Mart 2015 saat: 10:50)

  Hayirdir insallah , Ruyamda babam lahmacun ici hazirlamis beni firina yollamisti , lahmacun pismisti cikmisti 17 taneydi harika gozukuyordu , sicakti . FFirinci lir. Tuttu diyordu , bozuklar yetişmiyor diye 10 lira veriyordum ustunu aliyordum adam para lazimsa 5 ver ustu kalsin diyordu , ben onemli degil buyrun tam para diyordum


 3. Rabia (07 Nisan 2015 saat: 12:36)

  Rüyamda bi savaşın içindeyim silahlar adamlar var. Biri beni kalbimden vurdu ve ben kalbimin üstünde çok ağırlık hissetim ve ölümü ciddi manada hissettim azraili gorecegimi düşünüyorum.daha sonra beni vuranlar hastaneye gotureceklerini soylediler. Gittikmi gitmedikmi bilmiyorum. Daha sonra ben bi yerden ütü aliyodum. Sonrada uyandim.


 4. Güner (07 Kasım 2015 saat: 14:10)

  Bakkala arkadaşımla birlikte girdik ve lahmacun fırından yeni çıkmış bekledik biraz.ve paket istedik birer lahmacun öyle gördükçe cok acikmaya başladım lahmacunlara bakarak iştahım bir daha çok aciliyodu yemeğe. Bi de pasta meyveli paket yaptirdik.
  Bu ruya ne anlamına gelir.


 5. BİLAL (07 Aralık 2015 saat: 13:13)

  rüyamda masada bir sürü lahmacun var bir arkadaşım yiyor ben yemiyorum .yalnız lahmacun masada tavuk etli beyaz etler tel tel yapılmış ama arkadaşım eline alıp yediğinde yahmacun kırmızıya dünüyor ve arkadaşım yedikten sonra kalkıp gidiyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,