RuyaTabirleri.com

Rüyada Lale Görmek

Rüyada lale görmek, rüya sahibinin özel hayatı ile yani gönül işleri ile tabir edilir. Temiz duygu ve düşüncelere, hayırlı olacak kararlara ve değişikliklere, hayattaki yeniliklere işaret eder. Rüyasında lale gören kişi, mutluluğun kapısını aralayacak, kendisi için çok hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlayacak demektir. Rüya sahibi, başladığı yeni bir ilişkide her defasında bu kez doğru kişi diye yaşadığı yanılgıdan ve hayal kırıklığından kurtulacak, gönlünün gerçek sahibi olacak kişiyi bulacaktır.

Rüyada Lale Dikmek

Rüyada lale dikmek, rüya sahibinin yardım sever, iyi kalpli ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde açıklanır. Rüyasında lale diktiğini gören kişi, insan ya da hayvan ayrıt etmeksizin zor durumda kalan ve çaresiz olan her cana yardım etmeyi bir insanlık görevi saymıştır.

Rüyada Lale Toplamak

Rüyada lale toplamak, çok güzel başlayan fakat sonu hüsran olacak bir işe delalet eder. Rüya sahibi çok umutlu olduğu bir işe girecek fakat işler istediği ve düşündüğü gibi olmayacak, yaşanacak olan sondan büyük bir hüsran yaşayacak demektir.

 Rüyada Lale Çiçeği Görmek

Rüyada lale çiçeği, savurgan bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi her şeyden hiç gerekmediği halde üçer beşer alıyor bu alışveriş fazlalık yapmaktan başka bir işe yaramıyor, alınanlar da ziyan oluyor demektir.

Rüyada Lale Soğanı Görmek

Rüyasında lale soğanı gören kişi, işlerini yoluna koyacak, düzenini kuracak ve eli yavaş yavaş dönmeye başlayacak diye yorumlanır. Rüya sahibi işinde küçük ama emin adımlarla ilerleyecek zaman içinde de kalkınmaya hatta birikim bile yapmaya başlayacaktır.

Rüyada Lale Tarlası Görmek

Rüya sahibinin gönül zenginliğine sahip olduğuna, kalan son bir lokma ekmeğini dahi paylaşacak kadar cömert olmasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lale Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. melisa (01 Ağustos 2015 saat: 19:38)

    Merhabalar , rüyamda komşumun evindeydim ve bir poşetten altı siyah üstü krem rengi uzun sıfır kol yeni bir elbise gördüm.Birde sapı yeşil kendisi mavi olan lale uçlu bir kolye vardı elbiseyle birleşik. Site den araştırma yaptım ama tam bir bilgi alamadım, yardımcı olabilirseniz memnun olurum .


  2. Esra (11 Ekim 2015 saat: 10:18)

    Marmaris’te bir tatil köyünün havuzuna giriyorum. Havuzun yuzunde laleye cok da benzemeyen laler var.ablam burda yuzemiyorum laleleri temizlememe su bayan izin vermiyo diyo ama ben girip tek tek ve sakince cicekleri hic incitmeden toplayip kenara diziyorum.


  3. Cherry (13 Aralık 2015 saat: 20:23)

    Merhaba. Rüyamda beyaz renkli bir servis aracıyla irana gidiyormuşuz. Oraya vardığımızda hafif karanlık bir yer odaya giriyorum.4 kişiyiz.Gerçek hayatta da tanığım erkek arkadaşlarım beni yanlarına alıyorlar.Odada duvarın hemen önünde oturan yaşlı 3 erkek var. Beni görünce aa vs. tarzında şeyler söylüyorlar. Arkadaşlarım başımı kapatmam gerektiğini söylüyorlar. Bende kapanıp oturuyorum ama önüme kıvırcık perçemim geliyor. Güya fal baktıracakmışım. Önlerine oturup bir sevdiğim olduğunu gerçekten çok sevdiğimi vs. söylüyorum.O sırada bir kadın elimi tutuyor. (sol mu sağ mı emin değilim. Sağ elimdi sanırım. ) Avucumda yüzük parmağımın kenarına kolonyanın ucunu sürüyor. Karşılıklı 2 minik yara oluyor. Kanıyor. O bakıyor. Ne gördüğünü sorduğumda kağıda bakmamı söylüyor. Baktığımda yaklaşık 40 tl para talep ettiğini görüyorum.Kadına dönüp o kadar param yok. 30 liram var. İsterse 20 lira verebileceğimi yarın okula gideceğimi söylüyorum. O da o halde git kantinden 2 ıspanaklı börekle bir şey daha almamı söylüyor. Giderken daha az para harcamış olurum diye düşünüyorum. Kantindeki kadından 2 adet ıspanaklı börek istediğimde büyükçe bir tabak içinde 1 tane getiriyor.(O tabaktan daha önce başkaları yemiş sanırım. ) Bende ben yemem veya başka bir şey alırım diye düşünüyorum. Kadının yanına gidip masaya oturup istediklerini veriyorum.O sırada kadın elimi tutuyor.Elimi tuttuğu sırada ben aslında falı görebiliyorum. Görebildiğim şey hoşlandığım erkeğin bana sarı bir buket çiçek(lale diye düşünüyorum.çok canlı güzel bir sarı) vermesiydi.O sırada kendimi tekrar serviste görüyorum. Arkada oturmuşum ve mutluyum. Hava sabah vakti ancak çok aydınlık. Hoşlandığım erkeği görüyorum. Elinde gerçekten sarı bir buket lale. Buketi sevise atıp gidiyor. Yolun karşısına geçiyor.Bana bakıyor ve gülümsüyor. Osırada servisten iniyoruz. Ben onunla güya tekrar oraya gidecekmişim. Yolun aşağısına inip bekliyorum ancak gelmiyor.Yukarıya çıkıp aşağıya iniyorum ama yok. Bir ara belki çıkıp inerken ona kaçırmış olabileceğimi düşünüyorum. Üzülüyorum.20 yaşında,bekar,üniversite öğrencisiyim.Şimdiden teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,