RuyaTabirleri.com

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek, rüya sahibinin hayat çizgisi ile tabir edilir. Kişinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzundur. Rüyasında lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzakta daima güvende olacak demektir. Rüyada lamba görmek, o kadar hayırlı bir rüyadır ki kendisinden ümit kesilen bir işten ya da kişiden bile müjdeli gelişmeler görülmesi anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin geride kalmasına bir daha kötü hiçbir olayın yaşanmamasına delalet eder.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Hoşluk ve esenlik bulmak anlamına gelir. Rüyasında lamba yaktığını gören kişinin, kısa ama çok keyifle geçireceği günleri olacak demektir. Bu keyfine ortak edeceği bazı kişiler de olacaktır.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüya sahibinin daha büyük bir iş için elindekini ve avucundakini harcamasına, yastık altında sakladığı altınlarını bozdurmasına ve bismillah diyerek yeni bir işe atılmasına tabir edilir.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyasında lamba taktığını gören kişinin hayatında güzel ve olumlu bir gelişme yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürmek, küçük karla girilip, büyük beklentiler olmayan bir işten harcanan masrafın ve beklenen getirinin çok üstünde kar elde etmeye işaret eder.

Rüyada Lambanın Bozulması

Rüya sahibinin kendisi ile tabir edilir. Çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatında her hangi bir sorun olmaması anlamına gelir.

Rüyada Lamba Almak

Rüyasında lamba aldığını gören kişi yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlardan başını kaldıramayacak demektir. Fakat bu nahoş durum uzun sürmeyecek ve bir süre sonra sular durulacak ve olay kendiliğinden yatışacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Lamba Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. aslı (05 Ocak 2015 saat: 20:44)

  Rüyamda gece vaktiydi.önce sokakların arasından geçip uçarak bir apartmanın çatısına çıkıyorum. çatıda ayaklarımı sallayarak etrafı seyrediyorum. etraf karanlık ışıklar gitmiş.sol tarafıma baktığımda evlerde ışıkların olduğunu görüyorum. sonra karşıma baktığımda evlerde mum ışığını görüyorum.


 2. demet (05 Mayıs 2015 saat: 07:35)

  Ruyamda yeni evlenmis bi arkadasim.is yerimizde bi dojtordan ev hediyesi icin bi duvar saati istiyor ama biz buyuk bir alis veris merkezindeyiz oda tabikii diyo orasi bi anda ofis oluyo odasindaki avizeyi cikarip ona ev hediyesi veriyor.eve gidiyor avizeyi goturuyoruz.cok hoşumuza gidiyor.evinde perdelerinin kirli oldugunu soyluyor arkadaş bende perdelerini yikiyordum..tesekkurlerr


 3. Kerem (23 Ağustos 2015 saat: 10:19)

  Rüyamda devrettiğim eski dükkanıma giriyorum. Kalan kağıtlarımı almak için. Aslında girmemem gerektiğinin farkındayım çünkü dükkan artık bana ait değil kapalı ve kimse yok içerde ama çabucak hızlı bir şekilde kağıtları evrakları almak için giriyorum. Yedek anahtar ile. Ve sonrasında evrakları aldıktan sonra tüm lambaları söndürüp tam çıkmak üzereyken yeni dükkan sahıbıne ve oğluna yakalanıyorum. Durumu hemen ızah ediyorum birkaç Alınacak evraklarım vardı onları almaya geldım diye söylüyorum ve tam o Sırada uyanıyorum. Ve bu rüyanın öncesindede Banka kartım kaybolmuş. Ve Bulunduğumuz bölgenın Kanalı’da bir adam dalıyor suya ve önce bana ait olan bir kağıdı buluyor ve ikinci dalışında banka Kartımı sudan çıkarıyor fakat banka Kartımı sudan çıkardığında kart ortadan ikiye ayrılmış vaziyetteydi. Kartın neden kanalın, suyunun içindeydı anlayamadım çünkü Kartımı en son bir evin içinde görmüştüm, o Bahsettiğim evin içinde duş alıyordum sıcak su ile, ve Kartımı en son duş almadan evvel mermerin üzerinde görmüştüm. Ve o evin içi kalabalıktı akrabalar tanıdıklar vardı ve eski sevgilim vardı. Ayrılalı 10 yıldan fazla oldu. Şuan evliğim ve bir oğlum var.


 4. Mehmet kara (15 Ekim 2015 saat: 08:23)

  bu gerçek olan ‘İyi günler dün gece ben evde tek kaldım annem rahatsız olduğu için yanlış evde ben vardım. Fakat dün gece tuvaf bişey oldu ben gece lambasını aç bırakmıştım bi baktım gece lambası sönmüş ve ayrıca herşeye rağmen elektrik bile vardı beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim!’


 5. Esmanur (24 Ekim 2015 saat: 08:52)

  Evin içinde birini görüyorum sonra korkarak annemin yanına gidiyorum ona söylüyorum birini gördüğümü sonra yanlış gormussundur diyo ve yan odanın ışıkları yanıyo ama oturduğumuz oda bile aydınlanıyo sonra gidiyorum kapatmaya kapatıp içeriye geçiyorum sonra aniden yine yanıyo rüyamı lütfen yorumlayın


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,