RuyaTabirleri.com

Rüyada Laptop Görmek

Rüyada laptop görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve büyük gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına ve uzun yıllardan beri hayat içinde hayali kurulan şeylere çok rahat bir şekilde ve kolayca sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Laptop Almak

İş hayatında çok zor ve büyük işlere bile girilmesine rağmen yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştirileceğine, bu işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada Laptop Aldığını Görmek

Rüyada laptop almak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada Laptop Kullanmak

Çok büyük projeler yüzünden sıkıntı çekilen bir dönemim sona ereceğine, işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına rivayet eder.

Rüyada Laptop Kırıldığını Görmek

Uzun bir süreden beri sorunsuz olarak devam eden iş hayatında yakın bir zaman içinde hiç tahmin edilmeyen bir yerden büyük zarar görüleceğine ve bu yüzden atılacak tüm adımların çok iyi düşünülerek atılması gerektiğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Laptop Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ecem Kımıl (15 Eylül 2014 saat: 12:29)

    Rüyamda babam eve iki tane yavru kedi getiriyordu.Biri açık gri biri grili beyazlı.Ikisininde cinsi tekirdi.Sonra eve misafir gelecegi icin kedileri kafese koymak istedim.Baktım ki kediler yemek masasının üstünde geziyor hemen aldım ve kafese koydum ikisinide.Sonra evde tek olduğumu gördüm ve kapı çalındı bi baktım tanımadığım en az 6 kişi var birinin elinde ayakkabı silmek için aletler diğerinin elinde kapıyı açmak için. Bana değişik değişik adlarla sesleniyorlardı bir tanesi irem diye seslendi.Sonra ben hemen telefonumu aramaya başladım bulamayınca ev telefonundan polisi aradım ve adresi verdim.Sonra içim yanarak uyandım hemen yüzümü yıkadım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,