RuyaTabirleri.com

Rüyada Maç Görmek

Rüyada maç görmek, rüya sahibinin boş heveslere kapıldığına, olmayacak işlere para yatıracağına ve hayallerini en olmayacak şeyler üzerine kuracağına alamet eder. Kişi, kendine hayır getirmeyecek bir takım konular üzerinde kafa yoruyor ve sadece zaman öldürüyor demektir. Rüyada maç görmek, hazırlıksız olarak yaşanacak bazı olaylara yorulur.

Rüyada Maç Yapmak

Rüyada maç yapmak, birden fazla kişi ile ortak bir yola çıkmaya ve ortak bir sermaye toplayarak karlı bir işe girmeye alamet eder. Rüya sahibinin yeni iş anlaşmaları yapacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına ve geleceği adına iyi bir şeyler yapmanın telaşında olacağı anlamına gelir.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada maç izlemek, rüya sahibinin kendisini zarara uğratacak ve elindekini avucundakini kaybetmesine neden olacak bazı işler yapacağına, günlerini bunun için harcayacağına ve hem enerjisini hem de maddi imkânlarını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Gol Atmak

Rüyada gol atmak,  çok hayırlıdır. Rüya sahibinin amaçlarını gerçekleştirmek için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına rivayet edilir. Dileklerin ve duaların kabul olacağı, rüya sahibinin işlerinden yana başarı göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Saha Görmek

Rüyada saha görmek, işlerin hafiflemesi, hayatın kolaylaşması, maddi imkânların çoğalması ve bu sayede hayatın güllük gülistanlık geçmesi şeklinde değerlendirilir. Saha yeşilse, o halde hem sağlıklı, hem zengin hem de huzurlu bir hayat geçirmeye rivayet edilir.

Rüyada Takım Forması Görmek

Rüyada takım forması görmek, şans ve uğur anlamına gelir. Mutluluk verecek haberler almaya, sürpriz, güzel ve yeni gelişmeler yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin çok başarılı olacağı, işlerini büyüteceği ve kendisi için hayır getirecek kişilerle tanışacağı şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Maç Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. furkan (22 Aralık 2014 saat: 16:06)

    Önümde yegenimle 4 tekerlekli kücük bisikletle ama arka sol kücük tekerlek kırık şekilde asfalt yolda gidiyoruz bizim evin yolu gibi sonra camur bi yola giriyorum pedal cevitremiyorum inip elimle cikartiyorum bisikleti sonra eve gitmeyelim geri donelim diyorum yegenime tamam diyor geri dönüyoruz sonra hali saha gibi bi yere giriyoruz futbol oynuyoruz fakat daha cok voleybol oynanan sahalara benziyo sonra yukardan buyuk fışkiyelerle sular akmaya başliyo herkes içiyo bende iciyorum sonra maç yapmaya başlıyoruz gol atıyorum ben bu arada cristiano ronaldoda top oynuyo orda.


  2. Mehmet Ali (05 Şubat 2015 saat: 08:09)

    Rüyam da oturmuş locada maç izliyorduk konuşmadığım
    Bir arkadaşla sonra izlerken Elektirik gitti birinin doğum Gününü kutladılar sonrada Elektirik geldiğinde yemek geldi derken yan masada baya iri adam gördüm sonradan da masaya Çerez getirdiler ve bende sadece Antep fıstığı yedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,