RuyaTabirleri.com

Rüyada Macera Görmek

Rüyada macera görmek, imkansız gibi görülen bir işi hakkıyla yapmak ve insanların şaşkın bakışları arasında başarıya erişmek, alkışlanmak ve cesaretlendirilmek manasındadır. Genç kişilerin aileleri tarafından motive edileceklerine, yurt dışında eğitim alacaklarına ve genç yaşlarında hayatın sıkıntıları ve gerçeklerle baş edecek kadar tecrübeye sahip olacaklarına da yorumlanır. Gözü kara olmak, korkmadan ilerlemek ve başkalarının sözünü dinlememek demek olan rüya bazı durumlarda kişinin boş bir inat uğruna hayatını riske atacak davranışlarda bulunacak olduğuna da tabir edilir. Bekar kimseler için karışık duygular içinde olunacağına, bir türlü aradıkları aşkı bulamayacaklarına, geç yaşta evlilik yaşayacaklarına ve ruhen kendilerine uygun bir eş bulamasalar bile mantık beraberliği yaşayacaklarına delalettir.

Rüyada Macera Filmi İzlemek

Gerçeklerle idealler arasında sıkışan kişinin bir karar vermek durumunda kalacağına, özellikle iş konusunda çok büyük sorumluluklar yüklenmek suretiyle hayatını baştan aşağı değiştireceğine tabir edilir. Macera filmi izlemek birden fazla işte çalışmak ya da bir işte sebat edememek yüzünden sürekli iş değiştirmek manasına da gelir. Kişinin ilgi alanlarının çok fazla olması yüzünden bir işe konsantre olmakta güçlük çektiğini, özellikle meslek edinmek konusunda ayran gönüllü olduğunu ve bir işte uzmanlaşamadığını da tabir eder.

Rüyada Macera Yaşamak

Farklı hayat deneyimleri edinilecek ortamlara girileceğinin, hayat görüşü ve yaşayış şekli birbirinden çok farklı insanlarla tanışılacağını bildiren rüya, hayatın zorlukları kadar kolaylıklarını da yaşayacak olan kişinin pişmanlık duymadan geçireceği bir yaşama sahip olacağını vurgular. Acı ve neşenin iç içe geçtiği günlerde rüya sahibinin her zaman olaylara pozitif bakacağını, başına gelen her olayda sabır ve tevekkül göstereceğini de delalet eder.

Rüyada Macera Görmenin Psikolojik Yorumu

Heyecanlı bir kişiliğe sahip olunduğunu, kişinin kendisine iyi gelen veya merakını cezbeden her şeye ilgi duyduğunu, estetiğe önem verdiği gibi, ikili ilişkilerde de görünüşe göre değerlendirmeler yaptığını tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Macera Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gonca Kapıcıoğlu (14 Mayıs 2016 saat: 07:43)

    Rüyamda ailemle birlikte bir kızı amerika sınırlarına sokmaya çalışıyorduk. Nehirden geçerken ysnımızda gelen adamın rus ajanı olduğunu anlıyordum. Sonra kızla birlikte gidiyordum. Helikopter geliyodu ondan saklanıyorduk. Nehirden geçerken üstümüzdeydi. Daha sonra bu denizdeki muzlardan alıp onlara biniyorduk, hatta satan adam bi lira diyodu bende bozukları sayıyodum o kız da bende var gonca diyip bozukları suya atıyodu.


  2. Anonim (03 Ağustos 2016 saat: 13:21)

    Ilk basta normal bi okul hayatim var mahhalleye geliyorum yaşlı bi teyzenin evine giriyorum iceride bebek ama konusabiliyo kadinda sakladigi bizim elimize gecen gizli bişeyleri yüzük te bu oyunun parcasiymis kadin biliyo kendisi bulmak istiyo zorla bebeginde yardimiyla aliyorum ama yaşlı kadin bebegi hic sevmiyor neyse yakin arkadasimin evine gidiyorum 3 kiz oluyoruz boyle futbol sahası gibi küçük minyatür var ama zemini fileyle kapli ben anlamamya calisiyorum bu yüzük ne diye bizim bi kitapa ihtiyacimiz var felan dusunuyoruz sonra bi dkndurma kutusu beliriyo icinde bulanik bi su var sari şekilde onu minyaturun icine koyuyorum sallanmaya basliyo yuzugu içine aticam kapagini ortucem cok kımıldadigi icin yuzugu atip kapatamiyorum elime akrepin icinde büyüdüğü kirli su bulasiyo minyatur deki fileye suruyorum o da kirleniyo neyse biz yuzugu atamadan kutunun icine Özür dileyip sana ne yapacagimizi bilmiyoruz diye akreple konusuyoruz o da bi anda sakinlesiyo kutuyu o icindeyken kapatiyoruz kendi evime dogru gitmeye basladim yüzük bi de pek vazla buyuk olmaya sargili bisey var evimiz kalabalik iceriye hic tanımadigim yakışıklı bi cocukla ve yengemle giriyorum ama ben cocugu hic takmiyorum elimde iki çift ayakkabi var biri ayagimda soruyolar naptin bunlari diye kalcaktim arkadasimda vazgectim diyorum bu aarkadasimda o akreple ugrastigimiz evin kizi yatak hazirliyodu kuzenim kaldi ben kalmadim cikarken zaten ailesinin beni sevmediklerini duydum ama normalde gercek hayatta cok severler kızım feln derler hep beraber buyuduk felan neyse..eve girdim kapidaki yengem ve yakisikli tanimadigim cocukla ben direk lovbaya girdim usumde yuzuk sarili bi sey telefonum hepsini camin kenarina koydum telefondan arastirsammiki diye dusunuyorum biz ne bulmaya calisiyoruz bunlar bize nerden geldi felan diye lovbada uzun duruyorum ev kalabalik geln gecen lovbayi soruyo geliyolar cik hadi felan diyolar yengem ben kapiyi açtım hemen ben cikmadan girdi ben yüzukleri felan topladım camin onunden ordan cikamadan uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,