RuyaTabirleri.com

Rüyada Madalya Görmek

Rüyada madalya görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı işler, ortaya koyduğu çalışmalar ve gerçekleştirdiği projeler sayesinde çabalarının karşılığını alacağına ve en kısa sürede üst kademe yöneticileri tarafından terfi ile ödüllendirilip parasal yönden destekleneceğine tabir edilir. Aynı zamanda, uzun zamandır bir işten ya da bir kişiden beklenen olumlu haberin gelmesine de delalet edilir.

Rüyada Altın Madalya Görmek

Rüyada altın madalya görmek, rüya sahibinin, aile hayatında yaşanacak çok güzel bir gelişmeye, erkek çocuk sahibi olmaya işaret eder. Ayrıca, iş hayatında yaşanacak sıkıntılara ve sorunlara yeni çözümler bulmaya ve en kısa zamanda iş yerinin devredilmesine yorumlanır.

Rüyada Gümüş Madalya Görmek

Rüyada gümüş madalya görmek, iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesine ve bu haber doğrultusunda kariyere yön vermeye delalet edilir. Uzaktaki bir akrabadan ya da bir tanıdıktan alınacak beklenmedik bir haber üzerine yola çıkmaya yorulur.

Rüyada Bronz Madalya Görmek

Rüyada bronz madalya gören kişinin, yaptığı ya da yapacağı bir işte sıkıntıya düştüğü sırada çok güvendiği bir dostundan ya da arkadaşından destek istemesine ancak bu kişiden olumlu cevap alamamasına ve yalnız kalmasına tabir edilir.

Rüyada Madalya Almak

Rüyada madalya almak, iş hayatında yapılmak istenen işler ve projeler için beklenen izinlerin ve ruhsatların çıkmasına ve gerekli diğer evrakların en kısa sürede gelmesine yorumlanır.

Rüyada Madalya Satmak

Rüyada madalya satmak, rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerleyen, dini bütün, haramdan sakınan ve iyi niyetli biri olduğuna delalet edilir.

Rüyada Madalya Takmak

Rüyada madalya takmak, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde yaşanacak başarılara ve yüksek mevkilere terfi etmeye işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Madalya Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. aysem (12 Mayıs 2014 saat: 22:30)

    Ruyamda bir sahabe bana kalin zinciri olan madalyon seklinde bir kolye verdi ve bende bu kolyeyi fatiha suresini okuyup taktim defalarca ve her takisimda fatiha okuyodum okuduktan sonra bu sahabe karsimma geliyodu ve ben diyorum ki ben sahabenin sifresini cozdum bu kolyeyi takarken fatihayi okuyorum taktiktan sonrada karsimda beliriyor kolye cok buyuktu ve altindi lutfen beni bilgilendirir misiniz ne anlama geliyor cok merak ediyoorum simdiden cok tesekkur ediyorum hayirli gunler diliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,