RuyaTabirleri.com

Rüyada Maden Görmek

Rüyada maden görmek, kişinin zenginleşeceğine alamet olduğu gibi maddi anlamdaki büyük değişikliklere de işaret eder. Maden görmek bekarlar için çok zengin bir eşe sahip olmak anlamına gelir. Ele geçecek olan çok büyük bir fırsat habercisi olan rüya, rızık kapılarının sonuna kadar açılacağını ve kişinin maddi olarak hayal edemeyeceği kadar zengin bir hayat yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Kişi madeni kaynağında görüyorsa bu durumda hayatı tamamen değişecek demektir. İş açmayı düşünenler için karşılarına çok karlı bir yatırım şansı çıkacak anlamına da gelir ve her şekilde sorunların kökten çözülmesi, kişinin herhangi bir endişe içine girmeden rahatlıkla hayatını idame ettirmesi anlamına gelir.

Rüyada Altın Madeni Görmek

Çok hayırlı bir rüya olduğu gibi, hayallere kavuşmak ve çok mutlu bir hayat sürmek şeklinde tabir edilir. Sıkıntılarından kurtulan rüya sahibi, ailesini ve çevresini de mutlu eden işler yapar. İşverenler için çalışanlarına haklarını vermek ve daha çok gelir elde etmek demekken, zengin bir eşe sahip olmak, hayatını maddi anlamda herhangi bir sorunla karşılaşmadan, dilediğince mutlu ve alım gücü yüksek şekilde yaşamak olarak yorumlanır. Evli kadınlar için ziynet eşyalarının artmasına veya üstlerine tapu geçirilmesine işarettir. Arsa ve tarla alımı veya büyük bir ev almak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Bakır Madeni Görmek

Kişinin beklentilerini tamamen karşılayamasa da sahip olduğu iş sayesinde maddi anlamda çok zorluk yaşamadan ve kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdüreceği anlamına gelir.

Rüyada Maden Görmenin Psikolojik Yorumu

İçinde pek çok şeyi yapmak için güç bulunan ancak yeterli fırsatı elde edemediği için hayallerini gerçekleştiremeyen, bu nedenle de karamsarlık içine düşen, beklentilerini ve isteklerini sürekli olarak erteleyen içine kapanık insanları işaret eder. Maden gören kişiler zengin bir hayat sürmek için sürekli yeni fikirler düşünür ve karşılarına çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışırlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Maden Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. birnur (01 Şubat 2015 saat: 18:23)

    Sevgilimle apartmanın en üst katındayız aydınlık etrafımızda uçaklar uçuyordu sonra bir tavukcudan iki tane kızarmış piliç aldı elinde kağıda sarılmış poşetin içindeydi ben aç yiyelim dedim açmadı beraber yuruyoduk aydınlık bir yolda


  2. gamze karabulut (24 Ağustos 2016 saat: 12:25)

    Ruyamda napabiliriz diye dusunurken bir anda madenle ugrasiyoruz icinden ne cikardigimizi bilmiyorum sonra isimizi kutlamak amacli bi davet yapiyoruz tabi biz madende calisanlar o madeni korumakla yukumluyuz madeni koruyoruz sıkıntı cikaracak insan varmi diye kontrol ediyoruz en son odalari gezerken bi kadin silahini cikarmis birseyleri vurmak istiyo kadinin elinden silahini falan aliyodum buyuk bir münakaşadan sonra… Ve cok merak ediyorum ne anlama geldigini


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,