RuyaTabirleri.com

Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada madeni para görmek, ağırlık, hastalık, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibinin içine düşeceği zor koşullara, elindeki iyi imkânların kısıtlanacağına, yaşam refahının düşeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişisel sorunlara ve insanlarla yaşanacak tatsızlıklara tabir edilir. Rüyada madeni para görülmesi iyi değildir. Musibetlere, uğursuzluklara ve şanssızlığa işaret eder. Rüyasında madeni para gören kişi insanlarla yaşayacağı problemler nedeniyle büyük bir ağırlık yüklenecektir.

Rüyada Madeni Para Vermek

Rüya sahibinin başındaki uğursuzlukların hanesinden ve işinden uzaklaşıp, işinin gücünün rast gideceğine, sorunlarının çözüleceğine, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine delalet eder. Kısmetin ve şansın açılması ve mutluluğun geri gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Madeni Para Almak

Rüyasında madeni para aldığını gören kişinin rüyası, ileride çok zengin olacağına ve çok iyi şartlarda yaşayacağına yorulur. Kişi yaptığı işte prestij sahibi olacak, kariyerinde zirveye çıkacak, böylelikle kazancı, sıhhati ve mutluluğu da geri gelecek demektir.

Rüyada Madeni Para Bulmak

Rüyada madeni para bulmak da benzer şekilde tabir edilir. İşlerin açılmasına ve hayatın olumlu yönde değişmesine delalet eder. Rüya sahibinin hayatında çok güzel değişiklikler olacak, kişi rahata, esenliğe ve feraha kavuşacaktır.

Rüyada Madeni Para Saymak

Rüya sahibinin tamamen ümidini kestiği ve o iş için harcadığı sermayeyi gözden çıkarıp kaybettiğini düşündüğü işin bir anda büyük bir gelişme ve aşama kaydederek rüya sahibine çok daha fazlasını getireceğine işaret eder. Rüya sahibi bu işten karlı çıkacak demektir hem de tüm inancını kaybettiği bir zamanda.

Rüyada Bozuk Para Harcamak

Rüyasında bozuk para harcadığını gören kişi, işinde çok başarılı olacak demektir. Rüya sahibi iş hayatına atılacak, daha attığı ilk adımda büyük bir gelir elde edecektir diye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Madeni Para Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatih (17 Aralık 2014 saat: 13:04)

    Selam . rüyamda öksürüyordum her öksürmede bir adet metal 10 kuruş luk para çıkıyordu böylece beş tane para çıktı agzimdan bazilarinda ufak lekeler vardi pas oksit gibi ve o anda söyle diyordum demek bu yüzden öksürüyordum paralarin cigerimden çıktığının tahmin ediyordum ..şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için kolay gelsin


  2. didem karacan (28 Ocak 2015 saat: 10:41)

    Bir bakkala girdim arkadaşım vardı önce bütün parayla çikolata alıp kalan kagit parayı cebime koydum sonra bakkalın içinde bi masa vardı oraya gectim başka birşeyler daha aldım orda oturup ödeme yapmak için para ayarlamaya calisiyordum bozuk paralari her cebimden çıkardım ama bi turlu denklestiremedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,