RuyaTabirleri.com

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada mağara görmek, rüya sahibinin korkularından kaçmaya çalışmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatı sürekli olarak endişe, kuruntu ve kuşku ile geçiyor ve rüya sahibi de kendini savunmak ve korumak için emin olacağı yerlere kaçıyor demektir. Rüyada mağara görmek, rüya sahibi için anne baba yanı yani evi olarak da tabir edilir. Rüyasında mağara gören kişi kaç yaşına gelirse gelsin, hayata ve kötü insanlara karşı kendini küçücük ve savunmasız bir çocuk olarak görüyor ancak anne ve babasının yanında güvende olduğunu hissediyor ve ancak onlarla tam olarak mutlu oluyor demektir.

Rüyada Mağara Kapısı Görmek

Rüya sahibinin korkularından, endişe ve kuruntularından kurtulmasına çok az kaldığına ve kısa süre sonra rüya sahibinin iç huzuru yakalayacağına delalet eder. Rüyada mağara kapısı görmek kurtuluşun sadece bir adım uzak olduğuna tabir edilir.

Rüyada Karanlık Mağara Görmek

Rüyasında karanlık bir mağara gören kişinin öleceği yorumu yapılır.

Rüyada Mağaraya Girmek

Rüyasında mağaraya girdiğini gören kişi, büyük ve zor bir işi tek başına göğüsleyecek ve bu meşakkatli işten Allah’ın izniyle tek başına alnının akı ile kalkabilecek demektir.

Rüyada Mağaraya Sığınmak

Rüya sahibinin kendisine zarar vermek için ince planlar yapan ve temkinli şekilde ilerleyen bir kişinin bütün planlarını alt üst edeceğine ve onu devre dışı bırakacağına bu sayede de kendisine gelecek olan zarardan da korunmasına işaret eder.

Rüyada Mağaradan Çıkmak

Rüyasında mağaradan çıktığını gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zahmetten kurtulacağı delalet edilir. Rüya sahibi çok çalışıp, çok emek vererek içine düştüğü bu zor durumdan sonunda kurtulmayı başaracak ve böylesine zor bir durumla baş etmeyi başardığı için kendi ile gurur duyacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mağara Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (13 Ocak 2015 saat: 05:11)

    Rüya da mağaraya giriyorum yanımda arkadaşımin abisi var gittikçe ilerliyor bende peşinden sonra o bişey ler alıp çıkıp gidiyor sonra kuzenim geliyor o da kasa gibi bişey alıyor o alırken kardeşi de bana birazdan sular yükselecek köpek balığı çıkacak diyor akvaryum da çok küçük köpek balığı var kuzenim alır almaz su yukselmeye başlıyor biz hemen çıkışa doğru gidiyoruz ben alıp yukarı koyuyorum kasayı bende çıkıp herkese çıkması için yardım ediyorum çıkış biraz zor çünkü merdiven yok sonra aşağıya iniyorum en son ben yukarı doğru tırmanacakken sarışın bi genç engel oluyor bana ayaklarımi tutuyor cikmamam için kötü niyetli biri yarı yolda inip onun başını duvara vuruyorum bi hısımla sular yükseliyor iyice köpek balığı da çıkıyor akvaryum dan çıkmaya çalışıyorum ben ama dönüp kimse yardım etmiyor bana öyle uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,