RuyaTabirleri.com

Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada mahkeme görmek, yaradanın haklının yanında olmasına işaret eder. Haklının hakkını almasına, haksızın da cezasını bulmasına tabir edilir. Rüya sahibinin akan gözyaşlarının durmasına, acılarının son bulmasına ve dolayısıyla da yüzünün gülmesine işaret eder. Rüyada mahkeme görmek, zor durumda olan kişinin bu durumu yenmesine ve tüm sorunlarını aşmasına delalettir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyanın anlamının kişinin içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulmasının zaman alacağına geldiğini söyler.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyasında mahkeme salonu gören kişi, hayatta hiç yaşamadığı bir şey yaşayacak ve hayatla ilgili büyük bir deneyim edinip, yaşadığı olaydan çıkardığı dersi de kulağına küpe yapacak demektir.

Rüyada Mahkeme Kâğıdı Görmek

Rüyasında mahkeme kâğıdı gören kişinin, gerçekten de kâğıt üzerinde fakat resmi onaydan geçmesi gereken bir işi olacak ve rüya sahibi bu işi kendi lehine neticelendirmek için eğer deyim yerindeyse bir süre devlet dairelerinde yatıp kalkacaktır.

Rüyada Mahkeme Kazanmak

Rüyasında mahkeme kazandığını gören kişinin rüyası tak aksi şeklinde tabir edilir. Eğer kişinin devlet kapısında bir işi varsa kendisini üzecek bir sonuç alacak demektir. Devlet kapısında her hangi bir işi yoksa da iyiye gitmesini beklediği bir işinin olumsuz şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüya sahibine büyük keyif verecek ve kanını kaynatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi daha bu haberi alır almaz, kalbi yerinden çıkacakmış gibi çarpmaya başlayacaktır. Büyük mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Mahkemede Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatının da işlerinin de olmasını istediği gibi olacağına ve bu sayede de huzurunun yerinde olacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin hayır ve fayda bulmasına, gönlünün hoş yüzünün de güleç olmasına delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mahkeme Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sibel (06 Ocak 2014 saat: 11:40)

    rüyamda hapiste olan işimi mahkemede yargılanırken gördüm ve mahkemede ben ve kızım varmış gardiya n bize ingilizce yazılmış bir beyaz kağıt verdi dediki eğer bunu türkçeye çevirirseniz mahkemeyi kazanırsınız dedi ve ben bu kağıdı ingilizce bilen kızıma veredim ve eşimin yüzü gülüyordu rüyamı karışık gördü sonrası ben elime renkli yünler alıp kazak örmeye başladım sonra yeşil otlar gördüm otlasrı nasıl gördüğümü hatırlamıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,