RuyaTabirleri.com

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek, dünyanın süs ve aldatmalarına işarettir. Bu rüyayı gören kimse dünyaya düşer ve kendi nefsi istekleri peşinde koşar. Bazı tabircilere göre makyaj malzemesi, boş işlerle meşgul olmaya, nefsi tatmin etmek için günaha girmeye, ikiyüzlülüğe, kendisine faydası olmayan mal edinmeye, haram paraya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Makyaj Malzemesi Satın Almak

Rüyada makyaj malzemesi satın alan kimse dünyevi olanla ilgilenir ve ahireti unutur. Bu rüya dünya peşinde koşan, kendi nefsine hizmet eden, ibadetlerini aksatan ve zamanında yapmayan, insanlara hile düşünen ve onları kandırmaya çalışan iki yüzlü bir adama işaret etmektedir.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapan kişi insanları dolandırır veya onları türlü hilelerle aldatır bazen de bu rüya maneviyatın zayıflamasına dünyevi istek ve heveslerin peşinde koşmaya, kişilerin yanlış yollara sapmasına, doğru yoldan ayrılmaya, bazı günahlar işlemeye, haram para kazanmaya ve haram yollardan ilerlemeye, dünyanın zevk ve sefasını sürmeye ve ahiretten yüz çevirmeye de yorumlanır.

Rüyada Makyaj Malzemesi Satmak

Böyle bir rüya kendisi ile birlikte arkadaşlarını ve çevresini de doğru yoldan ayıran ve onların da zarar görmesine yol açan bir kimsenin habercisidir. Rüyayı gören kişi, eliyle ve diliyle insanlara zarar verir veya onların günaha girmesine sebep olur bazen de bu rüya iki yüzlülük anlamına gelir. İnsanların arkasından konuşan ve sürekli onları için kötülük düşünen bir kişinin sembolüdür.

Rüyada Makyajı Silmek

Rüyasında yüzünden bulunan makyajı silen kişi, hatalarından döner ve doğru yola erişir. Bu rüya yapılan hatalara ve günahlara tövbe etmeye, yaşanan pişmanlıklara, haram olanı terk etmeye, günahkarlar için selamete, iyi insanlarla arkadaşlık kurmaya ve hayatın yolunda gidip huzur bulmaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hatice (13 Aralık 2014 saat: 09:03)

  Merhabalar rüyamda bir odalı bir eve tasındıgımı gördüm ama o evin icindeki esyalar benim cok eskiden kullandım esyalar esyalar o evde coktandır diruyor ben direk temizleyip evde oturmaya basladım ve cok sevindim o evde yadayacagım icin yorumlarsanız sevinirim


 2. isimsiz (25 Haziran 2015 saat: 13:27)

  İyi günler . Benim babaannem vefat etmişti. Fakat rüyamda onun evinde idik ve her yerden bir sürü makyaj malzemesi çıkıyordu. Nereyi açsam makyaj malzemesi vardı. Babaanneme ‘ bunları alabilir miyim ? ‘ diye sorduğumda al demişti. Bir kaç kez böyle oldu aynı rüyada. Yorumlarsanız sevinirim.


 3. Merve (18 Temmuz 2015 saat: 17:57)

  Rüyamda akrabamız olan yaşlı bir teyzenin evine gitmiştik ve onun bir kız torunu vardı. Elinde de bir tane pembe ruj vardı.
  Ruju sürdükten sonra içeri gitti bi anda bende o ruju çok beğendiğim için gizli gizli çantama attım . Daha sonra da eve geldiğimde pembe ruju sürdüm ve çok beğenmiştim. Yorumlarsanız çok sevinirim..


 4. selcan (04 Şubat 2016 saat: 13:39)

  merhaba. rüyamda eski erkek arkadaşımın evine gidiyorum. kız kardeşide orada. bir sürü makyaj malzemsi çıkartıyorum çantamdan. kız kardeşiyle makyaj yapıyoruz. sonra dalgalı bir deniz kenarındayız. benim kız kardeşim ve onun bütün ailesini görüyorum. ayvalığa seyahat edicez. ama öncesınde benim ve onun kız kardeşinin deniz kabuklarının suya düştüğünü görüyorum. koşuyorum benim kız kardeşiminkini kurtarıyorum. onun ki dalgalarla gidiyor. deniz kabuklarının canlı olduğunu düşünüyor üzülüyorum. sonra kalabalık bir şekilde ve benim olmamdan rahatsız bir şekilde ailesiyle ayvalğa yolculuk yapıyoruz. yorumlarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler….


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,