RuyaTabirleri.com

Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada makyaj yaptığını görmek, insanları kandırıp onlara hile düşünmeye, arkalarından oyun çevirmeye yorulur. Bu rüya arkadan konuşup yüze gülen ve asıl karakterini saklayan kötü bir düşmandır. Bazı alimlere göre ise makyaj yapmak aşk hayatına, sevmeye ve sevilmeye işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi kısa sürede bir gönül macerası yaşar.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Bu rüya insanları veya eşini aldatmaya, başkalarına karşı içinde kötü niyet besleyen bir kimseye, haset ve kıskanmaya işarettir. Makyaj malzemesi gören kişinin ya kendisi ya da yakın çevresinden bir kişi, başka insanlara haset ederek onlara karşı tuzaklar kurar. Bu rüya ahlaki anlamda kendisine çeki düzen verilmesine dair bir uyarıcıdır.

Rüyasında Makyaj Aynası Görmek

Bu rüya gurbette olanlar için gurbetliğin bitmesine, memleketine kavuşmaya ya da diğer insanlar için yolculuğa işarettir. Bazı tabircilere göre ise makyaj aynası özellikle kadın için çıkacak parlak ve iyi bir kısmete yorulabilmektedir. Bu rüyayı gören kadın kısa zamanda evlenir ve mutlu bir yuva kurar.

Rüyada Makyaj Yapan Bir Kadın Görmek

Bu rüya genellikle kandırılan, günahına girilen ya da vebali alınan masum bir kişidir. Böyle bir rüya, insanların iftiralarına veya kandırmalarına maruz kalacak ve bu yüzden de oldukça zarar görecek bir kadına işarettir. Makyaj yapan kadın sonunda çok güzel bir görüntüye ulaşırsa, atılan iftiralardan alnının akıyla çıkar. Bazen de bu rüya size düşman olan ve arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşmandır.

Rüyada Erkeğin Makyaj Yaptığını Görmesi

Rüyasında bir erkek makyaj yaptığını görürse, yakında hilekâr ve günahkar bir adam tarafından aldatılacağına, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu günahı gören kişi çevresine karşı dikkatli olmalıdır. Bazen de bu rüya fıtrata aykırı davranmadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (12 Şubat 2015 saat: 13:26)

    Slm ben ayse ruyamda bi düğündeyim ve makyaj yapmayı unutmuşum sonra kendime malyaj yapiyorum kuzenim suzandan makyaj istiyorum oda bana veriyor bende yapiyorum sonra düğundeki herkes halay çekiyor ama ben bi türlü oynuyamiyorum kuzenlerim beni çağiriyor ama makyajimi bi türlü bitiremiyorum tabi sonra uyaniyorum lütfen rüyi yorumlar misiniz şimdiden teşekkürler


  2. Zeyy (13 Haziran 2015 saat: 10:58)

    Rüyamda doktor olan erkek kuzenime makyaj yapıyordum.önce evimizde dayımlar kuzenlerim falan oturuyorduk.ben onlara karnemi gösteriyordum onlarda benim başarılı olduğuma inanmıyorlardı. Sonra erkek kuzenim makyaj malzemeleriyle yanıma geldi. Ruju kendisi sürmüştü. Bende ona rumel sürüyordum.dalga havası içindeydik.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,