RuyaTabirleri.com

Rüyada Mastürbasyon Görmek

Rüyada mastürbasyon görmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayat içerisindeki koşuşturmaca yüzünden çok yorgun ve yıpranmış olduğuna, artık biraz da olsa dinlenmesi ve kafasını toparlaması gerektiğine, eğer bu şekilde devam ederse çok büyük sorunlar ve hatta hastalıklar ile karşılaşacağına, bu yüzden kendisine çok daha dikkat edip kendisine uygun bir zaman ayırıp tatile çıkması ya da kafasını dinlemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapmak

Rüya sahibinin, kafasını uzun bir zamandan beri kurcalayan, henüz herhangi bir şekilde çözüme ulaşmamış olan, rüyayı gören kişinin, çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olduğunu düşündüğü bazı durumların olduğuna, bu durumlardan ötürü bir türlü kafasını toparlayamadığına ve çok yorulduğuna işaret eder.

Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Rüyada mastürbasyon yapmak ile aynı anlam gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, aklına takılan bazı şeyler olduğuna, bu şeylerden ötürü bir türlü kendisini toparlayamadığına, çok büyük bir yorgunluk ve üzüntü duyduğuna ve bu sebeple çeşitli cevaplar arayışında olduğuna alamet eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir süreden beri bir aşk yaşadığına, bu aşkta zaman zaman ortaya çıkan sorunları çözmek için olaylara üçüncü bir kişinin gözünden bakması gerektiğine, ancak bu sayede sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırabileceğine rivayet eder.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük başarılar kazanacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Uzun bir zamandan beri iş hayatında beklenen mevkiye yakın bir zamanda terfi ettirileceğine ve çok daha büyük çalışmalar için gerekli desteğin alınacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mastürbasyon Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. eylül (21 Haziran 2014 saat: 09:44)

    Ya iyi günler, rüyamda kasvetli bi evdeydik tamamı hatırlamıyorum aslında yeni uyandım ama neyse işte iki tane çocuk var tanımıyorum gerçek hayatımda ama rüyamda tanıyorum neyse bi cinayet oluyor yangın diye haber çıkarıyorlar aslında yangın değil sonra benim de bu işle alakam oluyor gunduz oluyor işte sonra ben mastürbasyon yapmak istemiyorum ama gerçekten çok yapasım geliyor dayanamıyorum başlıyorum ama doyum noktasına gelemiyorum sonra kalkıyorum diyorum kalkamıyorum devam ettikçe edesim geliyor yapıyorum doyum yok hala artık o şeye ne deniyorsa banyodayım işte bunu yaparken sonra o iki çocuk geliyor bana bakıyor ben çıkın diyorum çıkmıyorlar işte ben yapmaya devam ediyorum doyamıyorum gelmiyor o an çocuklardan ozur falan diliyorum öyle işte biraz iğrenç ve terbiyesiz bir rüya ama kusura bakmayın umarım en kısa zamanda cevaplarsınız çok teşekkür ediyorum


  2. göksel (10 Temmuz 2014 saat: 15:53)

    Sevgilim ile arabanın arka koltuğunda oturuyoruz. Sevgilim ile bir süre sohbet ediyoruz ve peşi sıra ben hamileyim diyip elimi alıp göbeğine götürüyor. Ve bebeği bana gösteriyor. Göbeği görünüyor göbek deliği aynı şekilde görünüyor. Tişörtünü kaldırdığı zaman iç çamaşırı göründü ve ben zorladım eşofmanını da çıkardı iç çamaşırı vardı ama avret yerleri görünüyordu temizlenmiş bir biçimde tüy veya kıl yoktu. İç çamaşırı olduğunu görüyordum. İç çamaşırıda gri renkte ve pembe veya kırmızı renkte olan kalpler vardı. Bir süre daha sohbet ettikten sonra uyandım.


  3. bilal korkmaz (26 Aralık 2014 saat: 07:07)

    Şimdi ben bir insatta çalışıyorum ama cok azmışım hemen bi yere gidip porno açıp cekmeye başlıyorum ama bir türlü bosalamıyorum sonra vazgeçiyorum koşup ustaların yanına gidiyorum onlarda kac saattir nerdesin diye bana kızıyorlar sonra ustalardan biri kılıcını cıkarıyo ve bana kasına sokucam diyodu ve bir tane köpeği vardı köpegi salınca cok hızlı bir sekilde defalarca arkadasımı kovalıyodu ve bende sinirlenip kendimi yüksek bi yerden atıyordum ama hic bir şey olmadı yerde telefonla birileriyle mesajlaştım ama mesajlara bi 10 dakika sonra baktığımda mesaj attımı hatırlamıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,