RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri iş hayatında olmasından dolayı artık kendi işinin sahibi olduğuna, çok rahat bir şekilde büyük miktarda paralar kazandığına, kazancının hanesine bolluk ve bereket getirdiğine, artık kendi köşesine çekilen rüya sahibinin, işlerinin başkaları tarafından yürütüldüğüne ve herhangi bir sorun yaratmadığına alamet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği hayırlı ve sevinçli bir haberi en kısa sürede alacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, hayırlı işlerin yavaş yavaş kazanç getirmesi ile birlikte çok daha iyi işler yapılacağına ve bu işlerden kazanılan paraların hayır için de kullanılacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Doğurmak

Çalışma hayatında çok büyük ve hayırlı adımlar atarak çok güzel işler gerçekleştiren rüya sahibinin, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir rahatlığa kavuşacağına, çok mutlu ve huzurlu günler göreceğine ve gün geçtikçe daha sağlıklı olması sayesinde de rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek doğurmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve hayırlı atılımlar yapması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlarla yapacağı servet ile çok rahat ve mutlu bir hayat süreceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Emzirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında geleceği rahat konum, kazanacağı paralar ve elde edeceği büyük başarılar sayesinde etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının çözülmesinde destek olup yol göstereceğine ve bu kişilerin hem hayır dualarını hem teşekkürlerini kazanacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gamze (08 Aralık 2014 saat: 22:23)

    Ruyamda evli bir arkadaşimin kucagında mavi gözlü bir erkek bebek gördüm nur yüzlü bembeyaz tenli bir bebek gördüm çok güzel bir bebekti. Ama bu arkadaşım daha 3 aylik evli bebekleri yok ve hamile de degil .sonra iste bu arkadaşımın etrafında altınlar var büsürü altın vardı.bu ruyamın anlamını çok merak ediyorum

  2. kaan (26 Aralık 2014 saat: 13:26)

    Ruyamda cok alakam olmayan bir evin onunde uzun zamandir gormedigim bir akrabami gordum. Oraya sattigim arabamla gittim. Amcamin kucaginda bir bebek vardi. Cocugu kucagima aldim ilk sefer yere dusurdum sonra yerden kaldirdim ve sevmeye basladim.bir ara aglar gibi oldu ama aglamadi. Arabaya doğru baktığımda ıki çocuk kapiyi açmaya çalışıyorlardı bağırdim kaçmaya başladılar kapıyı açmislar fakat birşey Çalmamislar. Biri kaçtı diğerinin peşinden epey bi kovaladim tehdit ettim bagirdim falan başka islerim var dedi kaçtı ve uyandım

  3. isimsiz (27 Aralık 2014 saat: 11:20)

    Ben bekar 18 yaşında rüyamda hamile olduğumu gördüm ailemden gizlice doğurdum evde saklayrak bakıyordum bir erkek bebeği mavi gözlü çok güzel bir bebek odada sakladığım Bebeğimi ablam gördü kimseye söyleme dedim sonra abim gördü babam annem herkes öğrendi Bebeğimi emzirdiğimi gördüm bebeğimin adını kuzey koydum ama çok güzel mavi gözlü bir bebek aynı taş bebek gibi

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,