RuyaTabirleri.com

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada mavi muhabbet kuşu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili bir yolculuğa çıkacağına, bu yüzden sevdiği kişi ile kısa süreli bir ayrılık yaşayacaklarına, her ikisinin de çok üzüleceklerine ancak iş seyahatinden döndükten sonra çok mutlu olacaklarına, biraraya gelip özlem gidereceklerine ve hiç ayrılmayacaklarına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun zamandan beri içinde bulunduğu sorunlardan kurtulacağına ve sıkıntılarını Allah’ın izni ile yeneceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Tutmak

İş hayatında çok uzun zamandan beri yaşanan uğursuzluğun yakın bir zaman içinde kırılacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

İş hayatında çok güzel bir dönem geçirilmesine rağmen, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiden ayrılmak zorunda kalacağına ve bu yüzden çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Beslemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü günler geçireceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Leyla (25 Şubat 2014 saat: 11:45)

  Mrb;

  Rüyamda apartmanda merdivenlerde sarı bizim evimizde olan
  Sarı muhabbet kuşunu görüyorum . Kuş deli
  Gibi çıkmaya çalışıyo merdivenlerden aşağı sonra birçok değişik
  Hayvan daha görüyorum . Muhabbet kuşu o kadar hircin ve
  Vahşi olarak bana saldırıyo be bi anda avucumun icinde kalıyo ben kaçmasın
  Diyo sıkıyorum elimde elimi açınca ölü oluyo parmağımın
  Acısıyla ve üzüntüyle uyandım .


 2. Didem (06 Haziran 2014 saat: 20:53)

  rüyamda tanıdığım 3 bayanı uzaktan izliyorum muhabbet ediyorlar;ben,m bulunduğum yere bir anda şişman kocaman tavşan vari krem rengi ve 1 tanesi siyah fareler gelmeye başlıyor korkuyorum taş aramaya çalışıyorum taş bulamıyorum uzun eteğim varmış onun içine girip ısırıyorlar onlardan kurtulmaya çalışırken birini yakalıyorum diye düşünüyorum avucumda mavi muhabbet kuşu şaşırıyorum,avucumu açıyorum yere düşüyor ölmüş
  üzülüyorum,
  ertesi gün o üç kişinin birlikte olduğunu öğrendim


 3. Anonim (12 Aralık 2014 saat: 10:51)

  Ruyam hayir olsun insallah
  Bir katli evdeyim ew yari insaat halinde buyuk guvercinler uyuyo ama ters yatmis elime mavi muhabbet kusu fakat biraz buyuk onu opuyorum onu birakiyorum Birdaha almak istiyorum alamiyom kaciyo ama ucamiyo bir erkek bana ayni mavi baska guvercin veriyo onuda opuyorum birakiyorum sonra arasindan geciyorum uyandirmadan cikis bir cm bakiyorum fakat bulamiyorum sonra tekrar geri donuyorum ortasindan gecyorum uyandirmadan ordan ayriliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,