RuyaTabirleri.com

Rüyada Mekkeye Gitmek

Rüyada Mekkeye gitmek, rüya sahibinin hayırlı bir iş için seyahat edeceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, kendisinin ve çevresinde ona destek olanların sevap işleyeceği bir işin içinde olacaktır. Bu işi gerçekleştirmek için de seyahat etmesi gerekecektir. Rüyada Mekkeye gittiğini görmek, rüya sahibinin kimsesizlere veya yardıma muhtaç kişilere destek olmak, yardım etmek amacıyla bir başka şehre giderek karşılıksız yatırım yapacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Kabeyi Görmek

Rüyada Kabeyi görmenin anlamı, rüya sahibi kişinin iç huzurunun yerinde olmasıdır. Kişi dini vazifelerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmenin verdiği hazzı yaşayacaktır. Rüyada Kabeyi görmek; Müslüman için hayırlıdır, güzeldir. Rüya sahibi dini görevlerini yine güzel bir şekilde yerine getirmeye gayret gösterecektir.

Rüyada Mekkeye Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada Mekkeye gitmek için hazırlandığını görmek, rüya sahibinin bir yakının hac görevi için kutsal topraklara seyahat edeceğinin habercisidir. Rüyada Mekkeye gitmek için hazırlanmak, rüya sahibinin yakınlarıyla ilişkilendirilen bir durumdur ve rüya sahibinin bir yakınının Mekkeye gitmesine delalet eder. Rüya sahibinin bu yakını; akrabası veya arkadaş çevresinden yakın bir dostu olacaktır.

Rüyada Umreye Gitmek

Rüyada umreye gitmek, rüya sahibinin helal kazanca nail olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, geleceğini güzel ve huzurlu bir şekilde yaşayabilmek için haram lokmaya el uzatmadan canla başla çalışacaktır. Kişi, bu çalışkanlığı ve dürüstlüğü sayesinde bol kazanca ulaşacaktır. Rüya sahibinin bol kazancı, aile yaşantısının da güzel olmasına vesile olacaktır.

Rüyada Mekke Medine Görmek

Rüyada Mekke Medine şehirlerinin görülmesi, rüya sahibinin helal sütü emmiş bir eşe sahip olacağı ve yuvasında mutlu mesut olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen Mekke Medine kutsal toprakları, genellikle rüya sahibinin aile yaşantısıyla ilişkili olarak yorumlanmaktadır. Bu yorumlamaların başında ise namuslu, helal sütü emmiş bir eş bulunmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mekkeye Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nurten Çankaya (01 Aralık 2014 saat: 18:36)

    rüyamda Mekke’nin sokaklarında oluyorum deli gibi Kabe’ye beni götürmelerini istiyorum


  2. gül (02 Şubat 2015 saat: 13:15)

    20 yaşındayım uyumadan önce internetten bir sürü video izledim ölüm nazmaz ahiret ile ilgili rüyamdada bir kaç arkadaşlarımla beraber arapların bulundugu bir şehre gidiyoruz yürüyerek sırtımızda çantalar var ben diyorum ki yiyecek alalım yanımıza arap yemeklerini yiyemeyiz diyorum sonra varıyoruz gitmek istediğimiz yere ve öğreniyoruz ki kabeye çok yakın biryerde biraz daha yürürsek görücez


  3. gül (02 Şubat 2015 saat: 13:18)

    2 dir rüyamda rüyamda evlatlık çocuk edindiğimi görüyorum fakat yetimhaneden değil sokakdan ilk rüyamda 4 yaşlarında esmer bir erkek çocugu babasından kurtarıyorum dayak yerken bekarım rüyamdada annemlerle bakıcaz 2. rüyamda yine bir erkek kucagımda 4 yaşında evlatlık edinmişim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,