RuyaTabirleri.com

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişiye ulaşacak bazı sözlere yorulur. Rüya sahibi bilmediği bir takım şeyleri öğrenecek demektir. Rüyayı gören kişinin bazı konularda bilgi sahibi olacağına ve bu sayede çevresinde olup bitenlerin de farkına ve bilincine varacağına işaret eder. Mektupta yazılan şeylerin olumlu olması, şans elde etmeye, yazılan şeylerin olumsuz olması da şanssızlık yaşamaya yorulur.

Rüyada Mektup Almak ve Okumak

Rüya sahibinin uykusunda bir mektup aldığını ve okuduğunda mutlu olduğunu, heyecanlandığını ve umutlandığını görmesi gerçek hayatta da böyle hissedeceği gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Fakat eğer kişi, rüyasında mektubu okuduğunda canı sıkılıyor ve tabiri caizse kendini sanki afakanlar basıyormuş gibi hissediyorsa o insanın sıkıntıya düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Mektup Almak

Rüyayı gören kişinin o insandan bir haber alacağına ya da hiç beklemediği bir anda onunla bir yerde karşılaşacağına tabir edilir. Bazı rüya tabirleri, uykusunda eski sevgilisinden mektup aldığını gören kişinin rüyasının aklının hala eski sevgilisinde olduğu anlamına geldiğini söylemektedir.

Rüyada Aşk Mektubu Almak

Büyük bir kısmet almaya ve önemli bir şansın sahibi olmaya alamet eder. Mutluluk verecek, müjdeli ve güzel bir haber almaya ve bu haber sayesinde rüya sahibinin tüm kederinin ve derdinin adeta uçup gitmesine delalet eder. Bu rüya, imkânsız gibi görünen arzuların dahi ulaşılır olacağını gösterir.

Rüyada Ölüden Mektup Almak

Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşadığı bir meselenin kendisini yeniden umutlandıracağı, heyecanlandıracağı ve olumlu şekilde düşünmesine vesile olacağı güzel ve hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına ve kişinin bunun tam da en umutsuz olduğu anda öğrenmesi ile mutluluğunun çok daha büyük olacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Mektup Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Simge (05 Ocak 2014 saat: 17:21)

    Iyi günler ruyamda tanıdığım ama çok yakın olmadığım birinden aşk mektubu aldım sayfalarcaydi ve saatlerce okudum biraz şaşkınim daha sonra arkadaşlarımın mektubu okuduğunu gördüm ve onlara açıklama yaptım biraz garipti mektubu aldığımı ve nerde bulduğumu hatırlamıyorum fakat mektuptan sonra bir de kutunun içinden imza dolu defterler ve kağıtlar çıktı fakat sadece imza vardı bu ne anlama geliyor ?

  2. tülay (27 Mayıs 2014 saat: 15:51)

    Ruyada hoşlandığım cocuktan bi not gibi bişey aldim cok heyacanli ve mutluydum hoşlandığım çocuğun arkadaşı benle konuşmaya çalışıyordu arkadaşıyla ilgili birşeyler anlatmak istiyordu bizim için uğraşıyordu hep birileri aracı olmaya çalışıyordu bende o sevdiğim çocuğun arkadasini arıyordum bana birşeyler söylesin diye sevdiğim çocuk çok cesaretsiz görünüyordu masum bakıyordu yanıma gelmedi ama bu rüya ne anlama geliyor

  3. deniz (27 Eylül 2014 saat: 01:42)

    Rüyamda tanımadığım bir kadın bana mektup getiriyor. Mektubun içinden beş altı yaşlarinda bir çocuğun fotoğraflari vardı. Bu çocuk engelliymis ve ben ona daha önce iyilik yaptığım için bana fotoğraflarini ve hediyeler göndermisti. Hediyelerin arasında hatırladigim elle örülmüş dantel küpelerdi. Bir çok hediye vardı. Bunları bana mektubu getiren orta yaşlı kadın anlattı. Çocuğun fotoğraflarini çok net hatırlıyorum çok guzel, siyah saçli, beyaz tenli bir erkek çocuğuydu. Şimdiden Allah razı olsun ,çok merak ediyorum yorumlarsaniz çok sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,