Rüyada Memeden Süt Gelmesi Görmek


Rüyada memeden süt gelmesi kişinin güzel ahlakı ve dinine olan bağlılığı ile tabir edilir. Bir kimse rüyasında memelerinin süt dolu olduğunu ve sütün de aktığını görürse o kişinin kısmeti açılacak demektir. Karşısına hayırlı kısmetler ve pek çok iyi fırsat çıkacaktır. Evli bir kadın rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse yakın zamanda bir bebek sahibi olacak, ya da kazancı artacak ve bolluğa kavuşacak, yaşlı bir kimse bu rüyayı görürse vefat edecek diye tabir edilir.

Bir erkek rüyasında bir kadın gibi memeleri olduğunu görürse bu, o erkek için zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Eğer bir kadın rüyasında memelerindeki sütün kesildiğini görürse onu üzecek ve sıkıntılı günler yaşatacak olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada İki Memeden Süt Gelmesi

Bir kimsenin rüyasında her iki memesinden de süt geldiğini görmesi o kişinin hayatının bolluk, bereket, zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada Süt Emzirmek

Bir kişinin rüyada memesinden başka birine süt emzirdiğini görmesi iyi şekilde tabir edilmez. Memesinden süt emzirdiğini gören kişi yaptığı yanlış bir iş ya da bir hata nedeni ile ağır şekilde cezalandırılacak demektir.

Rüyada Üç Memesi Olduğunu Görmek

Rüyada üçüncü memesi olduğunu gören kişinin evlatlarının kız olacağı şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Memede Kıl Görmek

Bir kadın eğer rüyasında memesinde kıl olduğunu görürse bu o kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine işaret eder. Bu rüyayı eğer bir erkek görürse tam tersi şeklinde yorumlanır, erkek için memede kıl olması hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek kadın ile tabir edilir. Rüyasında meme gören kişinin evlatlarının çoğunluğu kız olur şeklinde yorum yapılır.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Memeden Süt Gelmesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. GÜLÇİN (21 Aralık 2013 saat: 10:19)

  MERHABALAR RÜYAMDA BENİM OLDUĞUNU SÖYLENEN BİR BEBEĞE SANIRIM KIZDI GÖĞSÜMDEN EMZİRDİM. GÖGÜSLERİM SÜT DOLUYDU EMMEDİĞİ ZAMANDA TAŞIYORDU BU ÇOCUK SENİN NE ZAMANDIR EMZİRMİYOSUN AL BU ÇOCUĞU EMZİR DİYORLAR. bENDE ÇOCUĞU EMZİRİYORUM.

 2. irem (02 Şubat 2014 saat: 05:08)

  Meraba ben gece ruyamda bi yerdeyim bana bi bebek uzatiliyo emzirmem gerektigini soyluyo bi kadin onun sutu kalmamis herhalde sonra ilkten sutum gelmiyo sonra göğüsumun altındaki damara bastiriyorum sonra birden süt gelmeye basliyo ve baya fiskiriyo sonra emdigini gormuyorum diyorumki bunda sut kalmadi diğer gogusumu deneyeyim diyorum oyle uyaniyorum bu arada ben evli degilim ve cevap verirseniz sevinirim

 3. Hilal (01 Nisan 2014 saat: 13:46)

  Merhabalar rüyamda sol göğsüm saat gibi atıyo içi süt dolmuş sonra eve geliyorum sanki çeşmeden akar gibi bembeyaz süt akıyo bende eşime gösteriyorum üstüm hep süt oluyor sonra bi gemiye biniyoruz kocaman bi yunus balığı var ona ekmek veriyorum buarada benim sonra tekrar eve dönüyoruz sonra tekrar göğüslerinden sütler fıskırıyor yerlere dalmıyor kıyafetlerin hep süt olmuş durumda gördüm
  sevgiler

 4. hilal (13 Nisan 2014 saat: 16:37)

  Merhaba ben evliyim ve 9 aylık bir bebeğim var. Rüyamda oglum emmeyi bırakmasına rağmen onu emzirdiğimi gördüm. Sağ göğsümü emerken sol göğsümden süt fışkırıyordu. Ben de şaşkındım aylar sonra tekrar emmeye başladı süt kalmış göğüslerim de demek ki diye düşünüyordum. Bir taraftan da tekrar emmeye başladığı için çok mutluydum. Rüyamı yorumlarsanız çok teşekkür ederim. İyi günler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.