RuyaTabirleri.com

Rüyada Menekşe Görmek

Rüyada menekşe görmek, çok güzeldir ve daima iyi olana işaret eder. Rüya sahibinin çok naif, kırılgan, zarif, görgülü ve anlayışlı kimse olduğuna işaret ettiği gibi çevresinde de böyle kimseler olacağına ve onlardan yana hep mutlu ve memnun olacağına işaret eder. Sevinç ve uzun ömür anlamına gelir. Hayatın güzellik ve ağız tadı içinde geçeceğine tabir edilir. Rüyada menekşe görmek, aynı zamanda Allah’ın kişiye gönül işlerinin hayırlı olanlarını nasip etmesi ve aşk hayatından yana gülmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Menekşe Çiçek Görmek

Rüyada menekşe çiçek görmek de aynı anlama gelir. Rüya sahibinin hayatında çok yakın zamanda hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağı ve kişinin hayatının genelinin bu şekilde geçeceği anlamına gelir. Kişi, ağlamaktan çok güleceği bir hayat sürecektir.

Rüyada Menekşe Dikmek

Rüyada menekşe dikmek, rüya sahibine zararı olmayan ama hayır da getirmeyecek olan kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler neredeyse hiçbir meziyeti yok denecek kadar bilgisiz kişilerdir ve varlıkları da yoklukları da birdir diye değerlendirilir.

Rüyada Menekşe Toplamak

Rüya sahibinin aradığı aşkı bulacağı bir yerden davet alması anlamına gelir. Bir de kişinin sevdiği kimseden beklediği güzel sözleri duyup çok mutlu olacağına tabir edilir. Yani aşk hayatı ile yorumlanır.

Rüyada Menekşe Almak

Rüyasında menekşe aldığını gören kişi sevgilisiyle yakınlaşacak demektir. Eğer sevgilisi yoksa o halde kendisini derinden etkileyecek ve gördüğünde çarpılacağı bir kişi ile tanışacak, kısa sürede tutkulu bir aşk yaşayacaktır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görmekle, menekşe görmek aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin çok memnun olacağı, Allah’ına şükredeceği bir hayatı olacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, mutluluğa, bol kazanca, berekete ve sağlığa delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Menekşe Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. MERAL (10 Haziran 2014 saat: 14:02)

  rüyamda gerçek hayatta günlerimin geçtiği bir evdeyim.Duvarın kenarında merdiven boşluğunda menekşe görüyorum çok güzel değip koparmıyorum.Yanındaki kuru dalı temizlerken ordan kocaman bir dinazor kafası çıkıyor gözlerime inanamıyorum.sonra dinazordan korktuğum için içeri girip kapıyı kapatıyorum.sora tekrar kapıyı açıp gidip gitmediğine emin olmak istiyorum orda olduğunu biliyorum ama korkmadan dışarı çıkıyorum..


 2. yasemin (09 Aralık 2014 saat: 18:41)

  rüyamda hayırolsun evimdeki menekşemin kelleştiğini döküldüğünü görüp üzülüyorum eşime de bak ne olmuş neden bakmadın diyorum.. ve aynı rüya anında arkadaşımın siyah çizmelerimi koyu laciverte boyadığını görüyorum. yorumlar mısınız lütfen :(


 3. fatma (11 Şubat 2015 saat: 02:05)

  Derenin icinden gectim surekli bir yere varmak icin. Sonra bi evden kestirme yol geciyomus, arka bahcesine cikiyorum ve dere ordanda akiyomus ve daha hizli. Sonra gitmekten vaz gecip dereyi izliyorum. Su tertemiz,berrak ve suyun dibinde mor ve sari cok guzel menekseler var. Sonra birden cirilciplak oldugumu fark ediyorum ama hemen ni odaya girip ic camasirlarimi giyebiliyorum


 4. Perişan DİDİNÇ (19 Temmuz 2015 saat: 11:42)

  İyi günler ben rüyamda bir kalabalığın içinden mutsuz ve ağlayarak uzaklaşarak çalıştığım iş yerine gittim orda menekşelerin topraktan yeni yapraklar çıkardığını ve nar ağacımın bir sürü nar tuttuğunu gördüm ve birden çok mutlu oluyordum bunun tam olarak tabiri ne şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar


 5. Mehyet (25 Eylül 2015 saat: 03:36)

  Ben rüyamda bi arazi dolusu cezayir menekşesinin içindeydim. Onarı toplayan bi kaç arkadasım vardı. Ama o insanları tanımıyorum rüyamda arkadasımlarmiş. Yurtdişindaymişiz, ve biri bana bunlar cezayir menekşesi diyor. Cok güzellerdi. Resim cekilmek istiyorum. Ama baskaları izin vermiyo bi aksilikler oluyo orayı tam hatırlamıyorum. Yorumlarsanız cok mutlu olucam etkisinden cıkamıyorum.


 6. Hülya (25 Aralık 2015 saat: 00:11)

  Rüyamda,evimdeki mor menekşeyi sulamışım,cok degisik ve güzel bir kuş suladığım meneksenin saksısından su içiyor,kus o kadar guzelki agzından buhar gibi bir sey cikiyor heyecanla ablama sesleniyorum,ablam daha once gormus biliyor gibi kusun adini soyluyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,