RuyaTabirleri.com

Rüyada Menemen Görmek

Rüyada menemen görmek, pek hayırlara işaret etmez ve rüyayı gören kişinin uğursuzlukların peşini bırakmayacak kötü ve zor bir süreç geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getiremeyecek işlere atılacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, rızkının ve kazancının azalacağına bu nedenle de yokluk içinde kalacağına işaret eder. Şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Menemen Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisi için adeta kurtuluş olacak işlere gireceğine ve olumlu sonuçlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sabırla, çalışarak ve emek vererek içine düştüğü kötü hallerden kurtulacağına ve zorluklarla baş etmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada Menemen Pişirmek

Rüyada menemen pişirmek de menemen yapmak gibi yorumlanır ve zahmet, sıkıntı, gözyaşı ve çile sonrasında rahata ermeye, hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, amaçlarına nail olmaya ve hayallerine kavuşmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında şansının döneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Menemen Yedirmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından harcayarak sevdiği bir kişi için büyük bir fedakârlık yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde zor durumda kalmış bir kimseye memnuniyetle ve samimi olarak iyiliğinin ve hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada Menemen Kusmak

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, borçlarından, ağırlığından, üzüntülerinden, korkularından, karamsarlığından, kararsızlığından ve kötü duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Menemen Yemek

Rüyayı gören kişinin geçim kaynaklarını arttırmak böylece daha güzel bir hayat sürmek gibi bir amacı olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarını arttırmak, daha lüks ve daha konforlu bir hayat yaşamak, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmak için nefes tükettiği şeklinde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Menemen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. songul (12 Ocak 2014 saat: 01:12)

    merhabalar…ruyamda cok yakın bır arkadaşımın evıne gıdıyrummm..annesıı kocaman bır tencerınn ıcınde menemen yapıyor bana.sonra onu ekmeğimın arasına koyuor..yolda yersın dıyee.ama poşetlemıyor.öylece elıme tutuşturuyor..elımdede yağı falan akıyor tedirgı oluyorum….diğer bır ruyamdada abımm koyun ve ınek kesıyor goruyorum..hayvaların cansız bedenını gordum ama boyunları tuhaf kesılmıştı..yorumlarsanıız sevırım

  2. Arife (07 Şubat 2014 saat: 13:37)

    Rüyamada kocaman yemekhane gibi bir yerdeyız ,ben menemen yapıyorum ,vefat etmış olan babam ve çok yakın bir dosdumda etrafımda onlarıda göruyorum yanıma gidip gelıyolar.menemenın malzemelerını hazırlıyorum ,bu arada etrafımda buysuru başka ınsanlarda başka hazırlıklar içersınde ne yapdıklarından çok emın değilim ,canım menemenden yemek istiyor ama yemedım,pişirdıgımıde görmedım sadece malzemlerını hazırlıyordum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,