RuyaTabirleri.com

Rüyada Merdiven Çıkmak

Rüyada merdiven çıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı projelere ve çalışmalara imza atacağına, bu sayede çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve insanlar tarafından çok takdir edileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan sıkıntıların en kısa sürede ortadan kalkacağına işaret edilir.

Rüyada merdiven çıktığını gören kişinin, çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada Merdiven İnmek

Rüyada merdiven inmek, iş hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak sorunlardan ötürü çok büyük üzüntü duymaya ve yaşanan sıkıntılardan ötürü iş hayatında bulunulan mevkiyi kaybetmeye alamet edilir. Aynı zamanda, yapılan hatalardan ve izlenen yanlış yoldan ötürü çok büyük fırsatların kaçacağına delalet edilir.

Rüyada Merdiven Çıkmak ve İnmek

Rüyada merdiven çıkmak ve inmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki yetenekleri ve deneyimleri sayesinde büyük başarılara imza atıp çok iyi yerlere geleceğine ancak daha sonra yaşanacak sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü bulunduğu mevkiyi ve hata çalıştığı işi bile kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Mermer Merdivenden Çıkmak

Rüyada mermer merdivenden çıkmak, rüya sahibinin, insanların düştükleri kötü durumlara aldırış etmediğine ve sorunlarını umursamadığına alamet edilir. İnsanlar konusunda daha duyarlı ve saygılı olunması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Basamak Çıkmak

Rüyada basamak çıkmak, rüyayı gören kişinin, bir iş bulup dağınık bir şekilde yaşadığı hayatını toparlamasına, kendisine uygun bir ev ve eş bulup dünyaevine girmesine ve hayatını normal insanlar gibi yaşayıp gitmesine tabir eder.

Rüyada Dar Merdivenden Çıkmak

Rüyada dar merdivenden çıkmak, rüya sahibinin, amaçlarına ve hayallerine çok zorlu ve meşakkatli bir yoldan geçerek ve çok çile çekerek ulaşabileceğine ve bu sayede kazandıklarının kadrini ve kıymetini bileceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Merdiven Çıkmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. büşra (10 Nisan 2014 saat: 09:41)

    ayakkabı dükkanına gittim bir sürü ayakkabının içinden ayakkabı beğenmeye çalışıyordum bir tane beğendim elime aldım. bir tane daha alayım dedim bakınıyordum oyle gümüş rengi bir ayakkabı beğendim ama çok topukluydu kısa topuk bakıyordum uyandım.
    farklı bir rüya daha gördüm 5.kata kadar merdivenlerden çıktım 5.kata geldiğimde son basamak çok yükskti ama yine ayağımı uzatarak çıktım aşağı baktım ama inmedim .


  2. gülbahar tekin (23 Mayıs 2014 saat: 10:24)

    dargın oldugumuz halama gidiyomuşuz dik bir merdiven yorulsamda 4 5 kat çıktım çok yoruldum ama çıktım sonra sanki dargın oldugumuz deyilde konuştugumuz halama şıkmışım bi kat aşağa inmem gerektigini düşündüm inmeye çalıştım ama okadar yüksek ve merdiven diktiki bi adım attım inmeye çalıştım ama inemedim düştüm düşücem sonra içerdekiler gördü içeri girmek zorunda kaldım işerdede bunaldım kalabalıkmış üzürimi düzeltmeye çalışıyodum özellikle baş örtümü saçlarımı görmesinler günah diye öğle uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,