RuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada meyve ağacı görmek, genellikle büyük bir nimete ulaşmaya, bolluk ve bereketle geçecek bir ömre, her anlamda zenginlik ve ferahlığa, kişinin eline geçecek birtakım güzel kısmetlere işarettir. Rüyasında meyve ağaçları ile dolu bir bahçe görmeniz, elinize geçecek toplu bir paraya işarettir. Bu rüyayı gören kişi mal ve mülk kazanır veya kimseye nasip olmayan bir servete kavuşur. Meyve ağacından bir meyce alan yatırımlarından kar elde eder. Aldığı meyveyi yemek ise, özellikle maddi açıdan arzuların gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada meyve bahçesi gören kişi, evlada, mala, eşe, huzurlu ve mutlu bir yuvaya işarettir. Meyve bahçesini sulamak, rüyada sahibi evliyse eşi ile birlikte huzurlu bir hayat sürmelerine, birlikte yaşayacakları güzel günlere, eğer aralarında bir anlaşmazlık varsa bunların yakında düzeleceğine ve tüm sıkıntılardan kurtulunacağına işarettir. Rüyada meyve bahçesini kurumuş görmek, birtakım sıkıntılar çekeceğinize, maddi anlamda zorluklar yaşamaya, iş hayatında başarısızlığa yorumlanır. Rüyasında bildiğiniz bir meyve bahçesi görmeniz, cennet nimetlerine ve ahlaki anlamda derecenizin yükselmesine işarettir.

Rüyada Meyveli Bir Ağaç Görmek

Rüyada içinde meyve olan ağaç her türlü nimete kavuşma anlamındadır. Rüyada ayva, armut, portakal gibi sarı meyveleri görmek bazı hastalıklar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada tatlı meyveler gören ve bunları yiyen kişi helal ve güzel mal kazanır. Ekşi meyve haram mala, geçiminizi zorlukla yaşamaya işarettir. Rüyada mevsiminde meyve görmek güzel bir rızık, mevsim dışında görmek ise zorluk ve sıkıntıdır.

Rüyada Meyve Ağacı Görmenin Psikolojik Tabiri

İç yaşamında sıkıntı çeken ve rahatlama isteği olan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Ağaç ile ilgili rüyalar genellikle insan içindeki huzur ve mutluluk isteğinin bir ifadesidir. Bu rüya genellikle zorluklardan kurtulma isteğinizin göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Meyve Ağacı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nursel kayan (08 Mart 2015 saat: 00:35)

  öğretmenler odasındayım ve odanın ortasında sadece meyveleri kopartılmış yeşil yapraklı güzel bir kiraz agacı var toplanan meyveleride agacın altında poşetlere konmuş. Kiraz agacında sadece kiraz sapları ve küçük olgunlaşmamış kirazlar var


 2. FERAHNAZ (10 Mayıs 2015 saat: 13:47)

  Yan komsumu bahcede goruyorum ve bende yanina gittim, on bahce adeta bir meyve bahcesine donmus , ozellikle alma ve armut..ben koparmaya basliyorum ama gozum ozellikle bir dalda olgunlasmis elmalara takili, bir taraftan meyveleri topluyorum ve arada birde yiyiyorken arada bir donp o olgun kirmizi elmanin oldugu dali gosterip komsuma ondan istedegimi soyluyorum,, o bana o daldaki elmalari vermiyor ama ben bu arada bir sure meyva ozellikle armut ve arad elma da olmak uzere hep yiyip hemde kopariyorum..fakat gozum hep o buyuk kirmizi elmada kaldi…arkama donup bakip dururken o elmaya ,onumdeki dalda yesil ve cok olgun oyle olgunki dokundugunda parcalanacak derecede yumusamis bir elmayi aliyorum.

  Yorumlarsaniz sevinirim.Tesekkurler


 3. Ali Belliyol (01 Ekim 2015 saat: 07:22)

  Rüyamda hem yeşil erik hem kırmızı kiraz meyvesi olan bir ağaç gördüm. Ama bütün dallarda aralıksız meyve vardı.yü Ev sahibim olan bir adam bu meyvelerden ikram etti. Ben de onlardan bol bol yedim. Uyandığımda hala tatları ağzımdaydı.


 4. Sehet (09 Kasım 2015 saat: 00:44)

  Ağaçların etrafı çarçaflarla kapatılmasına rağmen çok çeşit ve çok meyva veren ağaçlalar vardı ama ben koparmaya korkuyorum ve utanıyorum ve cnm çok sıkkın kalabalık var uzun zamandır görmediğim akrabalarımla beraberim rüyamda çok gerginim meyvaları seyrediyorum ama koparmakta istiyordum


 5. sevil (10 Kasım 2015 saat: 16:31)

  Ruyada yengemi yıkıyorum ve up uzun saclari var onlari köpüklü şekilde bir güzel tariyorum. Ama oturma odasinin ortasindayiz ustelik oteki yengemi de yikamak icin sirada bekletiyorum etrafimda bir cok akrabam var hepsi bayan suyuda sobada isitiyorum.etrafimda bir suru tarak var.


 6. Suna (26 Aralık 2015 saat: 00:15)

  Rüyamda büyük meyve bahcesinden çalı toplamak istiyordum bahçe sahibi bırakmıyordu bana bir küçükbir. Ağaç bahcesinden kopartıp verdi bende fındık ağacı sandım ama açıp tatimki elmaymis ve dedimki bu elma daha olmamis bunun anlamı cevap


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,