RuyaTabirleri.com

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek, rüya sahibinin çektiği zorluğun, zahmetin, çilenin ve sıkıntının artacağına işaret eder. Rüya sahibi borçların yükünde ezilecek, geliri azalacak fakat borcu sürekli çoğalacak demektir. Borçları kapatmak ve alacaklıları kapıya getirerek ele güne rezil olmamak için hazırdan yiyecek, elinde olanı da tüketecek diye tabir edilir. Bu durumda da çok daha fazla zorluk çekecek ve çırpındıkça daha fazla batacaktır.

Rüyada Milletvekili Olmak

Rüyasında milletvekili olduğunu gören kişi, işinden olacak ya da satışları tamamen duracak demektir. Bu durum rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını alt üste edecek, onu namerde muhtaç edecek diye tabir edilir.

Rüyada Milletvekili ile Konuşmak

Rüyada milletvekili ile konuşmak, rüya sahibinin çevresinde bir kimsenin çok zor durumda kalacağına, rüya sahibinin de kendisi için yapabileceklerini ondan esirgemeyeceğine ve elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Milletvekili Adayı Görmek

Hayatın olumsuz yönde ilerleyeceğine, rüya sahibinin pek çok tehlike, bela ve musibetle karşı karşıya kalacağına, kara günler geçireceğine tabir edilir. Rüyasında milletvekili adayı gören kişi, belki de hayatının en kötü ve en zor günlerini geçirecektir.

Rüyada Meclis Görmek

Rüya sahibinin başarıları sayesinde toplumda tüm dikkatleri ve gözleri üzerinde toplamasına ve gerek kültürü gerekse olaylara bakış açısı sayesinde insanları etkileyebilme özelliğine sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Meclis Binası Görmek

Rüyasında meclis binası gören kişi, devlet kurumlarından birinde söz sahibi olabilir ya da bu durumdan tamamen farklı olarak bir işini halletmek için devlet kurumlarının kapısını çalmak zorunda kalabilir diye açıklanır.

Rüyada Meclis Başkanı Görmek

Rüya sahibinin zor durumda olduğuna ve düştüğü yerden ancak birinin kendisine el uzatması halinde kalkabileceğine delalet eder. Aynı zamanda arabulucu kimseye yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Milletvekili Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,