RuyaTabirleri.com

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek çok hayırlıdır. Kişinin evinde meydana gelecek olan bolluğa ve berekete işaret eder. Rüyada misafir gören kişinin erkek bir evladı olacak demektir. Rüyada misafir gören kişinin rüyası güzel sözler işiteceği ve mutluluk verici olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada istemeye istemeye misafirliğe giden kişi onu sevmeyen ve kendisinin de sevmediği kişi ya da kişiler tarafından huzursuz edilecek, morali ve motivasyonu düşecek demektir. Bir kişi rüyasında sevmediği, konuşmadığı hatta arasında düşmanlık bulunan birilerinin evine giderse rüyasında gördüğü o kişilerle arasında bir gerginlik yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada evine gelen misafirlerine yiyecek ya da içecek bir şeyler sunduğunu gören kişinin çok cömert olduğu ve yüce gönüllüğü sayesinde hep iyi şeylerle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada evine misafir gelen kişinin evinde bolluk, bereket ve zenginlik olacak demektir.

Rüyada Konuk Görmek

Rüyada konuk görmek haneyi temsil eder. Eve gelen konuklar eğer görgülü ve kibar kişilerse evde güzel gelişmeler yaşanacak hem mutluluk hem de zenginlik olacak demektir.

Rüyada Misafirliğe Gitmek

Rüya sahibi eğer, haz etmediği kişilerin evinde kendini misafir olarak görürse bu neşesinin kaçmasına neden olacak olan olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüyasında evinde misafir olduğunu ve onları ağırlamak için elinden gelen her türlü ikramı yaptığını gören kişinin kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada Evde Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek iyi değildir, kişinin içine düşeceği zor ve kötü koşulların habercisidir. Hane içinde kalabalık görmek, eğer gelen kalabalık hoş ve güzel kimselerden oluşuyorsa hayra alamettir. Hane içinde yaşanacak mutlu gelişmelere, sevinçli ve müjdeli haberlere aynı zamanda bereketin, bolluğun ve kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada Misafir Olmak

Hane içindek tartışmaların ve sorunların kısa bir zaman içinde son bulacağına, bu sayede çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine işarettir. Rüyada arkadaşa misafir olmak, güzel bir başlangıç yapılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına ve kısmetin açılacağına yorulur.

Rüyada Yemeğe Misafir Çağırmak

Rüyayı gören kişinin, iş ve aile hayatı içinde istediği her şeye sahip olacağı, yaptığı yardımlar sayesinde bol bol hayır duası alacağı, zor geçen bir dönemin sona ereceği, kıskançlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağı, karanlıkların aydınlanacağı ve aile büyüklerinden birinin vereceği destek sayesinde kazançlı bir işe girileceği anlamına gelir. Rüyada yemeğe misafir çağırmak ve bir şey ikram etmek, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve vicdanen çok rahat olunacağına alamettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı Misafir Etmek

Haneye girecek bir kişi sayesinde işle ilgili büyük bir adım atılacağına, bu adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine ve bol kazançlı bir iş yapılacağına işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı misafir etmek ve çay ikram etmek, büyük çabalarla ortaya konulan çalışmalar sayesinde hayallere kısa süre içinde ulaşılacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına ve gösterişli bir eve sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Habersiz Misafir Gelmesi

Aşk hayatında çok uzun zamandan beri fırtınalı geçen bir birlikteliğin yakında sona erdirileceğine, bu sayede kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine tabir edilir. Rüyada habersiz misafir gelmesi ve misafiri kovmak, birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalınacağına, bu yüzden gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına ve helal rızka sahip olunacağına işarettir.

Rüyada İftara Misafir Gelmesi

Rüya sahibinin, kendisini kötü hissettiği bir dönemde edeceği duanın karşılık bulması sayesinde işlerinin açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, anne babasının dualarını alacağına ve zorlukları kolayca  aşacağına rivayet edilir. Rüyada iftara misafir gelmesi ve çorba içmesi, hayal edilen bir tatile çıkılacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sahip olunan şeyleri kıskanan kişilerin hem iş hayatından hem aile hayatından uzaklaştırılacağına ve her zaman çok iyi bir kişi olunacağına yorulur. Böyle bir rüya görüldüğü takdirde yapılan işe önem verilmesi gerektiği ve bu sayede bu işten daha çok ve daha büyük kazanç elde edileceği anlaşılmalıdır.

Rüyada İstenmeyen Misafir Gelmesi

Sağlık sorunları yüzünden uzun bir zamandan beri yaşanan sıkıntıların ve tatsızlıkların devam edeceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına delalet edebileceğine yorumlanır. Rüyada istenmeyen misafir gelmesi ve yatıya kalması, işlerin bazı talihsiz durumlar yüzünden içinden çıkılamaz bir hal alacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına ve baba ile bir sıkıntıdan ötürü ters düşüleceğine alamet eder.

Rüyada Misafir Davet Etmek

Eğitim hayatından çıktıktan sonra iş hayatına atılmaya, hem ruhsal hem parasal olarak çok yol katetmeye, ferahlığa çıkmaya, yapılan işten gelecek yüklü bir parayı yeni bir iş için kullanmaya, aile hayatını bozmak için eşler arasında laf taşıyan ve bu sayede hain emellerine adım adım yaklaşmakta olan bir kişi ile büyük bir tartışma yaşamaya yorumlanır. Rüyada yatılı misafir davet etmek, iyi kalpli bir kişi olan rüya sahibinin, birçok konuda kendisini geliştirmesi sayesinde daha fazla iş bulma imkanına sahip olacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine delalet eder.

Rüyada Misafir Doyurmak

Kısmetin açılacağına, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına delalettir. Rüyada genç misafir doyurmak, eşlerin birbirleri için çok değerli olduklarının farkına varacaklarına, yaklaşan özel bir günden dolayı birbirlerine hediye alacaklar, toprak işleriyle ilgilenip stres atacaklar, gezip dolaşmak için zaman yaratacaklarına ve mutlu olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Misafir Doyurmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına ve geçen zamanın etkilerini en aza indirgemeye  çalışılacağına yorulur. Rüyada yatılı misafir doyurmak, etraftaki kişilerden kaynaklanan güvensizlik duygusunun iş hayatında baş ağrısına sebep olacağına, zararların günden güne artacağına, kurulacak olan bir iş yeri ile daha büyük kazanç elde edileceğine ve yakın bir tarihte bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada Misafir Kadınlar Görmek

Kişi, çok istediği bir şeyi yapmak için bulduğu bir kaynakla daha iyi yerlere gelecek demektir. Sorun yaratacak ve parasal olarak darboğaza girilmesine  sebep olacak bir yolda ilerleneceğine, bu sayede işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına bu reçetelerin ardından çok daha rahat bir nefes alınacağına delalettir. Rüyada misafir kadınlara yemek vermek, zorlu geçen bir dönemin finaline yaklaşıldığına, birçok insanı şaşırtacak bir başarıya adım atılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine tabir edilir.

Rüyada Misafir Görmenin Psikolojik Yorumu

Misafir bireyin iki ayrı mizacına işaret eder. Ya çok dışa dönük, insanlarla iç içe, neşesini paylaşmayı bildiği gibi derdini, kederini ve göz yaşını da saklamayan ve paylaşan kimse olduğunu gösterirken yani bireyin sosyal bir kişilik olduğu, toplumda yer edindiği ve insanlara yakın durduğu anlamına gelirken bir diğer yandan da bunun tam aksine içine kapanık, kendisiyle yaşayan, kimseye dert yanmayan, içini açmayan, konuşmayı ve iletişimi sevmeyen ya da bundan özellikle kaçınan ve toplumda da silik bir karakter olduğunu ifade eder. Her iki durumun da altında yatan pek çok olumlu ve olumsuz etken vardır. Yani bir bireyin sosyal olmasında nasıl ki hem aile hem dış faktörler etkilidir asosyal olması durumda da pek çok faktör rol oynar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Misafir Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. atakan gökçe (23 Aralık 2013 saat: 21:57)

  bilmediğim bir yere gitmişiz ve orada da tanıdığım kimse yok mutfakta bir şeyler le uğraşıyorum içeride misafirler var onlara birşeyler hazırlıyoruz sonra telefonda konusuyorum oranın nasıl olduğu soruluyor bana bende güzel olduğundan bahsediyorum evin dibinde ise dere var bi müddet sonra oradan ayrılıyor oluyoruz ve bi benzinlikte bi arkadasımı görüyorum bana el sallıyo yanına gidip sarılıyorum daha sonra bi yerde baska bir tanıdıgımı görüyorum otele çalışmaya gelcek misin diyor bende büyük ihtimal evet diyorum daha sonra eve gelmiş olmalıyım ki uykudan uyandığımı ve içeri gittiğimi görüyorum kimse yok bilgisayar başına sevgilim ile konusmaya gidiyorum bilgisayar yok ve mutfakta radyo çalıyo yalnız olmak beni rahatsız ediyo sonra gerçekten uyanıyorum ve evde kimse yok


 2. volkan (30 Aralık 2013 saat: 10:49)

  Kendi evimde zaten sevdigim akrabalarim misafir olarak
  gelmisler ayni gun unlu sanatcilardan bit bayan misafirim geliyo onun gelmesi akrabalarimin icinde beni gururlandiriyo…ayrica biz akrabalarim ve ozel misafirimle balkonda otururken halanin kizi hic sevmedigim insanlari evin salonunda misafir ediyo..tiplerinden hoslanmiyorum yanlarindada durmuyorum yinede hosgeldin gule gule diyorum..akrabalarim ve ozel misafirin o gece bizde kaliyolar…yirumlarsaniz cok sevinirim


 3. ruya prensesi (20 Şubat 2014 saat: 07:52)

  Merhabalar ruyamda eski komsumuzun kizi bize qeliyofu esi we kiziyla tabi qercekte cocuqu erkek ana ruyamda kizi oluyodu 7. 8 yaslarin we kiz cok quzel oluyodu ben hamur yoquruyo oluyorum ablam onlarin qelmsinden hosnut kalmiyodu qelen misafir we esi baska hamur yoqurmami istiyolardi ablamda karsi qelmeye calisiyodu hamuru yoqurmayi kabul edyiyodum bende sonra uyandim anlamini cok merak edyrum lutfen yardimci olun


 4. Derya (04 Mart 2014 saat: 07:40)

  Ruyamda yillardir küs oldugum hatta ölsem konusmam dedigim bu dunyadaki tek insan gorumcem iki cocugu ile bize gelmis.once bir bocaliyorum sonra hangi yuzle geldigini soruyorum. O ise rahat benimde onlara gittigimi soyluyor.abisini şahit tituyor ve gitmedigimi soyluyorum.o ise hala rahat bizim evde iken posetten kendi evinden kullanilmis tabaklari cikariyor.bana getirdiğini soyluyor.ne munasebet, ne alaka diyorum.o ise posetten çıkarıyor. Ben ona geri verme amaçlı aliyor ama once tabaklari yikamaya goturuyorum.bir güzel yikiyorum.yikarken 5-6 tane de bebek biberon kapağını da yikiyorum.derken uyandım. ACABA NE DEMEK. YARDIMCI OLURSANIZ sevinirim.


 5. rüyamı arıyorum(8 mart saat 10,40) (08 Mart 2014 saat: 11:29)

  ananemin evi gibi bir yer ama kendi mutfağımız onların tanıdığı ama benim tanımadığım 4 erkek 1 kadın misafir geliyor ve bizden aşure istiyorlar ve benimle birlikte mutfağa geliyorlar bende aşure kalmadığını söylüyorum meyve ve çerez hazırlıyorum dolabı açtığımda ise bir sürü portakal görüyorum ve bende biraz önce marketten portakal almış oluyorum ne anlama geliyor açıklar mısınız


 6. mehtap (18 Mart 2014 saat: 22:57)

  ruyamda kendi evimdeyim 2.kata oturuyorum ve balkondan 2.adam 1.kadin giriyor ama ben onlari tanimiyorum ve gitmiyorlar daha sonra evime bussuru misafir geliyor akrabalar geliyir ama onlar hala gitmiyor korkuyorum o balkondan giren insanlardan ama ne bisey soyluyorlar nede gidiyorlar ruyamin sonunda bisekilde polise haber veriliyor cok zorda olsa istemiye istemiye cikiyorlar
  ama ben boyle bi insan kalabalgi bir evde gormedim
  umarim korkulacak bisey yoktur cunki hala ruyanin etkisindeyim ve acikcasi bu aralar hayatim alt ust olmus durumda.
  yorum yapabilirseniz simdiden cok tesekkurler


 7. sinen (03 Nisan 2014 saat: 10:06)

  Mrb ben ruyamda sabah etrafi toplamisim esim esim ise gitcek o sirada kapi calinio tanimadiqim insanlara bana gelio odalari dolasip kizimin iki esyasini alip yere koyup bisiler yapiodu biri inanclarina gore ii bisimis falan sonra onlar gidio tekrardan birileri gelio ama surekli sonra bi kadin giderken eline kagit gibi bisiler almis bnn evimden sansmi getirir dio ole bisi tamam al diorum ama gelenleri tanimiyorum onlar gelio telasta etmiyorum ne ikram edcem die rahatim yani ikram ederis bisiler diyorum o sirada 2 tava var sunlari yikayim diorum onlarin yanina otururum bole karisik bol misafirli bi ruyaydi iste hayirlisi olsun..


 8. esra (06 Mayıs 2014 saat: 10:32)

  Ruyamda teyzemlere misafirlige gitmisim .. Bize bisiler hazirliomus . onlar bisiler hazirlarken teyzemlerin telefonu dusurmusum onu kaldirmaya ugrasiuomusum sonra kara kedi gormusum.. Nese sonra bi bakmisim yengemlerdeymisiz yengemde kalabalik bir misafirler sofra sofra yemekler misafirler yemek yiyorlarmis .. Tabi bende yiyormusum ama benim kafam kopukluymus yikicakmisim yanimda su varmis ama suda sogumus .. Yemekleri yemisiz sonra sofrayi kaldirmisiz bulasiklar varmis kimileri yikanik kimileri bulasik…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,