RuyaTabirleri.com

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek genel olarak rüya sahibine ve görülen rüyanın tam içeriğine göre çeşitli anlamlar içerebilir. Bu durumda rüyaları en iyi şekilde analiz edebilmek çok önemlidir. Rüyada görülen mısır genel olarak iyi anlamlar içermektedir. Eğer rüyayı gören bekar bir genç kız ise yakın zamanda hayallerini kurduğu ve istediği bir kısmet ile buluşacağı anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişi iş güç sahibi bir kimse ise işlerinde gözle görülür başarılar elde edeceğine bu durumda oldukça başarılı çalışmalara imza atacağı söylenir. Genel olarak rüyada görülen mısırın helal ve bol kazanca işaret olduğu bilinmektedir.

Rüyada Sarı Renkli Mısır Görmek

Rüyada görülen sarı renkli mısır rüya yorumcuları tarafından pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Genel olarak hastalığı çağrıştırmaktadır. Bu açıdan bu rüyayı gören kişilerin yakın zamanda çeşitli hastalıklar ile boğuşacağı ve bu durumda pek hayırlı şeyler yaşamayacağı söylenmektedir.

Rüyada Koçanlı Mısır Görmek

Rüyada görülen koçanları hala üzerinde yeşil mısır yoksulluğa işaret olarak sayılmaktadır. Bu durumda zengin birinin yakın zamanda mal kaybederek yoksullaşacağı ya da çeşitli nedenlerden dolayı zaten yoksul olan bir kimsenin bu durumunun bir süre daha devam edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Mısır Topladığını Görmek

Bir kişi rüyasında kendisinin ya da başka insanların mısır topladığını görürse bu durumda rüya çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Ancak genel olarak rüya yorumcularının ortak fikri rüyada mısır toplayan bir kişinin yakın arkadaşının ya da yakın çevresinin elde edeceği önemli bir başarı ya da kazanacağı helal para olarak ifade edilmektedir. Bu durumda rüya sahibinin arkadaşına ya da yakın çevresine duyacağı heyecan ve sevinç ifade edilmektedir.

Rüyada Mısır Yemek

Bol kazanç ve hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin, işlerinin açılacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına yorulur. Rüyada mısır yemek ve koçanını atmak, uzun zamandan beri hayali ile yanıp tutuşulan bir işe girileceğine, bu sayede çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

İş hayatında büyük bir sıçramaya kapı açacak bir işe girileceğine, bu sayede ele geçen paranın daha da artacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, çok istenen bir şeye sahip olmak için başka bir şehre ya da ülkeye taşınılacağına ve sorun çıkartan bir kişi ile tüm bağların koparılacağına yorumlanır. Rüyada mısır tarlasına girmek, iş hayatındaki acemiliğin atlatılması ile birlikte hayırlı bir mevkiye giden yolun açılacağı ve anne baba için istenen çok büyük bir isteğin gerçeğe dönüştürüleceği anlamına  gelir.

Rüyada Haşlanmış Mısır Görmek

Kolay yoldan kazanılacak paraya işarettir. Şans oyunlarından kazanılacak ya da uzak bir akrabadan kalacak yüklü miktarda bir servet sayesinde hayallerin gerçeğe dönüşeceğine alamettir. Rüyada közde mısır görmek, işlerin bu zamana kadar hiç olmadığı oranda kazançlı olacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına ve kardeşler arasında yaşanan sürtüşmelerin son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Mısır Taneleri Görmek

Bereketli bir işe girilecek ve kişi hem kendisi hem de ailesi için en iyi yaşam şartlarına kavuşacak demektir. Hayalleri  kurulan şeyler gerçek oluyor ve bu sayede anne baba ve yakın akrabaların çok sevineceği bir haber alınıyor. Sağlıkla ilgili olan bir sorundan ötürü yaşanan üzüntü de uzun ama kesin bir çare sayesinde ortadan kalkacak. Rüyada mısır taneleri ekmek, yakın bir arkadaşın yardımı ile kurulan bir işten kazanılan para ile yeni ve daha kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada Mısır Koçanı Görmek

Aile bireylerinden birinin başının girdiği beladan kurtulması ve kendisine yapılan bir haksızlığı ortadan kaldırması için yapılan yardımın boşa gideceğine, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına ve tekin olmayan kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına alamettir. Rüyada mısır koçanı kemirmek, güzel başlayan ve başlarda bol kazanç sağlayan bir işin kısa süre sonra epey sorun yaratacak bir hal alacağı, yardım eden ya da destek olan herkesin başını ağrıtacağı, aile bireylerinin arasını bozacağı ve daha sonra büyük maddi kayıplara sebep olacağı anlamına gelir.

Rüyada Süt Mısır Görmek

Maddi ve manevi olarak çok büyük kazanç getirecek ve uzun zamandan beri sorun yaratan borçları sonlandıracak bir işe girileceğine, bu sayede birçok iş kapısının açılacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına ve sevilerek yapılan bir hobinin para kazanmak için kullanılacağına delalettir. Rüyada süt mısır görmek ve satın almak, tecrübe sahibi bir tanıdığın yaptığı işe benzer bir işe girmeye, bu işe deyim yerindeyse dört elle sarılmaya, bol kazanç elde etmeye, zararları telafi etmeye, aksiliklerin üstesinden gelmeye, duygulara karşılık bulmaya ve daha rahat bir hayata merhaba demeye işarettir.

Rüyada Patlamış Mısır Görmek

Haneye girecek iyi kalpli birisi sayesinde yaşanan tatsızlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına yorumlanır. Rüyada patlamış mısır satmak, işsizlikle boğuşan bir akrabaya ya da bir arkadaşa iş olanağı sağlanacağına, bu sayede kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine alamettir.

Rüyada Mısır Biçmek

Uzun bir zamandan beri iş sahibi olma ya da bir aile kurma yolunda verilen emeklerin karşılığını bulacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına ve vicdanen çok rahat olunacağına delalettir. Rüyada mısır biçmek ve toplamak, kazançlı bir işe girilecek, bu iş sayesinde birçok kişiye ulaşılacak, ele geçen fırsatların daha iyi kullanılacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına ve yeni bir ortaklığa girip değişik bir iş yapılacağına işarettir.

Rüyada Mısır Soymak

İşleri kolaylaştıracak ve kazancın sürekli artan bir hal almasını sağlayacak bir adım atılacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, bu iş sayesinde anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına ve eğitime kalınan yerden tekrar başlanacağına tabir edilir. Rüyada mısır soymak ve kazana koymak, araya giren kişilere rağmen yaşanan bir birlikteliğin çok güzel bir kapı açacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine yorulur.

Rüyada Mısır Ektiğini Görmek

Zararlı bir işten uzaklaşıp yarar getirecek bir işe girileceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine,  eli bereketli ve kendisi çok hayırlı bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine yorumlanır. Rüyada mısır ektiğini  ve sattığını görmek, uğranılan bir haksızlık ya da çıkartılmış olan bir dedikodu yüzünden yıpranan sinirlerin sakinleştirileceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine tabir edilir.

Rüyada Mısır Görmenin Psikolojik Yorumu

Girilen işte büyük bir kazanca sahip olmak, şans oyunlarından para kazanmak ya da bir mirasa sahip olmak sayesinde büyük bir özgüvene sahip olunması ile kişi kendisini iyi hallerde bulduğu rüyalar görecek demektir. Aynı zamanda iş konusunda uzun soluklu bir kariyere sahip olmak sayesinde daha ferah bir ruh haline kavuşulması yine ferah rüyaların kapılarını ardına kadar açacak demektir.

Bu arada, rüyaların bilinçaltının içinde barındırdığı olaylara dayandığı ve ister istemez birçok şeyin rüyalara etki edip değişmelerine ya da farklı bir hal almalarına sebep olacağı unutulmamalı, görülen semboller iyice ve dikkatlice araştırılmalı ve ona göre bir yorum yapılmalıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mısır Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. DERYA TÜRK (15 Mayıs 2014 saat: 13:28)

  Merhabalar,
  Anlamını çok merak ettim. Beni çok etkiledi.
  Rüyamda arabamla pazar alışverişine gittiğimi gördüm. Normal yaşantımda pazara hiç gitmem diyebilirim önce bir yerden koçanlı mısır almak istedim çok güzellerdi fakat fiyatı biraz pahalı geldi koçanlarını açarak taneleri çok güzel 3 tane süt mısır aldım. Daha sonra alışverişe devam ederek daha uyguna başka bir tezgahta bir sürü koçanlı mısır vardı koçanlarını açarak tek tek baktım ve en iyilerini almaya çalıştım. Ne anlama geldiği konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.


 2. Akin (30 Temmuz 2015 saat: 22:35)

  Merhabalar ben genelde ruya goren bir insan deilimdir gorsemde hatirlamam normalde ama 3 gun once 1 pizzanin uzerinde bos yer yok denicek kadar misir gordum yiyip yemedigimi hatrlamiyorum n anlama geldigini ogrenebilirsem sevinirm teskkurler iyi calismalar.


 3. onur (22 Ağustos 2015 saat: 11:58)

  Ruyamda tanidigim kucuk bir kizla annesini amcam elinden tutarak bana dogru getiriyordu annesine ne oldugunu sordugumda bana misirlarla konustugunu doledi kiz 2 yaslarinda ben caminin ordaydim misirlari ustten siyah puskulleriyle gordum yorimunuz icin simdiden yesekkir edrrim


 4. Fatma Nur (27 Ağustos 2015 saat: 11:30)

  Merhaba bir ruya gordum yorunlarsabiz sevinirim.ruyamda esim kızım eltim ve eltimin kizi bir bahcede dolasiyoruz.daha sonra bir suru kus gorduk. Orda bir kus seviyorum. Daha sonra asfalt cok guzel bir yoldan geciyoruz. Bir tane kus ucarak gecerken agzindan kucuk bir tas dusurdu tas bir yere carpti ve her yere cesit cesit rengarenk taslar dokuldu.esim bu taslarin cok degerli oldugunu soyledi. Hep beraber toplamaya basladik hepsini topladik daha sonra kimin tasi fazla diye bakicaktik personeller de tas toplamaya geldi bizde taslarimizi almasinlar diye tuvalete saklandik daha sonra herkes gidince disari ciktik taslarimizi kimseye vermedik. Cok etkilendim lutfen yorumlayin.


 5. meryem (02 Aralık 2015 saat: 08:10)

  merhaba rüyamda iş yerinde hayır amaçlı mısır satılıyordu bende bir tane aldım ve iki kat parasını verdim. mısırı yedim. arkadaşlara da yetmesi için büyük mısırları ikiye böldürdüm ve her kes aldı. bize satmaya gelen kişi bir firmada çalışıyor ve yanında çalışan birinin çocuğunu tedavi parasını tamamlamaya çalışıyor. ben bu sebeple faydam olsun diye herkes 5 TL verirken ben 10 TL verdim. sizce ne anlama gelmektedir.


 6. Sümeyra (09 Ocak 2016 saat: 06:07)

  Rüyamda markete mısır ve mısır patlağı ve mısır cips almak niyetiyle gidiyorum. Giderken de ayakta ekmek yiyorum (ki ayakta bir şey yemeyi sevmem) neyse markete gidiyorum kasiyerin önünde sıra bekliyorum önümde yaklaşık 130 kişi oluyor ve elektrik gidiyor hepimiz elektriğin gelmesini bekliyoruz elektrik gelmeden uyanıyorum ama rüyamın içinde asla o mısır ve mısır ürünlerini görmüyorum


 7. Dafne (06 Mart 2016 saat: 10:27)

  Evimizde pire görüyorum ve de onu öldürmek için panik halinde evde koşturuyorum. Her yere kolanya du dönüp evi hidden ale getirmeye çalışırken kardeşim elinde yenmiş mısır koçanı ile geliyo, ben de ona bi sopa sapla ve yak koçanı duvarlarda gezdir diyorum. Annemler geliyo sonra etraf temiz görünüyo ama pireyi öldürüp öldürmediğimizi bilmiyorum. Böylece uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.


 8. beyza (25 Haziran 2016 saat: 13:47)

  Merhaba
  Ruyamda agzimin icinde baloncuklar ve ben o baloncuklari cikarmaya calisirken patliyor icinden sari misir taneleri dokuluyor arka arkaya ureyen baloncuklar cektikce yenisi cikiyor ve bunlar agzim dolusu buyuklugunde balonlar. Ruyamihayrami bereketemi yoksa saglik sorunu yasiyacagimami yormam gerekir bilemedim.yorumunuzu bekliyorum.
  Tesekkur ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,