RuyaTabirleri.com

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, rüya sahibinin kolay bir şekilde ulaşacağı kazanca ve bu kazancın getireceği mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi kişi, girdiği bir işte ummadığı kadar rahat bir şekilde başarılı olacaktır. Bu durum, rüya sahibinin içinde olan gücü ve yeteneği keşfetmesi olarak da yorumlanabilir. Kişi, normalde yapamayacağını düşündüğü işleri başarıyla halletmeye başlayacaktır. Rüya sahibinin bu işleri yapabilmesi, özgüvenini arttıracak ve hayatta başarıya koşmasına vesile olacaktır.

Rüyada Mor Çiçek Toplamak

Rüyada mor çiçek topladığını görmek, rüya sahibinin mutluluğa giden yolda olduğuna delalet eder. Rüyada mor çiçek toplamak, rüya sahibinin yaşayacağı güzel olayların habercisidir. Kişi, genellikle manevi konularda oldukça mutlu olacağı olaylar yaşayacaktır. Bu durum kişinin maddi durumunu da olumlu yönde etkileyecektir.

Rüyada Saksıda Mor Çiçek Görmek

Rüyada saksıda mor çiçek görülmesi, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan mutluluğun ve huzurun habercisidir. Rüyada görülen saksının içindeki mor çiçek, rüya sahibinin ailesiyle ve eşiyle uyumlu bir yaşantı içinde olacağına işarettir. Bu uyumlu yaşantı, kişinin evinin bereketini arttıracak ve rüya sahibinin evinde kendisini mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görülmesi, bekar rüya sahibi için evliliğe giden yolu temsil etmektedir. Rüyada görülen mor menekşe, evlilik ve mutlu birliktelik anlamına gelmektedir. Kişi bekarsa, yakın zamanda evleneceği ve mutlu olacağı kişi ile tanışacaktır. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise evlilik ilişkisinin son derece güzel ve mutlu geçeceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Çiçeği Görmek

Rüyada şeftali çiçeği görmek, rüya sahibinin maddi anlamda güzel bir haber alacağına delalet eder. Kişinin mutlu olacağı bir haber alması, uzak bir akrabasından ona kalacak olan miras olarak değerlendirilebilir. Genellikle rüyada görülen şeftali çiçeğinin anlamı, rüya sahibinin güzel bir iş görüşmesi safhası geçirerek işi almasıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mor Çiçek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Atakan GOKCETIN (14 Aralık 2014 saat: 11:49)

    Ruyamda okul gibi biyerdeyim. Birgün önceden saksilara çiçek ekmisiz. Benim saksimda çok güzel buyuk yapraklı mor çiçekler açmış, ama mevsimi değil. Ben diyorum ki ben bunun tohumlarindan alayim, eve gotureyim bahceme ekeyim, uzerini de naylonla örter, ufak sera gibi bişey yaparım. Sonra bahcemi goruyorum, daha cok bir tarla nizaminda ekilmis agacimsi cicekler var. Ciceklerin sadece dallari var ama bakimli. Yanimda dedem var, soruyorum ona bu çiçekler tekrar acacak mi diye. O da diyor ki mevsimi gelsin ben bi sulayim onları acacaklar. Sonra bi arkadaşım geliyor, bahceden toprak istiyor, ben olur diyorum. Biraz toprak alip elbisesinin etegine koyuyor, ben böyle olmaz sana bi poşet getireyim diyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,