RuyaTabirleri.com

Rüyada Motora Binmek

Rüyada motora binmek, rüyayı gören kişinin, daha önce hiç rastlamadığı bir karaktere sahip olan, çok garip ve farklı fikirlere ve düşüncelere sahip, diğer insanlardan farklı bir şekilde giyinen, sorunları kendine özgü yöntemler ile çözen, çok okuyan gezmeyi ve iyi vakit geçirmeyi seven fedakâr ve hem çok sadık hem de çok iyi bir dosta kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada Motora Bindiğini Görmek

Rüyada motora binmek ile aynı anlama gelecek şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin, kendi kafasına uygun, diğer insanlardan daha farklı, akıllı, yenilik yapmayı seven, çok hoşgörülü, sevecen ve aklı diğer insanlardan daha renkli ve daha anlayışlı ve çok komik bir kişi ile arkadaş olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu arkadaşlıktan çok güzel ve keyifli olaylar ve durumlar ortaya çıkacağına, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına yorumlanır.

Rüyada Motora Binen Birini Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta insanların imrenerek ya da kıskanarak baktığı, çok farklı düşünceleri sayesinde yeniliklere ön ayak olan, çok farklı çalışmalar ve enerjisi ile çalıştığı ortama renk katan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Motora Binmek

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan farklı ve renkli bir kişiliğe sahip, çok akıllı ve çok zeki bir kişi ile çok iyi bir arkadaşlık kuracağına, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, güzel bir düğün ile dünya evine gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet eder. 

Rüyada Denizde Motora Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlar ile karşılaşacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Motora Binmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. haìdi (10 Mayıs 2014 saat: 12:24)

    Ruyamda evımızın ust katındayım ve pencerenın acık oldgnu farkedıyorum odaya pencereden uzun ırı cusselı sımsıyah bı adam atlıyo ıcerı gırıyo.benı gormesın dıye gerıgerıyurumeyebaslıyorum asagı kattakı kapıya kosarken benı kovalıyo yakalayıncada bogarak olduruyo.kısı surıyelıymıs buarada.ve bu ruyayı 3 gun ust uste gordum.anlamını henuzz hıc bılmıyorum.Ama baya korkutucu bır ruyaydı.dorduncu gunde motorsıklete bındıgımı gordum.


  2. zafer (25 Mayıs 2014 saat: 02:31)

    rüyamda abimin motoruna biniyorum ve arkadaşlarımın yanına gidiyorum yanlarına vardıyımda onlarla biyere giedecekken arkadaşlarımı kaybediyorum arkadaşlarımı arar ken 3 tane cocuk yanıma geliyor ve beni zorla götürmeye calışıyorlar etraftaki insanlarda bana tedirgin icinde bakıyrlar sonra cocuklarla gidiyorum beni bir eve götürüp bi gelin bide damatla tanıştırıyorlar onların nikah şahidi olmamı istiyorlar sonra tanıştıktan sonr düyün yerine gidiyoruz iik sokak arkada düyün salonu herşey hazır herkes orda ben biryandan arkadaşlarımı arıyorm bir yandanda nikah şayidi olması icin kaybolan diyer birtane arkadaşımı bulmaya calışıyorum oda nikah şahidi olsun diye sonra düyün başlıyor benimde arkadaşlarıma ulaşıyorum ve dışarda duyunun bitmesini bekliyoruz sonrada uyandım bu ruyanın anlamı nedir yardım edebilirmisiniz … teşekürler


  3. hasan (03 Ekim 2014 saat: 01:18)

    Rüyamda mavi rekli bi motor var ve daha önce tanımadığım bir insan kullanıyor. Bende arkasında duruyorum ve dik bir rampaya çıkıyoruz. Yaprakları koyu yeşil dut ağacının olduğu evin önünde duruyoruz.motoru kullanan adam bi yukardaki eve çıkıyor ve ben ağacın dibinde bekliyorum. Birisi daha geliyo ve benden bişeyleri tamir etmemi istiyor. Nende yapamam usta diğer kişi diyorum ve o esna da adam geliyor. Yapılması gerekeni yaptıktan sonra motora binip gidiyoruz ve o esnada uyanıyorum..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,