RuyaTabirleri.com

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, rüya sahibinin evcil hayvanlarla olan ilişkisi hakkında yorumlamalara tabi olmaktadır. Rüyada muhabbet kuşu yakaladığını görmek, çeşitli durumlara göre farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada yakalanan muhabbet kuşu, beslenmek için ve rüya sahibine arkadaşlık etmesi için yakalanmışsa; kişinin hayvan hayatına saygı duyduğuna işarettir. Fakat rüyada zevk için, öldürmek için veya işkence için muhabbet kuşu yakaladığını görmek; rüya sahibinin özellikle evcil hayvanlara karşı tahammülsüz olduğuna delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, rüya sahibinin şansının döneceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, kısa bir şanssızlık dönemi geçirecektir. Fakat bu durum uzun sürmeyecek ve rüya sahibi bol şanslı günlerine geri dönecektir. Rüyada kuş yakalamak, kişinin şansını kendi yarattığı anlamına gelir. Doğru zamanda doğru yerde olmak, kişiye başarı getirecektir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, eğer görülen kuş havadaysa kişinin elde edeceği yüksek bir başarının habercisidir. Rüyada havada uçan kuş görmek, kişinin işinde başarılı olarak bol para kazanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bir yere konmuş olan kuş görmek ise kişinin çevresinde sevilen biri olacağının habercisidir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibi açısından farklı anlamlar taşımaktadır. Bu anlamlardan bir tanesi, rüya sahibinin evcil hayvanları çok sevmesidir. Rüyada muhabbet kuşu görmenin bir başka anlamı ise rüya sahibinin mutlu ve huzur bir ev yaşantısına sahip olacağıdır. Kişi, ailesiyle sorunsuz bir şekilde yaşayacaktır.

Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada yeşil muhabbet kuşu yakaladığını görmek, rüya sahibinin büyük bir kazanca nail olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi beklediği bir mevki yükselmesinden veya girmek istediği bir işten çok daha iyi yerlere gelecektir. Rüya sahibi, yaptığı bir yatırımdan kat kat fazla kazanç elde edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. yusuf (14 Eylül 2014 saat: 13:05)

  Ruyamda evimin bahcesindeydim.sirtim eve dogru donuktu sonra yuzumu eve dogru dondugumde yerde Çam agacı dalı oldugunu gordum baya yesildi..ben dalı yerden almak istedigimde dalın arasìnda yesil biraz irice mihabbet kusu vardi.kacmadi onu yakaladim.sag isaret parmagimda sıkı sıkı duruyodu.sol elimlede yakaladim o beyaz biraz kucuktu..evin icine goturdum kafes bulamadim.yem vercektim iki elimde duruyolardi.evin disina goturdum ikiside ucup yavasca yakin olan yere gitti.


 2. Anonim (12 Kasım 2014 saat: 22:07)

  rüyamda ne zaman muhabbet kuşu görsem yakalıyorum genelde bu rüyayı ne zaman görsem üzülüyorum canım sıkılıyo birilerine dikkat ettim de bende böyle oluyo başkaları için farklı olabilir o rüyayı görüyorum ya o gün kesin ağlıyorum kuşlar kaçıyolar bakıyorum 2 tane kuş muhabbet kuşu geri geliyolardı ben de sonra yakalıyodum seviyodum görmez olaydım yine gördüm :(


 3. bunyamin (18 Aralık 2014 saat: 00:51)

  ruyamda askerdim bir kactane muhabbeet kusu yakaladim kafese koydum bi cifti yasliydi ve konusuyordu brtanesini yakalarken kacti ardindan seytan benle konustu ama yuzunu gormedim bana yavrusunu ovuyordu uc gozlu bir yilandi kuyrugundan tuttum ve kafasini duvara vurdugum gibi oldurdum sizce yorumu nedir ogrenmek istiyorum…


 4. selda (12 Ocak 2015 saat: 13:47)

  rüyam da boş bi evdeyim ailem de var yanım da eve bakıyoruz o esnada bi tane muhabbet kuşu konuyo cama rengi yeşil beyaz içeri girmek için çırpınıyo sonra ben pencereye gidiyorum yakalamak için o esna da kuş kaçıyo sonra tekrar geliyo bende o esnada kuşu yakalıyorum kuşun rengi kırmızı oluyo kuşu kucağıma alıp seviyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,