RuyaTabirleri.com

Rüyada Mum Yakmak

Rüyada mum yakmak, gören kişinin devlet işine girmesine ya da çalışmalarından başarı kazanmasına işarettir. Rüyada evinde mum yaktığını gören kişi büyük bir saltanata nail olur; bu rüyayı gören kişinin önüne güzel fırsatlar çıkar. Odasında mum yakan yakında yeni bir mesleğe adım atar. Rüyada odasında mum yakan ve o mumun her yeri aydınlattığını gören kişi o sene büyük bir bolluk ve bereket içinde geçirir. Rüyada mum yakıp onunla dolaşan kişi, iş hayatında önemli ve maddi açıdan güçlü kişilerin dikkatini çeker.

Rüyada Yanan Mum Görmek

Rüyada yanan mum gören kimse, bazı konularda dikkatli olmalı ve özellikle maddi konularda önüne çıkacak belalara karşı önlem almalıdır. Yanan mumun sönmesi önemli bir işi terk etmeye, yanan mumu rüya sahibinin söndürmesi, sizden kaynaklanan bazı sebeplerden dolayı özel hayatınızda sıkıntı çekeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada yanan mumu eline alan kendisini tehlikeye atar. Bu rüya yakında bazı problemlerle yüzleşmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yanmayan Bir Mum Görmek

Rüyasında sönmüş veya hiç yanmamış bir mum görmek, kişinin elinden çıkacak malına, nimetlerin azalmasına, o senenin zorluklarla geçmesine işarettir. Bazen de yanmayan mum bazı istekleriniz olduğuna; fakat bunların sizin hayrına olmadığına yorumlanmaktadır. Yanmayan bir mumu yakmak ise, yakın zamanda ümidinizi kestiğiniz bir konuda nimetlere kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Mum Yakmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada mum yakmak kişinin içinde bulunan istek ve arzularının bir göstergesidir. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz ve olmasını arzu ettiğiniz bazı olayların gerçekleşmesi için bilinçaltında bulunan bu yoğun isteğin dışavurumudur. Bazı durumlarda ise bu rüya iş hayatında başa çıkılması gereken zor durumların, başarısızlık korkusunun ve endişesinin; tamamlamanız gereken işlerin dışa vurumudur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Mum Yakmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Leyla (01 Şubat 2015 saat: 13:02)

  Merhabalar. Rüyamda bir tepsinin içinde birçok
  Mum yaktığımı ve yanan mumların bir yemeği
  Pişirdiğini gördüm.yemeği eşim hazırlıyordu.bense hem
  Şiddetli bir şekilde eşimle tartışıyor hemde sönen
  Mumkarı tekrar tekrar yakıyordum.. Açık tabiri nedir acaba
  Teşekkürler…


 2. Anonim (02 Şubat 2015 saat: 09:21)

  Köyümüzde bi yatır var dilek diler bişeyler adarız.Ruyamda gece annem ben ve kız kardeşim oraya gidiyoruz.Yatırın oraya gırerken karanlık ama yatırın yanına gıttıgımız yer aydınlık yatırın mezarının üstündeki toprak sanki nefes alıp verılıyormus gıbı hareket ediyor.Kardeşim mum yakıp dilek dileyecek diyorumki benımde dileğim vardı ama sonra dılerım dıyorum korkuyorum bıraz tam o sırada topragın altından yatır cıkıyor yatır kadınmış beyaz yemenisi yeşil geceliği var.Bişeyler söylüyor ama oan korkudan ordan kaçmaya çalışıyorum anneme ve kardeşime gidelim diyorum kardeşim bi türlü gelmiyor.Sonra sanki bayılmıs gıbı bı halı vardı kardeşimi kucakladım ordan hızlıca ayrıldık.


 3. Filiz Demirci (27 Haziran 2015 saat: 13:17)

  Rüyamda gelinlik gitmiştim ve ev 2 katlı ydi alt kat oda da oğlumun odasının karanlikti perdelerini açtım aydınlık olsun diye ve sonra merdivenlerden çıkarken köşede bir sürü mum vardı ve ben onları yaktim yukarı çıktım gelecek olan misafirleri bekliyordum. Evliyim 10 yaşında bir oğlum var.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,