RuyaTabirleri.com

Rüyada Namaz Kıldırmak

Rüyada namaz kıldırmak, rüya sahibinin dini bütün bir kişilik olmasıyla çevresinde örnek alınacağına delalet eder. Rüyada namaz kıldırdığını görmek, kişinin sevaplara aracı olması demektir. Kişinin bir yakını hayır işlerine girecektir ve bu olay rüya sahibi sayesinde gerçekleşecektir. Rüyada namaz kıldırmak, rüya sahibinin ruhen rahatlaması anlamına da gelmektedir. Kişi dini vazifelerini yerine getirecektir ve bu durum karşısında huzurlu olacaktır.

Rüyada İmamlık Yapmak

Rüyada imamlık yaptığını görmek, rüya sahibinin bir topluluğa iyi yolu göstereceğine delalet eder. Bu topluluk, rüya sahibinin arkadaş çevresi veya akrabaları olabilir. Rüya sahibi kişi, bir topluluğun düştüğü kararsızlığı gidecektir. Rüya sahibinin göstereceği bu yol, insanlara huzur ve mutluluk getirecektir. Rüyada imamlık yapmak, rüya sahibinin yol göstericiliği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kıldığını görmek, rüya sahibi için hayırlara vesile olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya namaz kılmak, pek çok açıdan hayırlıdır. Bu hayırlı olaylar, öncelikle rüya sahibinin hayırlı evlatlara kavuşması demektir. Evlatlar haricinde rüya sahibi yaptığı işlerden maddi ve manevi kazanç elde edecektir. Bu manevi kazanç, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacaktır.

Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek

Rüyada namaz kılan kadın görülmesi, eğer bu namazı kılan kadının rüya sahibinin bir tanıdığı olması durumunda; güzel olarak yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresi, ailesi ve akrabaları dini bütün insanlardan oluşmaktadır ve bu durum rüya sahibinin onlarla iyi anlaşmasına vesile olacaktır. Rüyada namaz kılan görmek, rüya sahibinin iyi bir çevreye sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Namaz Kılamamak

Rüyada namaz kılamadığını görmek, rüya sahibinin hayatında onu engelleyen şeyler olacağına delalet eder. Bu engelleyici unsurlar, rüya sahibine hem maddi hem de manevi anlamda zarar verecektir. Rüya sahibi arkadaş çevresini daha özenli bir şekilde seçmelidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Namaz Kıldırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. cihat bayrak (10 Temmuz 2014 saat: 15:22)

  Ruyamda acik bir havada tek saf sekilde imam yerinde degil ama safin sag.basinda farz.namazi kildiriyordum ogle namaziydi cunku güneş cok vardi yanliz namazin bitip bitmediginden emin degilim.biri yanima gelerek su duanin surasinda sunun surasinda yanlis okudun diyordu benim de hevesim.kiriliyordu

  Rüyamda ordekler tarafından isirildigimi gördüm

  Ruyamda kurbagalar arasinda kaldığımi gordum


 2. furkan akdeniz (16 Aralık 2014 saat: 00:22)

  Savas catısma ortamında saklanarak arkama 4-5 kisiyi alarak onlara namaz kildirdim.. Fakat sesim cıkmiyordu. Cok zorlanmama ragmen sesim kısılmis yada nefes alamiyor gibi ses cikartarak kildirmaya calisiyodum. Cok zorlabiyordum. Hatta asr suresini okuyordum. Sesim cikmadigi icin cok zorlanarak okudum..


 3. Ahmet (25 Ocak 2015 saat: 07:31)

  Mescitte akşam namazını kılmayı bekliyorduk. Arkadaşım ezanı okudu sonra hep namazı kıldıran bu akşam sen kıldır dedi. Ben tecviti unuttum desemde olmaz kıldır dedi. Sonra hepimiz aynı saftayız hep namaz kıldıran abiyle biz bir adım geride duruyoruz neden böyle diye ona soruyorum oda akşam namazı böyle kılınır diyor. Başlıyorum elhamı okudum rüya bitti.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,