RuyaTabirleri.com

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek genellikle hayra yorumlanır. Rüyada nar görmek evli değilseniz eşe, evliyseniz çocuğa, maddi açıdan güzel zamanlara, zenginliğe işaret eder. Rüyada görülen kırmızı nar taneleri elinize geçecek altın olarak, beyaz nar taneleri de elinize geçecek gümüş olarak yorumlanmıştır. Rüyada görülen nar mevsiminde yani kışın görüldüyse rüyayı gören kişinin emeğiyle kazanacağı mala ve mülke yorumlanır. Mevsimi dışında yani yazın görülen nar, kişinin haksız kazanç sağlayacağına, eline haram para geçeceğine işarettir.

Rüyasında nar gören bir erkek ise genel olarak eş ile çok güzel bir kadın ile evleneceğinize işaret eder. Nar bütün, sağlam ve güzelse bekar bir kadınla, nar çatlamış ise dul bir kadınla evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğini gören kişi, eğer gerçek hayatta da ekşiyi seviyorsa, mal mülk sahibi olacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine işaret eder. Rüyada nar kabuğu yemek hastalıktan şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek, Nar Toplamak

Rüyada nar ağacı görmek varlıklı ve cömert bir kişiden size gelebilecek yardıma işaret eder. Nar ağacındaki narlar olgunsa ve onları topladığınızı gördüyseniz, hastalığınızdan şifa bulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, zenginliğe ve önünüzdeki huzurlu, mutlu, sevinçli zamanlara işaret eder. Eğer topladığınız narlar hamsa, tam olmamışsa, hastalığa, maddi açıdan zor duruma düşmeye, fukaralığa ve sizi bekleyen zor zamanlara işaret eder. Rüyada görülen nar ağacını kesmek çok kötü yorumlanır. Yakın zamanda yaşayacağınız kötü, sıkıntılı ve mutsuz zamanların olacağına ve bunu düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada görülen nar suyu kişinin elinize gelecek olan paranın yavaş yavaş değil su gibi akacağına işarettir, zenginlik olarak yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Nar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gulsen (22 Haziran 2015 saat: 12:22)

    Çok sayıda nar tanesi görüyordum ama o nar tanelerinin hepsi evin tavani dahi olmak üzere hemen her yerde vardı . Ben o nar tanelerini topluyordum sürekli .bir ara evin tavanindakileri toplarken arkadaşım gelip topladığım o narlarin üstüne bastı halının üzerinde öylece ezdi gözümün önünde. Bende kızıyorum neden ezdin hali kirlendi diye


  2. fatma (16 Eylül 2015 saat: 11:17)

    Rüyada eşimle birlikte çok güzel yemyeşil bir bahçede oturmuşuz eşimin yanında meyveler var ama benim gözüm agactaki nara takıldı eşime bak bu yaz mevsimide nara bak çok güzel diye kalktım ağaca doğru gidip onu koparmaya çalıştım ama nar yarım ve içi çok kırmızı tahne tahne çok güzel ağzımda sanki o narı yemişgibi bir güzel tat var


  3. emre (03 Aralık 2015 saat: 18:35)

    Selam un aleykum ben rüyamda bir pazar tezgahindan az kalmış narları posete doldurdugumu goruyordum ve cok etkisinde kaldim birde birkac gun üst üste cenaze arabasinin arkasinda kosuyordum cenazeleri tanımıyordum ama arkasından kosuyordum beni aydinlatirsaniz şimdiden teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,