RuyaTabirleri.com

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek, rüyayı gören kişinin, çok büyük çalışmalar yaparak büyük başarılar ve parasal kazançlar elde edeceği işinde çok iyi yerlere geleceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Nar Yediğini Görmek

Rüyada nar yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi çalışmalar yaparak büyük başarılara imza atacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine ve büyük bir servete sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Nar Tanesi Yemek

Çalışma hayatında çok sağlam bir yere ve büyük bir isme sahip olan rüya sahibinin, iş hayatında herhangi bir çalışma yapmadan sadece adını kullanarak çok büyük miktarda paralar kazanacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine ve başarılarına başarı katabileceğine delalet eder.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyayı sahibinin yakınındaki kişilerden birinin, emek vererek ve alınteri dökerek kazanabileceği ve helal bir şekilde yiyebileceği para ve mal dururken kötü yolu seçeceğine, haram mal yiyip içeceğine ve insanlara çeşitli şekillerde zarar vererek çok büyük günahlar işleyeceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine ve ailesine hiç hayır getirmeyecek ve yarar sağlamayacak bir kişiye gönül bağlayacağına alamet eder.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüya sahibinin, çok zengin birisi ile tanışıp birbirlerini tanıdıktan sonra dünyaevine gireceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına ve kısa bir karar verme döneminden sonra bir çocuk sahibi olacaklarına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Nar Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. muhammet (13 Ekim 2014 saat: 05:52)

    Ruyamda narin kabuklarinin kys olup basimda uyurken Beni yemege calisiyordu. Ben onlari yakaladim ve disari attim. Sonra tekrar geldiler. Bir ses Sen attikca gelecekler. Kalkip sabah namazini kilman gerekiyor dedi. Ben de o sese yoneldim odamda uyuyan bir adamdi. Ona hadi kalkip namaz kilalim ve Nar yiyelim dedim. Nasil olsa cennetten bize getirecek melekler dedim ve bir narin bana dogru yuvarlanarak geldigini gordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,