RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, bekârlar için evlilik ve nikâha; evliler içinse mutlu ve huzurlu bir yuvaya işarettir. Rüyasında nişan yüzüğü takan kimse eğer ticaretle uğraşıyorsa başarılı iş anlaşmaları yapar. Bu rüya iş hayatında yükselmeye, makama sahibi olmaya, her anlamda büyük kazanca ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Çirkin Görünüşlü Bir Yüzük Takmak

Rüyasında kötü görünen, soluk ve kötü bir yüzük taktığını gören kişi, gerçek hayatında bazı sıkıntılar yaşar ve mutsuz olur. Bu rüya iş hayatında başarısızlığa, elden mal ve para çıkmasına da yorulabilmektedir.

Rüyada Nikâh Yüzüğü Takmak

Bu rüyayı görenin karşısına çok mutlu olacağı hayırlı bir kısmet çıkar. Bekârlar için mutlu ve huzurlu bir evliliktir. Nikâh yüzüğü takan evli ise hayırlı ve güzel bir yuvaya sahip olur. Rüyada takılan nikah yüzüğü mal, mülk, şöhret ve paradır. Bu rüyayı gören erkek veya kadın zengin bir kişi ile nikâhlanır ve mutlu bir yuvaya sahip olur.

Rüyada Demir Veya Bakırdan Yüzük Taktığını Görmek

Rüyasında demir veya bakır bir yüzük takan kişi, birçok sıkıntıdan sonra mutluluğa ve huzura kavuşur. Kaşlı demir yüzük ise hayırlı bir haberdir. Kaşlı yüzükler her zaman iyiye yorulur. Mutlu olmaya, para kazanmaya ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyasında Siyah Veya Kırmızı Taşlı Bir Yüzük Görmek

Rüyasında kırmızı taşlı bir yüzük gören kısa zamanda âşık olur veya evlenir. Siyah taşlı bir yüzük ise sebat etmeye, soğukkanlılığa, sıkıntıdan sonra ferahlamaya yorulmaktadır. Rüyasında yakut taşlı bir yüzük takan kız çocuğu sahibi olur. Yine bu rüya hamileliğe, bebek sahibi olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyasında altın yüzük takan kimse iş hayatında zarar eder. Bu rüya malın elden çıkmasına, iş yaşamındaki zorluklara yorulmaktadır. Yine altın yüzük bazı yorumculara göre mutlu bir evliliğin habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. murat topak (28 Haziran 2015 saat: 12:59)

    İyi günler ismim murat rüyamda şuan gorustugum kızın ailesinin evindeydim kalabalıktı daha ailem gelmemişti ve kayin babam bizi çağırıp odada yuzuklerimizi taktı idare edin anca bunu yapabildim demişti. Yüzük beyaz ve sarı altın karışımı ustunde turkluk simgesi vardı tabir edermisiniz


  2. radife öktem (24 Kasım 2015 saat: 07:21)

    Benim çok sevdiğim fakat bir türlü kendisine kavuşamadigim biri var evlenmek ile ilgili aklımda sadece o var hayatimda rüyamda ise ondan farklı biriyle isteksizce nişanlaniyordum ve yuzuklerimizi gördüm beyaz ve sarı altından klasik nişan yüzüğüydü ama ben hiç alipta parmagima takmadim sadece baktım ve bir çift değil iki üç tane nisan yüzüğü cifti vardı rüyam ne anlama geliyor olabilir


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,