RuyaTabirleri.com

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek

Rüyada nişanlı olduğunu görmek, bekar kimseler için hayırlı bir kısmete işaret ederken, aynı zamanda kişinin İslami açıdan inancı kuvvetli ve ibadetlerini aksatmayan bir kimse ile hayatını birleştireceği anlamına da gelir. Rüyada nişanlı olduğunu gören kişi evli ise ve kızını veya kardeşini istemeye gelen görücüler olur. Evli kimseler için aynı zamanda yapılacak bir kutlamaya ve sevindirici bir habere de işaret eder. Rüyada nişanlı olduğunu ve parmağında gümüş bir nişan yüzüğü olduğunu gören kimse ise İslami açıdan Allah katında makbul işler yaptığına ve sevapların çok olduğuna da delalet eder. Bu rüya kişinin karşısına çıkacak yeni fırsatları ve yol ayrımlarını da işaret eder.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Eski nişanlısını rüyasında gören kimse geçmişten gelen laf, söz nedeni ile zor durumlar yaşar. Kişinin hakkında yapılan çirkin dedikodulara ve ailesinde de oluşan sıkıntılara yorumlanır. Eski nişanlı görmek aynı zamanda uzun süredir haber alınamayan bir tanıdıkla görüşmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek

Bir başkasının nişan töreninde kendisinin de gittiğini gören kimse, hayatına yön verecek yepyeni gelişmeler yaşar. Öte yandan kişinin karşısına çıkacak olan kısmetleri ve tanışacağı yeni kimseleri de işaret eder. Rüya sahibinin bazı sırlara vakıf olacağını, yeni bilgiler edineceğini ve hayatını da bu bilgiler doğrultusunda değiştireceğini de anlatır.

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle rüyasında nişanlı olduğunu görmek, kişilerin özel yaşamlarında çok sevdikleri ve hayatlarını birleştirme arzusu içinde oldukları kişilerle nişanlanmak, evlenmek isteklerinin rüyada ortaya çıkmış halidir. Rüyada nişanlandığını gören kimseler gün içerisinde sık sık evlilik hayalleri kurmakta veya nişan törenlerine dair detayları zihninde canlandırmaktadır. Kişinin gerçekleşmesini çok istediği durumları rüyasında olmuş olarak görmesi psikolojik açıdan son derece normaldir. Bilinçaltında mutlu olmak, evlenmek ve aile kurmak isteyen kişiler rüyalarında gün içinde düşündükleri her şeyi görebilirler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. zuhal (07 Kasım 2014 saat: 16:27)

  çarşamba gecesini perşembeye bağlayan gece saat 13.40 da gördüğüm rüya.uzun zamandırayrı olduğum polis sevgilim beni perşembe akşamıbeni arıyor.iyi akşamlar diyor.yoldaymış beni almaya gelicekmiş gece onunla kalıcakmışım.telefonu bayan arkadaşıma uzatuyorum arkadaşım ölen rahmetli ablammış.üzerime yarın giyeceğim kot pantolonu giymiş olarak görüyorum.eskiden oturduğumuz evde olduğumu görüyorum.kız yeğenimin küçük haliyle elinden tutuyorum kuaföre gitmek için yola çıkıyorum.yolda 3 adam peşime takılıyor. adam bana çarpıyor.onlara polis nişanlım olduğunu birazdan geleceğini söylüyorum.telefonuma 4624 ten mesaj gelmiş ancak mesajı açamadım.kalp çarpıntısıyla uyandım.rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.saygılar


 2. SunSet (12 Temmuz 2015 saat: 11:30)

  Selamun Aleyküm. Şu an nişanlıyım ve herşey yolunda. Rüyamda ise nişanlım Mustafa, arkadaşı, arkadaşının ablası ve çocuğu bize misafirliğe geliyor. Nişanlım Mustafa normalde konuşkan birisi, rüyamda da aynı şekilde konuşuyor fakat ben rüyamda şu an ki nişanlım ile değil de arkadaşı ile nişanlı oluyorum. düğün tarihini filan belirlemeye çalışıyorlar kendi aralarında ama ortaya konuşuyorlar şu zaman olsun filan gibisinden. Nişanlım Mustafa ile samimi konuşuyorum arkadaşı ile konuşmuyorum ama onunla nişanlı oluyorum. Çocuğu alıp mutfağa geçiyorum kardeşlerimde mutfakta oluyor çocuğu konuşturmaya çalışıyoruz hani sıkılmasın diye ilgileniyoruz. arkadaşının ablası sürekli bir tabak filan götürüp getiriyor hizmet yapar gibi. Korku ile uyandım ama rüya da öyle olduğunu yadırgamadım. Bilerek nişan olmuş fakat ben Mustafa ile geçirmiş oluyorum vaktimi. yorumlarsanız sevinirim… Hayırlı günler


 3. ebru (06 Mayıs 2016 saat: 21:12)

  Rüyam da akrabamla nişanlı olduğumu gördüm ama sevdiğim var bn akrabami istemiyorum ama onlar istiyor evi hazırlıkları yaptık fln diyorlar bn uzuluyorum sevdiğime haber veriyorum anlatıyorum anenme asla istemedigimi fln söylüyorum nisan bozulsun istiyorum rüyam da karışık gördüm öyle yorumlaya bilir msniz


 4. arsima (23 Haziran 2016 saat: 10:10)

  Selam aleyküm. Lütfen rüyama bir yorum getirin. Ben nişanlı biriyim. Yakın zamanda da nişanlım ve ailesi benim ailemi ziyarete gelecektir. İlginçtir ki rüyamda nişanlım ve ailesi bizi ziyarete gelmiş. Ancak nişanlım olan kişi rüyamda kendisi değil. Başka biri. Eski bir arkadaşımla nişanlanmışım ve onlar gelmiş ziyarete. Nasıl bir tesadüftür ki aynı gece nişanlım da aynı rüyayı görüyor. O da başka biriyle nişanlanmış. Bu rüya beni çok rahatsız etti. LÜTFEN EN KISA ZAMANDA GERİDÖNÜŞ HAPINIZ.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,