RuyaTabirleri.com

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek şansın dönmesi, rızkın çoğalması, işlerde bereket olması anlamına gelirken aynı zamanda da meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibi kazancını çok çalışmak ve çok yorulmak suretiyle kazanacaktır.

Yani rüyasında nohut gören kişinin kolay para kazanma şansı yoktur ama kısmeti açıktır. Fakat bazı rüya tabirleri rüyada nohut görmeyi, hayırsız, rüya sahibine yar olmayacak, boğazından geçmeyecek ya da cebine girmeyecek kazanç şeklinde tabir ederler.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek

Rüya sahibi için alacağı toplu iş ya da toplu kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi büyük ve kendisine faydası olacak, hayır göreceği bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada Nohut Pişirmek

Rüya sahibinin bir işle kafasının fena şekilde meşgul ve karışık olduğu ile tabir edilir. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kişi, yeni bir iş kovalıyor ve kafasında onun planlarını yapıyordur.

Rüyada Nohut Tarlası Görmek

Rüya sahibinin eline geçecek olan birden fazla kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi bu fırsatları doğru ve akılcıl bir şekilde değerlendirirse, iyi bir kazanç elde edebilir hatta kendi işini kurarak bundan sonrası için işinin patronu olarak para kazanabilir.

Rüyada Nohut Ektiğini Görmek

Rüya sahibi için sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeye sahip olabilmesi için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ile çalışması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibi bir süre eziyet ve zorluk çekecek ama sonunda istediği şeye kavuşacaktır.

Rüyada Mercimek Görmek

Rızık ve bol kazanç anlamına gelirken aynı zamanda hayırlı haberler almaya ve mutluluğa işaret eder. Rüyada mercimek görmek uzun bir ömre ve sağlıklı olmaya da tabir edilir.

Rüyada Mercimek Yemek

Güvende olmaya ve şüphelerden kurtulmaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Nohut Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Aslı (26 Şubat 2015 saat: 08:48)

  Merhaba benim ruyam bir dini grup var adi çay hause gencleri onlari gordum.bu grup islami yaymaya calisan genclerden ibaret.Mümkünse ne anlama geldiğini araştırırmısınız.Benim için anlamı çok önemli.
  Rüyamda kardesimle evdeyiz geceymis ve biz uyuyacağiz.2 bayan olduğumuz ve korktuğum için odanın kapisini kilitliyorum.bu sırada lavaboya gitmek icin mecburen korka korka odadan çıkıyorum. Bir bakıyorum ki dış kapı açık kalmış. Iyiki kalkmisimda gördüm kapatiyim diyorum.Sonra bir bakıyorum ki yaninda bir dış kapı daha var ve oda açık. Kapının yanındaki odanın ışıkları yanıyor ve içerde ailem ve sizler varsiniz. Ailem oturuyor ve sizlerde baslarinda bekliyorsunuz ve hırsızlık için girmissiniz.Elimdeki telefonla hemen eşime mesaj atmaya çalışırken ordaki orta boylu zayif uzun siyah dalgali saclari olan bir bayan elimden zorla tlf alıyor. Sonra cantamin içindekileri aliyor sanırım para veya cüzdanı komple birde çeyrek altın varmış onu alıyor hepimizi gaspediyor.
  Bende o bayana bari sen Yapma islami dini bilen birisin diyorum. O olmaz alicam diyor.
  Daha sonra bir bakiyorum ki
  Çay house gençleri yani net gördüğüm serkan ahmet Furkan birde anlattığım bayan gerisi bulanık yada tanımıyorum aslında hirsiz değiliz sana şaka yaptık veya denedik tarzı birsey diyorlar gülüşüyoruz. Tabii çok seviniyorum hem canımıza hem malimiza birsey olmadığı icin.
  Bu rüya benim için çok önemli rica etsem araştırıp anlamını bana yazarmisiniz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,