RuyaTabirleri.com

Rüyada Ocak Görmek

Rüyada ocak görmek, rüya sahibinin kişisel olan eşyalarına, üzerine zimmetli olan ve tapusu kendinde bulunan mallarına delalet ederken aynı zamanda tüm bir hayatı ile tabir edilir. Daha ziyade hane içiyle tabir edilir. Rüya sahibinin ev hayatında aşının, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağı anlamına gelir. Kişinin mekânı kışın sıcak, yazın serin yani konforu ve lüksü hep yerinde olacak demektir. Rüyada ocak görmek, her rüya sahibine şans ve uğur getirecek kadar makbuldür.

Rüyada Ocak Yakmak

Rüyasında ocak yaktığını gören rüya sahibi, kendisi hakkında fena düşünenleri olanları utandıracak kadar güzel ve hayırlı bir iş yapacak ve bu kişileri mahcup edecektir diye yorumlanır. Kişi itibar kazanacak, şöhreti de aratacak demektir.

Rüyada Ocak Yanması

Rüyada yanan bir ocak görmek, hayırlı ve uğurlu olacak bir gönül işine başlamaya ve bu gönül işinden hayır görmeye delalet eder. Rüya sahibinin hayatında belki de en mutlu olacağı şey mutlu sonla bitecek bu gönül işi olacak demektir.

Rüyada Ocak Patlaması

Rüyada ocak patlaması, başta aile içindeki bireylerle sonra da rüya sahibinin etrafındaki kişilerle arasındaki bağların güçlenmesine ve rüya sahibinin insanlardan yana ağız tadı bulmasına işaret eder.

Rüyada Ocak Ateşi Görmek

Rüyasında ocak ateşi gören kişi maddi olarak her istediğini kolaylıkla alabilecek kadar güçlü hale gelecek, rahat bir hayata kavuşacak demektir. Rüya sahibi elindeki olanakların çok daha fazlasına kavuşacak ve para sahibi olacaktır.

Rüyada Ocakta Yemek Pişirmek

Rüyasında ocak üstünde yemek pişirdiğini gören kişi, kimsenin kimseyi tanımadığı ama her bireyin aynı niyeti taşıdığı ve tek bir amacın yerine getirilmesini hedefleyen bir etkinlik, seminer ya da benzeri bir kalabalığın içinde olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ocak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ahmet (06 Ocak 2015 saat: 09:16)

  Öncelikle merhabalar son zamanlarda garip rüyalar görüyorum okuduğum zaman hep hayıra yoruluyor fakat artık tedirgin oluyorum önceden rüya görmezdim fazla bu aralar sürekli tüya görüyorum.
  Yatağımda uyuyorum ve bi anda uyanıp mutfaga gidiyorum mutfakta mermerin üstünde kızgın yağ var onu söndürmeye çalışıyorum sönmüyor ilk başta ocak o kadar cok yanmış ki artık sıcaklıktan eğilip bükülmüş ben söndürüyorum en sonunda birde tezgahta bir bardak kızgın yağ var bardağın içinde ve çok sıcak olduğunu biliyorum sonra uyanıyorum eğer dönüş yaparsanız cok sevinirim bir önceki günde ev anahtarımı evin kapısını açarken kırıyordum


 2. esra (19 Nisan 2015 saat: 05:33)

  Dedem 3 yıl önce ölmüştü sonra geri dirilmiş anneannem ben ve kuzenim hac gibi bir yerdeyiz dedem tekrar ölecek ve bunu biliyor sonra dedem abdest alıyor tabutu felan geliyor biz ağlıyoruz kuzenime felan sarılıp ağlıyoruz ve dedemle vedalaşıyoruz dedem tabutla gidiyor


 3. zeliha taner buyur (13 Mayıs 2015 saat: 23:06)

  Rüyamda yeni bi eve taşinmişiz ailemle birlikte kız kardeşim elinde pirana baligiyla cama yaklasiyo 2 3 defa camdan aşağı atiyoo. Duvarda bi kabın içinde su var sallaniyoo deprem olduğunu anlıyorum ama küçük bi sarsıntı sonra uyanıyorum yorumlarınız?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,