RuyaTabirleri.com

Rüyada Ödül Almak

Rüyada ödül almak, ortaya konan çalışmaların başarı sağladığına ve başarının beraberinde yüklü miktarda para ve mal getireceğine delalet eder. Sosyal hayatta ve iş hayatında her şeyin yolunda gittiğine, herhangi bir sorunla karşılaşılmadığına, rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere geldiğine ve başarı sağladığına yorulur.

Rüyada Para Ödülü Kazanmak

Rüyada para ödülü kazanmak, çalışılan işte ve yapılan çalışmalarda helal rızk kazanmaya ve hayırlı işler için kullanmaya yorumlanır.

Rüyada Armağan Görmek

Rüyada armağan görmek, sosyal hayatta meydana gelecek değişikliklere ve gönül işlerindeki gelişmelere delalet eder.

Rüyada Armağan Almak

Rüyada armağan almak, çocuk sahibi olmak için uğraşan insanların çocuk sahibin olacaklarına ve iş arayan insanların iş bulacaklarına işaret eder. Aynı zamanda, sevilen bir kişinin bir yerde başarı sağlaması ya da makam atlaması için destek ve yardımcı olmaya delalet eder.

Rüyada Armağan Vermek

Rüyada armağan vermek, rüya sahibinin hiç düşünmediği bir işten teklif almasına ve sevdiği bir kişiden bir sorunu için yardım almasına işaret eder. Ayrıca, uzun zamandır boş verdiği gönül işlerinde gelişme yaşandığına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp arkadaş olmaya ve birlikte vakit geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Hediye Almak

Rüyada hediye almak, armağan almakla aynı anlama gelir.  Rüyayı gören kişinin, aşk ve iş hayatında güzel gelişmeler olacağına yorumlanır.  Ayrıca hayata geçirilen çalışmaların büyük başarılar kazanacağına ve rüya sahibine çok miktarda mal, mülk ve para getireceğine delalettir.

Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek, rüya sahibinin dargın olduğu kişiyle barışacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına ve bir gönül ilişkisi yaşadığına işaret eder. Aynı zamanda, mutlu bir yuva kurmak için kız istemeye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ödül Almak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Nuran Bağlam (05 Haziran 2014 saat: 09:28)

  Rūyamda bir fotoğraf yarışmasında benim fotoğrafım birinci oluyor herkes ayağa kalkıyor beni alkışlıyor.Bir erkek arkadaş adı Sefa..heyecanlı bir şekilde kalkıp bir sepet dolusu papatya iilefotoğrafın olduğu yere ulaşmaya çalışıyor..bunu yaparken bazılarını deviriyor..ben çok mutluyum..çok kalabalık bir salondayım en arkalarda..alkış baya kuvvetli..herkes tebrik ediyor..


 2. okay (08 Haziran 2014 saat: 00:17)

  Rüyamda mesleğimle ilgili bir ödül töreninde birçok kişi ödül almış. Son bir kadın ben ve bir safcana bir genç kalmış. Son olarak kadının ismi açıklanıyor. Kadın diğer genci yanında götürüyor ben tek kalıyorum spiker kadın bana bakıyor ve gulumsuyor sonra bir ses okay sen bunların hepsinden daha iyiydin fakat artık bitti diyordu ve ben ordakilerine uzaktan bakıyorum.


 3. İsmail KÜÇÜKYILDIZ (24 Ocak 2015 saat: 12:11)

  rüyamda kendi okulumdaydım. kalabalıktı ve resmi üniformam vardı benim ve bazı arkadaşlarımın üzerinde. daha sonra bir kargaşa. kıyafetler değişmiş lacivert kıyafetten beyaz kıyafete geçilmesi gerekirken lacivert kıyafetten yeşil kıyafete geçilmiş. ama üzerim de beyaz kıyafet var. okuldan çıkmaya çalışıyorum. merdivenlerden iniyorum sarı ışıklar var. ve otel gibi bir yerin giriş katına iniyorum. resepsiyondaki adam “ismail buradan çıkma” diyor. bende “tamam yukarıda başka merdiven var mı?” diyorum. “yukarı çık bulursun bir sürü merdiven var” diyor. bende bir kat yukarı çıkıyorum. başka bir merdivenden iniyorum bu sefer beyaz ışık ve merdivenler yangın merdiveni gibi ama yangın merdiveni değil. aşağı inince kendimi sokakta buluyorum. okuldan çıkmıştım. bir arkadaşımı gördüm kardeşi hastaymış. daha sonra kıyafetlerimizle (beyaz) okula tekrar gidiyoruz. arkadaşımın kardeşine ilaç veriyorlar. ve birde püre yapılması gereken bir madde, pembemsi tatlı bir şey. ben blendırla püre haline getiriyorum. hasta çocuk (!) çatalla yemeye başlıyor. daha küçük ne desen kanıyor. karşısında siyah türbanlı kapalı annesi iki siyah türbanlı kapalı küçük kız ufaklığın yanında da ben oturuyorum . ben ufaklığa “ona da ver” diyorum. çatalını küçük kıza uzatıyor. küçük kız ufaklığın uzattığı çataldan ufaklığın yediği pürenin tadına bakıyor. bir gülüşme ve kahkaha sonrasında yine bir sakinlik.


 4. kerim (11 Nisan 2015 saat: 08:11)

  Rüyda fizik dersinden okulda bir hediye töreni olacaktır ve bizim sınıfta fiziği iyi olan ilk 3 ismi söylerler ve bende bunlardan biriyim (gerçektede fizik dersim çok iyidir) tam törende beni çağırırlar o zaman rüyadan uyanırım bu rüyanın anlamı ne??? Bu arada lise 1 öğrencisiyim


 5. ayşe (23 Haziran 2015 saat: 03:22)

  Rüyamda başkasinin adina ödül alıyordum benden konuşma yapmami istiyorlardı ama ödül sahibinin adını hatırlayamıyordum sahneye cıkmak için hazırlanıyodum ama sahneye cıkınca bir türlü ismi hatirlamiyordum ama ödülü aliyor gibiydim tam hatırlamıyorum


 6. Beyza (27 Haziran 2015 saat: 10:24)

  Rüyamda bir sınıfta -bu sınıfın bi kaçını ortaokul arkadaşlarım bir kaçını lise arkadaşlarım ve diger kısmını ise normal arkadaşlarım oluşturmakta. Aralarında normalde tanımadığım insanlarda vardı.- iki kız arkadaşımın tanımadığım bir öğretmen tarafından ödüllendirildiğini gördüm ve benim de bu durumu çok kıskanıyorum. Daha sonra önümde oturan yine sınıf arkadaşım olan fakat benim normal hayatta hic tanımadığım çocukla çok samimi olduğumu bi süre sonra bu samimiyeti bi anda kestiğimi gördüm. Sonra bi anda fenalaşıp ağlamaya başladıgımı ve ogretmenim beni teselli ettigini gordum. Böyle bi rüya iste yorumlarınızı bekliyorum simdiden tesekkür ederim :)


 7. Akiha (27 Ekim 2015 saat: 16:25)

  Rüyamda birinden telefon bekliyordum yanımda 2 tane çok Samimi olduğum arkadaşım bi tanede mesafeli olduğum bir arkadaşım vardı sonra dünya çapında bir ödül aldığım haberini telefonda alıyordum .sevinçten ağlarken mesafeli olduğum arkadaşıma sarılıyordum ruyami yorumlar misiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,