RuyaTabirleri.com

Rüyada Ödül Görmek

Rüyada ödül görmek, nihayet kişinin yaptığı fedakarlıkların anlaşıldığı bir döneme gireceğini, çabalarının sonuçlarını en menfi şekilde göreceği ve sevdiği kimseler tarafından tam bir teşvik ve destek içinde olacağı güzel bir hayatın başlangıcını simgeler. Ödül görmek zirveye çıkmak, yapılan işte en yüksek mevkide bulunmak ve saygıdeğer, herkes tarafından imrenilen, beğenilen, takdir edilen ve sevilen biri olunacağına işaret eder. Ödül görmek aynı zamanda severek yapılan bir işte uzun yıllar çalışmak ve iyi bir kariyer yapıp, kalan hayatı boyunca rahatça yaşayacak parayı elde etmek anlamına da gelir.  İslami olarak kişinin temiz kalpliliği ve her zaman iyilik yapmayı sevmesi nedeni ile dileklerinin Allah katında kabul göreceğini ve kötülüğün yanına uğramayacağını da işaret eder.

Rüyada Ödül Almak

Ödül almak terfi etmek, önemli bir işe girmek ya da kişinin beklemediği iyi bir sürprizle karşılaşarak hayatının bundan sonraki kısmında daha saygın biri olarak yaşayacağını bildirir. Ödül almak eşi ve ailesi tarafından onore edilmek anlamına da gelir. Gençler için kariyer dolu ve pek çok kişinin takdir ettiği bir hayat sahibi olunacağına, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına da tabir edilir.

Rüyada Ödül Vermek

Ödül verdiğini gören kişiler hak ettiklerini fazlasıyla alırlar ve başkalarına karşı da son derece adil davranırlar. Herkese eşit davranmak ve bunun karşılığını da manevi olarak alacağını bildiren rüya kişinin İslami olarak da çok makbul bir kişi olduğuna, asla takiyye yapmadan, samimi duygularla ve inançla davrandığına alamettir.

Rüyada Ödül Görmenin Psikolojik Yorumu

Ödül görmek, başarı pelinde koşmak ve iyi şeyler yaparak kendini ispat etmek istemenin ifadesidir. Kişinin toplum ve çevresi tarafından kabul görmek için bir şeyler ispatlaması gerektiğine inanması ve bunu bir takıntı haline getirmesini sembolize ettiği gibi, takdir ve onay görmek, desteklenmek istemek anlamına da gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ödül Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. alican yıldız (10 Haziran 2016 saat: 03:15)

  rüyamda arkadaşlarımla gitmem gereken Türkiyenin terör bölgesine öldürülme tedirginliğiyle gitmemişim. benim yerime giden arkadaş öldürülüyor.öldürülen arkadaşın yanında giden iki arkadaş.o bölgeye dışarıdan gelip ve arkadaşı öldürüldükten sonra iki gün kalan her kişiye vadedilen 35 altını almak için orada kalmaya karar veriyorlar.böyle saçma bir rüya işte yorumunu merak ediyorum.


 2. Ulduz (11 Temmuz 2016 saat: 01:21)

  Merhaba !

  Ruyamda cok ozel bir yere davet almisdim. Once asansorle bana yolu gosteren bir kisi ile yukari Ciktik. Saray gibi bir yerdi. Muhtesem odalar vardi pahali mobilyalar ve buyuk kapilar vardi. Saray kalabalikdi. Ordaki insanlar ve ben secilmisdik. Elm sahesinde odul alacaktik. Ben aralarinda yeni idim. Once bir az sikildim amma odulumu almak uzre sahnede konusma yaptim. Her kes beni alkisladi ve etrafimda toplasdi. Hami benimle konusmak istiyordu ve beni tanimak istiyordu. Bundan sonrasini hatirlamiyorum. Aydinlatirsaniz sevinirim.

  Tesekkur ederim onceden !

  Sevgiler,
  Ulduz, Azerbaycan


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,