RuyaTabirleri.com

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek bildiğini okuyan, inatçı, laf dinlemeyen, pinti ve asi birine işaret eder. Rüyada kırılmış ve yakılmak için bekleyen odun görmek zorlukların ve sıkıntıların aşılmasına, siyasette görev almaya, servet sahibi olmaya ve kişinin hiçbir eksiği kalmamasına delalet eder. Büyük bir odun parçası görmek helal olmayan, hile ile kazanılmış olan kazanca işaret eder. Rüyada sobada yanan ateşe odun atmak kişinin iyi bildiği ve sevdiği birinin aslında onun arkasından kuyusunu kazan kişi olduğunu öğrenmesine işaret eder. Olgun bir beyefendinin bu rüyayı görmesi rütbesinin artacağına işaret ederken, bu rüya karı koca için sorun ve münakaşa anlamına gelir.

Rüyada Yaş Odun Görmek

Rüyada yaş odun görmek karmaşaya, kaosa, anlaşmazlığa ve kavgaya işaret eder. Rüyada yaş odun da kuru odun da aynı anlama gelir.

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek elde edilecek olan başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüyada odun kestiğini gören kişi rakibine karşı üstün bir başarı elde edecek demektir.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplayarak ata ya da eşeğe yüklediğini gören kişinin rüyası bir konuda karşısında pek çok kişinin dikilerek ona engel olmaya çalışmasına ve aralarında yaşanacak olan tatsızlığa işaret eder.

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada ateş yakmak için odunları bir araya getirmek düşüncesizce söylenmiş bir sözün ardından olay çıkması ve olayın da giderek büyümesine işaret edilir.

Rüyada Odun Yığmak

Rüyada bir yere odun yığmak ya da odunun bir yerde yığılı halde olduğunu görmek zenginlik, mülkiyet, yüklü miras ya da büyük bir servet anlamına gelir.

Rüyada Oduncu Görmek

Rüyada kışın görülen bir oduncu zenginliğe kış ayı dışında görülen oduncu laf taşıyan, dedikoducu, kötü niyetli birine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Odun Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. EMEL (09 Mayıs 2014 saat: 15:22)

    oldukça karanlık bir gecede ağaçlık ormanlık bi alanda yakılan ateş için odun arıyorum.ateşten az ileride bulunan barakanın avlusunda önceden kesilmiş ama daha az yanacağını düşündüğüm tahta mobilya parçaları var. ve çok büyük bir tomruk var. bulunduğumuz yerden uzaklaşacağımız ancak geri döneceğimiz için ateşin bizim orda olmadığımız sürede de yanmasını sağlamamızın gerekli olduğunu bu şekilde oraya yabani hayvanların gelmesini engelleyeceğimizi ve döndüğümüzde güvenli bi yere gelmiş olacağımızı düşündüğüm için orda bulunan diğerlerine , yanmaya devam eden ateşe odun atmamız gerektiğini anlatıyorum.hazır tahta parçalarından ziyade tomruğu götürmek istiyorum ama çok büyük olduğu için kesemiyorum ve taşıyamıyorum.bu sebeple hazır tahta parçalarını ateşe atmaya karar veriyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,