RuyaTabirleri.com

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini çekemeyen kişilere ve kendisine sürekli kötülük yapmak isteyen düşmanlarına karşı çok büyük başarı elde edeceğine, bu kişiler ile girdiği rekabette çok rahat bir şekilde üstünlük sağlayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına ve çok büyük bir saygınlığa sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Odun Kestiğini Görmek

Rüyada odun kesmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok zor bir duruma düşen rüya sahibinin, kendisini kötü olaylar ile uğraşmak zorunda bırakan kişiye karşı üstünlük sağlayacağına ve bu kişiyi iş hayatında çok büyük yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiye, üzülmesine sebep olan kişilere karşı destek verdiğine, bu destek sayesinde bu kişilerin mağlup olacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına ve çok büyük bir huzura kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kötü durumlara düşmesine, çok büyük ve sıkıntılı zamanlar geçirmesine ve neredeyse adının lekelenmesine sebep olacak kişi ya da kişilere gereken dersi vermek için bir tanıdığından yardım alacağına ve bu yardım sayesinde kendisini aklayacağına delalet eder.

Rüyada Testere İle Odun Kesmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı durumların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına tabir edilir.

Rüyada Odun Kesen Birini Görmek

Rüya sahibinin, kötü ve sorunlu durumlara düşmesine sebep olan kişilerden kurtulmak için çok büyük çaba sarfedeceğine, bu kişinin söylediği yalanları ortaya çıkartacağına, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına ve sonunda kendisini temize çıkartacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Odun Kesmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mehmet (08 Şubat 2014 saat: 02:58)

    rüyamda iki metrelik bir çukurda odun doğruyorum patronumun kızı ve oğluyla bir taraftan muhhabet ediyorum sonra annem geliyor muhhabete yorum yapıyor ve bir tatlı sessizlik oluyor sonra patronum gliyo iş yerinde bi yetim kıza odun kesmemi kızında alım eve götüreceğini söylüyo patronum bende tamam dedikten sonra odun kesmeye devam ediyorum ve iş yerindeki personel şefi bana büyük bi ağaç getiriyor bende bakıyorum ve kendi kendime diyorum ben bu ağacı nasıl kesicem ağaç yaş yani aze ağaç ve o arada uyanıyorum yorumunuz için şimdiden teşekürler :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,