RuyaTabirleri.com

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını alt üst edecek olayların yaşanacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına, kazancının düşmesi nedeniyle her yere borçlanacağına ve borçların yükünün altında kalacağına işaret eder. Rüyada oğlunu gören kişi, üzüntü verecek haberler alacak, hiç beklemediği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görüp yıkılacaktır diye tabir edilir. Bu rüya uğursuzluk olarak kabul edilir ve şansın kapanacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek, rüyayı gören kişinin kurtuluşa ereceğine ve şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi, şanslı ve kısmetli olacağı günler geçirecek, huzuru, neşesi ve ağız tadı yerine gelecek demektir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Bir kişi rüyasında oğlunu dövdüğünü görürse eğer o kişi, evlatlarından birinin yaptığı bir işe onay verecek ve o işin çocuğuna hayır ve mutluluk getirmesi için hem maddi hem de manevi olarak ondan desteğini esirgemeyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek

Rüyada oğlunu evlendirmek, rüyada oğlunu dövmek gibi rüya sahibinin çocukları üzerinden tabir edilir. Kişinin, çocuklarından yana gerçekleşecek bir başarı sayesinde çok mutlu olacağı ve evladıyla gurur duyacağı ile açıklanır.

 Rüyada Oğlunu Kaybetmek

Rüyada oğlunu kaybetmek, onun mutluluğunu ve başarısını görmeye ve tarif edilmez duygular yaşamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin oğlundan yana hayır göreceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek

Rüyada oğlunu asker görmek, rüya sahibinin hem hane halkının hem de kendisinin kötülüklerden, kazalardan ve belalarda uzak olacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin evinin dışındaki kimselerin aile içindeki huzuru kaçıramayacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Oğlunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. seda (30 Aralık 2013 saat: 10:51)

  rüyamda memleketteki evimizin arka sokağında görüyorum oğlumu, kendimi bi de 14, 15 yaşlarında bi kız, oğlumun sünneti için aynı gün sünnet olacak olan komşunun çocuğunun kıyafetini gizlice alıyorum beyaz bi kıyafet oğluma giydirip geziyoruz üstü açık bi arabayla, sonra çok pişman oluyorum eve giderken yolda kadınla karşılaşıyorum gidip özür diliyorum itiraf ediyorum böyle birşeyi nasıl yaptım bilmiyorum ama param yoktu kıyafet alacak yoksa oğlumu sünnet ettiremeyecektim başka care gelmedi aklıma diyorum kadında önemli değil ilk başta çok üzüldük bulamayınca ama sonra gittik yenisi aldık diye cevap veriyo donuk bi ifadeyle böyle yerin dibine girsem o an dercesine pişmanlık hissiyle uyanıyorum


 2. esraünal çayır (23 Ocak 2014 saat: 11:00)

  rüyamda oğlumla yolda yürüyoduk oğlum elimi bıraktı geriye doğru biraz gitti bende yürüyodum arkamdan geldiğini zannediyodum bi dönüp baktım arkama yabancı bi araba durmuş oğlumu zorla arabaya bindirmeye calışıyo ben bağırınca adam hemen atıp gitti ben bağırdım cagırdımn kimse duymuyor polisi aradım organ mafyası kaçırdı oglumundiyorum onlarda önemsemiyor ve hızla karakola gideyim diye ana yola çıktım biminubus durdu oda hem polis arabası gibi görünüyo hemde belediye çalışanlarıiçinde var dı bende bi korku bi panik bindim minubuse bi tanıdık adamın yanına oturdum adamlarla konuşuyodum bana polisi tekrar ara diyolardı bidaha aradım napcamı bilmiyodum o ara uyandım hep aklımdaki organ mafyası kaçırdı diyodumm


 3. kenan (18 Mart 2014 saat: 06:40)

  Bu gece annem babamla beraber bir sahil kenarimda piknik yapar gibi oturuyoruz ama denizi goremiyorum bir zaman sonra ayak derimin yilan kavı gibi soyulmaya basladi bayagi buyuk parcalar halinde o sirada oglumun yanimda oldugunu gordum ve onunda kafasinda bir parca deri soydum sonra oglumda babamda nirrden kayboldu annemle beraber kaldik annem ustume battaniye gibi bir seyle orttu yorumlarsaniZ cok sevinirim saygilar


 4. ayse (20 Mayıs 2014 saat: 05:35)

  Ruyamda oglumla sakalasiyorum ona lambayi yak diyorum yakiyakuyormus gibi yapiyor ama yakmiyor bende elime gecirdigim seyleri saka yollu atiyorum derken oglum yanima geliyor uzerinde beyaz atlet var gobegin yan tarafinda kan var guya ben bardak atmisim ve o bardak kirilmis bir kismi vucuduna saplanmis bir bicak yardimiyla onu vucunundan cikariyor kucuk kucuk cam kuriklarini ablasiyla temizliyoruz ben o arada agliyorum ben vardak atmadim delimiyim bardak atayim ben sadece uyduruk seyler attim diyorum bu olaydan oncede mutfakta bulasik yikamis onlari yerine dizmistim yikadiklarimin icerisinde süs bardaklari vardi itinayla yerlerine dizdistim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,