Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek


Rüyada oğlunun öldüğünü görmek, insan için gerçek yaşamda düşüncesi bile ne kadar acı, ağır ve ürkütücü ise rüyada bir o kadar hayırlı, güzel ve makbuldür. Bir kişi rüyasında oğlunun öldüğünü görürse o kimse oğlundan yana hayatı boyunca gülecek ve hayırlı haberler alacak demektir.

Bu rüya bir diğer yandan rüyayı gören kişinin canını sıkan, mutsuz olmasına neden olan ve onun yaptıkları, yapacakları ve söyledikleri ile strese sokan bir kişiden uzaklaşacağına ve rahat edeceğine yorulur.

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Duymak

Rüyayı gören kişi için müjdeli ve güzel haberler almaya işaret eder. Rüya sahibinin ister oğlu, ister kızı olması fark etmeksizin onlar için ettiği duaların kabul olacağına ve çocuklarının her zaman Allah tarafından kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun öldüğünü görmek de tıpkı oğlunun öldüğünü duymak gibi tabir edilir ve bilakis rüyayı gören kişinin oğlu ve varsa diğer çocuklarının keyfinin ve sağlığının yerinde olması sayesinde içinin rahat, huzurunun da tam olacağına alamet eder.

Rüyada Oğlunun Ölüm Haberini Almak

Rüyasında oğlunun ölüm haberini aldığını gören kişi, onun başarılarına şahit olacak, mürüvvetini görecek ve oğlunun çocuklarını kucağına alacak demektir. Kişinin oğluyla yaşlanacağına ve çocuğunun her zaman dizinin dibinde olacağına delalet eder.

Rüyada Oğlunun Ölümünü Görmek

Rüyanın tam aksine, rüya sahibinin oğlunun ömrünün uzun olacağına rivayet edilir. Çünkü rüyada ölmek, kişinin ömrünü uzatır diye kabul edilir.

Rüyada Ölü Çocuğun Dirilmesi

Hayırlara alamet eden bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin yaşamında güzel gelişmeler olacağına tabir edilir. Hayatın ve işlerin düzene girmesine, hafiflemesine, kolaylaşmasına ve kişinin rahata kavuşması için güzel fırsatlar elde etmesine işaret eder.

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nihal (17 Mart 2014 saat: 09:26)

    sayın yorumcu 2. kez küçük kızımın öldüğünü görüyorum ve gerçekten çok korkuyla uyanıyorum.kızımın öleceğini söylüyorlar kucagımdayken ayaklarının altından morarmaya başlıyor ve daha sonra tüm vücüdu mosmor oluyor ve öldü diye feryat etmeye başlıyorum.daha sonra tekrar bana bakıp parmagını agzına alıyor babamda yanında ve daha ölmemişs diyor.ama daha sonra tekrar gözlerini kapatıyor.Ama gerçekten çok korktum ve uyandığımda kızım yanımdaydı çok mutlu oldum.bana bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

  2. Leyla Erdem (20 Mayıs 2014 saat: 10:45)

    Merhaba ben büyük oğlumun ölmüş gördüm.Pantolonu yarıya kadar inmiş ağzında ön dişleri eksik olarak yerde yatıyordu.Etrafında bebekler vardı ve onlarında altları çıplaktı.ben eşime ağlayarak oğluma acaba tecavüzmü edildi diye feryat ediyorum sonradan bebekleredemi aynı şey yapılı diye söylüyorum bebekler canlıydı ve oturuyorlardı sonra kendi çığlıklarımla uyandım hayırlı yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,