RuyaTabirleri.com

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüyada öğrenci görmek, rüya sahibinin içine düşeceği ve kurtulacağı zamanda sadaka vermeye niyetleneceği bir musibete delalet eder. Kişi başına gelecek bu belalı durumdan kurtulmak için insan üstü bir çaba gösterecek ve bu durumdan ibret alınacak şeyler yaşayacaktır. Bu musibet hem kendisi hem de durumuna şahit olan tanıdık, tanımadık herkesin kulağına küpe olacaktır. Rüyada öğrenci görmek bazen de bir çocuğun bir yetişkine çok şey öğretebileceğine delalet eder.

Rüyada Öğrenci Olmak

Rüya sahibinin kendisine verilen öğütleri dinlemediği için çok büyük pişmanlık duyacağına işaret eder. Kişi içine düşeceği zor bir durumda, zamanında kendisine verilen nasihatle aslında ne demek istendiğini anlayacaktır. Yani bu rüya tam olarak bir musibet, bin nasihatten iyidir deyimi ile açıklanabilir.

Rüyada Öğrenci Topluluğu Görmek

Rüya sahibinin hayatıyla ilgili tüm kararları kendisinin alacağına tabir edilir. Kişi, daha sonra pişman olmamak için her zaman kendi bildiği yoldan gidecek ve en iyi yol bildiğin yoldur felsefesi ile hareket edecektir.

Rüyada Erkek Öğrenci Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan köklü, güzel ve hayırlı gelişmelere ve bu sayede de iyi bir kariyer edinmesinde delalet eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüya sahibinin aldığı eğitimin işinde ehil olmasına ve kişisel gelişimi için yeterli gelmesine tabir edilir. Rüya sahibi kimsenin yardımı olmaksızın okul hayatını başarıyla tamamlayarak, iş hayatına atılacak demektir.

Rüyada Öğrenci Servisi Görmek

Rüya sahibinin algılama yeteneğine, bilgisini arttırma isteğine ve yeteneklerini doğru şekilde kullanarak bunu avantaj haline çevirmesine işaret eder. Bir yandan da rüya sahibinin onca bilgiye rağmen yine de öğrenmenin hiç bitmeyeceğinin ve bir ömür süreceğinin farkına varmasına ve bu mantıkla hareket etmesine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Öğrenci Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hasan (21 Aralık 2013 saat: 06:30)

    Ben içeri girdim.Sonra sevmediğim bir kıza gülümsedim.O da bana gülümsedi.Sonra yanına gittim ve bana seninle iletişim kurmak istemiyorum dedi.Peki dedim.Sonra önde arkadaşın yanına koştum.Bizden küçük öğrencilerde var.Sonra aşağı doğru eğimli beton bir yerden indik.En aşağıda buz 1 metre mesafe kadarı buz tutmuştu.Kayıp düşeceğim diye korktum.İnikten sonra yan tarafta beden hocası ders işliyordu.Onun yanına gittik.Arkadaş öğretmenin önünde üstüne vurup ses çıkarmak için aldığı siniyi uzaktan önüme attı.Bende hoca kızacak diye hemen aldım.
    Bu kadar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,