RuyaTabirleri.com

Rüyada Öğrenci Olmak

Rüyada öğrenci olmak, hayırlı kişilere, fayda getirecek kararlara ve işlere, rüya sahibinin yeni ve güzel başlangıçlar yapacağına delalet eder. Sorunların çözüleceği ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı şeklinde tabir edilir.Güzel haberler almaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve ağız tadına kavuşmaya işaret eder. Rüyada öğrenci olmak, kötü günlerin biteceği, güzel günlerin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüyada öğrenci gören kişi, bazı musibetlerle karşılaşabilir ve bundan sonrası için daha temkinli ve bazı olaylara karşı daha hazırlıklı olmayı öğrenir. Bu rüya aynı zamanda güzel haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyasında öğrenici yurdu gören kişinin geleceği çok parlak, şansı ve kısmeti de çok açık olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi gerek tahsil gerekse meslek hayatından başarıdan başarıya, zaferden zafere, ödülden ödüle koşan biri olacak demektir.

Rüyada Öğrenci Topluluğu Görmek

Rüyada öğrenci topluluğu görmek, rüya sahibinin çevresinin çok geniş ve kalabalık olduğuna, başı sıkıştığında çalacak kapısının da çok olduğuna delalet eder. Fakat buna rağmen kişi kendi işini kendi gören, kimseye dert anlatmayan ve içini açmayan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen görmek, rüya sahibinin diğerlerine benzemeyen ve özel biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi derin düşünceleri olan, farklı bir bakış açısı taşıyan, hayal dünyası ve iç dünyası zengin, yaratıcı fikirleri olan, kabiliyetli kimsedir diye yorumlanır.

Rüyada Öğretmen Olmak

Rüyasında öğretmen olduğunu gören kişi, mesleğinde basamak atlayacak ve amir, yönetici ya da müdür olacak demektir. Rüya sahibi bilgisi, tahsili ve tecrübesiyle altında çalışan kişilere hem değer katacak hem de yaptıkları işte ehil olmaları için onları yönlendirip, yönetecektir diye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Öğrenci Olmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. C. D. (03 Şubat 2015 saat: 11:30)

  Merhaba ben rüyamda Eski ögremtmenimle ve eski Sinif arkadaslarimla benim önceden oturdugum evin önünde Spor yapiyoruz ondan sonra bizi eski evin icine eletiler bir bakdim Okul icin spor salonu yapmislar ve bakdim ki bir odada tanidigim bir kiz agliyordu sordum niye agliyorsun bir deminki oglan kafama vurdu dedi rüyamda tek bu kizla ve ögretmenimi ve bir oglani taniyordum ama cok ögrenci vardi ama ben tek onlarin 3 ünü taniyordum


 2. Birsen (06 Mart 2015 saat: 10:25)

  Ben 47 yaşındayım. Rüyamda öğrenciydim. Sınıfta ders yapıyoruz ve öğretmenim de bana yardımcı oluyor. Masamda da plastik bir kutu gibi birşeyin içinde pamuğun içinde yetiştirilen kırmızı güller var. Birkaç tanesi kırmızı ve tazeydi, bazıları da yeni yeni çıkmaya hazırlanıyordu. Aynı rüyanın devamında yine kalabalık bir ortam. Başını tam hatırlamıyorum ama iri yarı bir adamla tartışıyorum. O beni bulunduğum yerden uzaklaştırmaya çalışıyor ama tartışıyoruz ben de onu ittiriyorum. Uzaklaştırmayı başaramıyor. Bu rüyamın da yorumunu heyecanla bekliyorum.


 3. Gulbahar arpaci (30 Mart 2015 saat: 12:55)

  Ben iki cocuk annesiyim.ruyamda lise ogrencisi oldugumu gordum hem ogretmenim hem okul mudurunu olan hocami gordum bana,sikica sarilip okulun kapisindan beraber gectik bi suru ogrenciler siniflar vardi.sonra okuk dagilmaya basladi servise gidiyordum seeviste buyuk oglum 6 ve kucuk oglum 4 aylik olanda vardi kucuk oglum buyuk oglumun kucagindaydi..sonra onlari serviste unutup yurudum biyeere girdim kadinlar gordum sonra aklima cocuklar geldi kostum geriye dindugumde ikiside,servisteydi aldim onlari aksam olmus karanlikta eve geliyorduk ve uyandim..


 4. elif (02 Mayıs 2015 saat: 08:44)

  Okula bisikletle geldim bisikletle duvarlara çarptım matematik öğretmenisinirlidi zil çalınca içeri girmeyen öğrencileri içeri aldı bunların içinde bende vardım bize bagırdı kitapları dağıttı zil çalınca içeri giren öğrencileri dışarda bekletti onlar bize gülüyordu


 5. semra (15 Mayıs 2015 saat: 10:38)

  bu rüyayı 2 kez aynı gün gördüm.sosyal hayatta ev hanımıyım.ancak rüyamda kendimi öğrenci olduğumu gördüm.yakışıklı bir erkek öğretmen sınıfta bize ders veriyordu bir ara gürültüden arkadaşlar sessiz olalım çok gürültü var diyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,